10 Gün İçerisinde 6 Kilo Zayıflayın!

Paylaş
 

Çok kısa bir süre içinde zayıflamanın yöntemini sizler için geliştirdiğimiz diyet programı ile karşınıza sunuyoruz. Zayıflamanın elbette bir çok yöntemi vardır fakat herkes aynı yöntemle aynı sürede verim alamaz hatta bazı kişiler için sakıncalı bile denile bilir çünkü her insanın metabolizması farklıdır yaptığınız diyete vücudunuz çok farklı bir şekilde tepki verebilir ve sağlığınızı bozabilirsiniz. Bizler uzman doktorlarımıza baş vurarak sizler için geniş çaplı bir araştırma yapıp her kritere hitap eden bir diyet programı geliştirdik, uzmanlarımızın düşüncelerine göre sağlıklı bir şekilde 10 gün içerisinde 6 kilo verebilmek bu diyet programı ile mümkündür.

 

Haftalık Diyet Programımızı Mutlaka Uygulayın !

1.gün: Kahvaltı olarak sadece 1 adet elma tüketiyoruz, elma yüksek vitamin değerlerine sahip ve yağ yakıcı özelliğine sahip bir meyvedir zayıflamaya karar vermiş bir birey için kahvaltı ihtiyacını karşılayacaktır, öğlen yemeğine gelirsek yağsız salata ve bol su tüketiyoruz , akşam yemeğimize gelirsek sadece bir tabak karnı bahar vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besin değerini karşılayacaktır.

2.gün: Bu gün biraz daha besin değerleri yüksek yiyecekler tüketebiliriz, kahvaltı olarak 2 ila 3 dilim arasında kişinin isteğine bağlı tam tahıllı buğday ekmeği ile hazırlanmış sandviç, yanında şeker tüketilmemek şartıyla çay veya kahve tüketilebilir, öğlen yemeğinde ise 1 adet yeşil elma ihtiyaç duyduğunuz besin değerlerini karşılayacaktır, günün en son öğünü akşam yemeği 120 gram kadar tavuk eti yeterli olacaktır.

3.gün: Kahvaltımıza 2 ila 3 dilim kepekli ekmek, 1 tatlı kaşı8ğı reçel yada bal,  en fazla 1 kibrit kutusu büyüklüğünde olmak şartıyla beyaz peynir, şeker tüketilmeden kahve veya çay yanında tüketilebilir, öğlen yemeğimize gelirsek 1 konserve ton balığı ihtiyaç duyulan besin değerini karşılayacaktır. Günümüzün son öğünü akşam yemeğinde 1 tabak ıspanak ve yanında yağsız yoğurt yeterli olacaktır.

4.gün: Kahvaltı olarak 2 dilim tam tahıllı buğday ekmeği, 1 dilim kaşar peynir, 1 adet 6 dakika haşlanmış yumurta, şeker kullanılmamak şartıyla çay tüketilebilir. öğlen yemeğimizde ise 1 tam tabak çorba ile yarım ekmek buğday ekmeği tüketilebilir. Akşam yemeğimize gelirsek 1 tam tabak kuru fasulye ve yanında yağsız olmak şartıyla yoğurt tüketilebilir.

 

Sizin için hazırlamış olduğumuz bu diyet programını düzenli olarak kararlı, istikrarlı bir şekilde pes etmeden uygularsanız kısa süre içinde faydasını ve etkilerini göreceksiniz ancak zamanınız oldukça egzersiz yapmayı da unutmayın zayıflamak sadece diyetle olacak bir şey değildir günde 40 – 45 dakikalık egzersizlerle hem istenmeyen yağlarınızdan hem de daha kısa süre için etkisini görebilirsiniz.

Bu yazı 784 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde karar veremediğiniz konu ile ilgili önemsediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Değişik fikirler karşısında farklı düşünceleriniz olabilir. Ancak kararlarınızı sürdürmek için gayret göstereceksiniz. Kariyer yapmak ve sosyal statünüzü yükseltmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak harekete geçmeden önce iyi araştırın ve duyduklarınızı hemen ciddiye almayın. İş ortaklığı, evlilik ve benzeri konular gündeme gelebilir. İsteklerinizi gerçekleştireceğiniz uygun koşullar oluşuyor fakat korkularınız ile başa çıkmanız gerekiyor.
İKİZLER BURCU YORUMU
Kendinizi derin duygular içinde bulacaksınız ve sabah saatlerinde kendi içinize bakacaksınız. Şimdiye kadar yaşadığınız olayları, geçmişte yaşadıklarınızın sonuçlarını ve geleceğe yönelik yapmak istediklerinizi gözden geçireceksiniz. Daha dikkatli ve planlı davranmayı başarabilirsiniz ve arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Bugün iletişim trafiğiniz hareketli olacak ve fikirlerinizi rahat bir biçimde ortaya koyacaksınız. Ekip çalışmaları yaparken heyecan duyabilirsiniz. Çevre gezilerine çıkmak ve çeşitli organizasyonlara katılmak, keyfinizi yerine getirecek. Farklı ortamlar ve değişik insanlar ile tanışabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rahat olduğunuz bir dönem ve bugün keyfiniz yerinde. İlginç gelişmeler dönemindesiniz ve hedefinize ulaşmak için büyük arzular duyacaksınız fakat dışardan bunu yansıtmayacak ve sakin davranışlarınızı koruyacaksınız. Öğlene doğru alacağınız bazı haberler ve davetler sizi heyecanlandıracak. Yeni çevreler ve değişik insanlar ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek. Bu arada güç mücadelesi yapmayın ve kendinizi fazla zorlamayın. Daha doğrusu şansınızı sorgulamaktan kaçının. Biraz makul olursanız, projelerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.
ASLAN BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde beklediğiniz bir haber ile heyecanlanacaksınız. Parasal konulara yönelik isteklerinizin arttığı bir dönem ve beklediğiniz haberleri almanız mümkün. Özellikle ciddiye aldığınız bir konuyla ilgili gelişmeler hırs yapmanıza neden olabilir. Öğlene doğru duygularınız aniden değişebilir. Özellikle sürprizlerden etkilenebilirsiniz ve düşünceleriniz giderek özgürleşebilir. Böylece yaratıcı fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz ve çok ilginç projeler yapabilirsiniz. Farklı ortamlar ve ilginç kişiler sizi destekleyecek. İmkansız gibi görünen isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Sabırlı olun.
BAŞAK BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçireceksiniz. Sabah saatlerinde duygularınız dalgalanabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Fakat bu haliniz gün içinde değişecek. Karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler göstermeniz mümkün fakat sabırlı davranmayı başaracaksınız. Aslında verimli bir dönemde bulunuyorsunuz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için ortaya koyduğunuz kararlılık ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Büyüklerinizin ve önemli kişilerin takdirini kazanabilirsiniz. Kariyer yapmak ve statüsünü yükseltmek için uygun koşullar meydana geliyor. Ayrıca yatırıma yönelik çalışmalar içinde olabilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Bütün dikkatinizi maddeye odakladığınız bir dönemdesiniz ve gelişmeler karşısında sabırsızlık duysanız bile isteklerinizi gerçekleştirmek için duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz. Çünkü geleceğe yönelik uzun soluklu projeler yaptığınız bir dönemdesiniz. Hiç kimsenin aklına gelmeyecek stratejiler yapabilirsiniz. Bu arada beklentileriniz giderek artıyor. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve harekete geçeceksiniz. Bu arada güç mücadelesinden uzak durun ve mantığınız ile hareket edin. Yakınlarınızın sizi destekleyecek. Arkadaşlarınıza danışabilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakmayı başarabilirsiniz.
AKREP BURCU YORUMU
İzlediğiniz yolda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz fakat sorumluluklarınız nedeniyle harekete geçmeniz pek kolay olmayacak Aslında yola çıkmak ve harekete geçmek için kendinizi hazır hissediyorsunuz. Ancak çok fazla tedbirli davranmanız mümkün. İlginç gelişmeler olabilir ve sempatik tavırlarınız ile hem karşı cinsi, hem de yakınlarınızı etkileyebilirsiniz. Ancak iddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aslında düşünceleriniz ve hayata bakış açınız değişiyor. Ciddiye aldığınız konular da değişmeye başlıyor. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir.
YAY BURCU YORUMU
Güne heyecanlı başlayacaksınız ve ilginç teklifler ile karşılaşacaksınız. Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bugün ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız. Ayrıca sunmak istediğiniz projeleri ortaya koyabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz. Daha önce sizi rahatsız eden konuları fazla önemsemeyeceksiniz ve olaylara daha özgür bir açıdan bakacaksınız. Teknolojiyi takip eden kişiler ve yaratıcı çalışmalar ilginizi çekecek. Bugün sergiler, açılışlar ve ilginç tasarımların sergilendiği mekanlarda dolaşabilirsiniz ve farklı kişiler ile tanışabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU