10 Gün İçerisinde 6 Kilo Zayıflayın!

Paylaş
 

Çok kısa bir süre içinde zayıflamanın yöntemini sizler için geliştirdiğimiz diyet programı ile karşınıza sunuyoruz. Zayıflamanın elbette bir çok yöntemi vardır fakat herkes aynı yöntemle aynı sürede verim alamaz hatta bazı kişiler için sakıncalı bile denile bilir çünkü her insanın metabolizması farklıdır yaptığınız diyete vücudunuz çok farklı bir şekilde tepki verebilir ve sağlığınızı bozabilirsiniz. Bizler uzman doktorlarımıza baş vurarak sizler için geniş çaplı bir araştırma yapıp her kritere hitap eden bir diyet programı geliştirdik, uzmanlarımızın düşüncelerine göre sağlıklı bir şekilde 10 gün içerisinde 6 kilo verebilmek bu diyet programı ile mümkündür.

 

Haftalık Diyet Programımızı Mutlaka Uygulayın !

1.gün: Kahvaltı olarak sadece 1 adet elma tüketiyoruz, elma yüksek vitamin değerlerine sahip ve yağ yakıcı özelliğine sahip bir meyvedir zayıflamaya karar vermiş bir birey için kahvaltı ihtiyacını karşılayacaktır, öğlen yemeğine gelirsek yağsız salata ve bol su tüketiyoruz , akşam yemeğimize gelirsek sadece bir tabak karnı bahar vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besin değerini karşılayacaktır.

2.gün: Bu gün biraz daha besin değerleri yüksek yiyecekler tüketebiliriz, kahvaltı olarak 2 ila 3 dilim arasında kişinin isteğine bağlı tam tahıllı buğday ekmeği ile hazırlanmış sandviç, yanında şeker tüketilmemek şartıyla çay veya kahve tüketilebilir, öğlen yemeğinde ise 1 adet yeşil elma ihtiyaç duyduğunuz besin değerlerini karşılayacaktır, günün en son öğünü akşam yemeği 120 gram kadar tavuk eti yeterli olacaktır.

3.gün: Kahvaltımıza 2 ila 3 dilim kepekli ekmek, 1 tatlı kaşı8ğı reçel yada bal,  en fazla 1 kibrit kutusu büyüklüğünde olmak şartıyla beyaz peynir, şeker tüketilmeden kahve veya çay yanında tüketilebilir, öğlen yemeğimize gelirsek 1 konserve ton balığı ihtiyaç duyulan besin değerini karşılayacaktır. Günümüzün son öğünü akşam yemeğinde 1 tabak ıspanak ve yanında yağsız yoğurt yeterli olacaktır.

4.gün: Kahvaltı olarak 2 dilim tam tahıllı buğday ekmeği, 1 dilim kaşar peynir, 1 adet 6 dakika haşlanmış yumurta, şeker kullanılmamak şartıyla çay tüketilebilir. öğlen yemeğimizde ise 1 tam tabak çorba ile yarım ekmek buğday ekmeği tüketilebilir. Akşam yemeğimize gelirsek 1 tam tabak kuru fasulye ve yanında yağsız olmak şartıyla yoğurt tüketilebilir.

 

Sizin için hazırlamış olduğumuz bu diyet programını düzenli olarak kararlı, istikrarlı bir şekilde pes etmeden uygularsanız kısa süre içinde faydasını ve etkilerini göreceksiniz ancak zamanınız oldukça egzersiz yapmayı da unutmayın zayıflamak sadece diyetle olacak bir şey değildir günde 40 – 45 dakikalık egzersizlerle hem istenmeyen yağlarınızdan hem de daha kısa süre için etkisini görebilirsiniz.

Bu yazı 1169 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.