10 Gün İçerisinde 6 Kilo Zayıflayın!

Paylaş
 

Çok kısa bir süre içinde zayıflamanın yöntemini sizler için geliştirdiğimiz diyet programı ile karşınıza sunuyoruz. Zayıflamanın elbette bir çok yöntemi vardır fakat herkes aynı yöntemle aynı sürede verim alamaz hatta bazı kişiler için sakıncalı bile denile bilir çünkü her insanın metabolizması farklıdır yaptığınız diyete vücudunuz çok farklı bir şekilde tepki verebilir ve sağlığınızı bozabilirsiniz. Bizler uzman doktorlarımıza baş vurarak sizler için geniş çaplı bir araştırma yapıp her kritere hitap eden bir diyet programı geliştirdik, uzmanlarımızın düşüncelerine göre sağlıklı bir şekilde 10 gün içerisinde 6 kilo verebilmek bu diyet programı ile mümkündür.

 

Haftalık Diyet Programımızı Mutlaka Uygulayın !

1.gün: Kahvaltı olarak sadece 1 adet elma tüketiyoruz, elma yüksek vitamin değerlerine sahip ve yağ yakıcı özelliğine sahip bir meyvedir zayıflamaya karar vermiş bir birey için kahvaltı ihtiyacını karşılayacaktır, öğlen yemeğine gelirsek yağsız salata ve bol su tüketiyoruz , akşam yemeğimize gelirsek sadece bir tabak karnı bahar vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besin değerini karşılayacaktır.

2.gün: Bu gün biraz daha besin değerleri yüksek yiyecekler tüketebiliriz, kahvaltı olarak 2 ila 3 dilim arasında kişinin isteğine bağlı tam tahıllı buğday ekmeği ile hazırlanmış sandviç, yanında şeker tüketilmemek şartıyla çay veya kahve tüketilebilir, öğlen yemeğinde ise 1 adet yeşil elma ihtiyaç duyduğunuz besin değerlerini karşılayacaktır, günün en son öğünü akşam yemeği 120 gram kadar tavuk eti yeterli olacaktır.

3.gün: Kahvaltımıza 2 ila 3 dilim kepekli ekmek, 1 tatlı kaşı8ğı reçel yada bal,  en fazla 1 kibrit kutusu büyüklüğünde olmak şartıyla beyaz peynir, şeker tüketilmeden kahve veya çay yanında tüketilebilir, öğlen yemeğimize gelirsek 1 konserve ton balığı ihtiyaç duyulan besin değerini karşılayacaktır. Günümüzün son öğünü akşam yemeğinde 1 tabak ıspanak ve yanında yağsız yoğurt yeterli olacaktır.

4.gün: Kahvaltı olarak 2 dilim tam tahıllı buğday ekmeği, 1 dilim kaşar peynir, 1 adet 6 dakika haşlanmış yumurta, şeker kullanılmamak şartıyla çay tüketilebilir. öğlen yemeğimizde ise 1 tam tabak çorba ile yarım ekmek buğday ekmeği tüketilebilir. Akşam yemeğimize gelirsek 1 tam tabak kuru fasulye ve yanında yağsız olmak şartıyla yoğurt tüketilebilir.

 

Sizin için hazırlamış olduğumuz bu diyet programını düzenli olarak kararlı, istikrarlı bir şekilde pes etmeden uygularsanız kısa süre içinde faydasını ve etkilerini göreceksiniz ancak zamanınız oldukça egzersiz yapmayı da unutmayın zayıflamak sadece diyetle olacak bir şey değildir günde 40 – 45 dakikalık egzersizlerle hem istenmeyen yağlarınızdan hem de daha kısa süre için etkisini görebilirsiniz.

Bu yazı 750 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Önce tembellik yapabilir ve keyif aldığınız konular ile ilgilenebilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Gelişmeler yavaş olabilir. Bu arada kıskançlık ve benzeri gerilim yaratan durumlardan uzaklaşın. Güç mücadelesi yapmasanız iyi olacak. Bugün spor yapabilir, çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Böylece kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz. Hiçbir şey yapamıyorsanız, yürüyüş yapın. Hareket halinde olmak sizi rahatlatacak.
BOĞA BURCU YORUMU
Bugün eviniz ile ilgileneceksiniz. Ayrıca sorumluluk hissettiğiniz ve üzerinizde baskı duygusu yaratan konulara yönelik çalışmalar yapacaksınız. Aslında kaçtığınız ve istemediğiniz durumlar olsa bile sabırlı ve sakin davranmayı başaracaksınız. Bugün sinema, tiyatro, sergiler ile ilgilenebilir, hayal gücünüzü uyandıran kitaplar okuyabilirsiniz. Sabırlı ve dirayetli davranmanız gereken bir dönemdesiniz. Aklınızdan geçenleri hemen ortaya koymayın ve sağlığınıza dikkat edin. Özellikle yediklerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca uykusuzluk sizi rahatsız eder. Uykunuz ve beslenmenize özen göstermeniz gerekiyor.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçireceksiniz. Anneniz, yakınlarınız ve evinizle ilgilenebilirsiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapmayı arzu edeceksiniz. İşleriniz ile ilgili çalışmalarınızı hızlandırmak için farklı çözümler arayabilirsiniz. Aslında yaratıcı fikirleriniz ile çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. Bugün sürprizler sizi heyecanlandırabilir ve ilginç yerlerde dolaşabilirsiniz. Sevdiğinizden alacağınız bir haber sizi heyecanlandıracak ve duygularınız derinleşecek. Bugün kendiniz ile ilgilenebilir, özel bakımınıza özen gösterebilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Aslında farklı yöntemleri araştırabilir, tıbbi bitkilere ilgi duyabilirsiniz. Bu arada ilginç tedavi yöntemlerini araştırmanız mümkün.
BAŞAK BURCU YORUMU
Seyahatler, farklı kültürler ve yabancı yerlerde dolaşmak keyfinizi yerine getirecek. Bugün aile büyükleri ile ilgilenebilir, saygı duyduğunuz kişiler ve saygın çevrelerde dolaşabilirsiniz. Bu arada felsefe ve edebiyat ilginizi çekebilir. Dışarı çıkmak ve felsefe ile ilgilenen kişiler ile görüşmek keyfinizi yerine getirecek. Böylece kuşku ve endişelerden uzaklaşmayı başaracaksınız ve keyif aldığınız konular ile ilgileneceksiniz. Tıbbi bitkiler ve gizli yöntemlere ilgi duyabilirsiniz ve bu konular ile ilgilenen kişiler ile görüşebilirsiniz. Büyük organizasyonlara katılmanız mümkün.
TERAZİ BURCU YORUMU
Çevre gezileri, seyahatler ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yaşam enerjiniz yüksek. Ancak isteklerinizin gerçekleşmesi için gelişmeleri beklemeniz gerekiyor. Daha önce girişimde bulunduğunuz konu ile ilgili fikirleriniz değişmiş olabilir. Ancak projelerinizi gerçekleştirmek için sabırsızlık hissedebilirsiniz. Çünkü gelişmeler yavaş olabilir veya bazı karışıklıklar çıkmış olabilir ve siz pek çok iyi aynı zamanda yapmak durumunda kalmış olabilirsiniz. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Özellikle marjinal kişiler ve ilginç ortamlar, dünya görüşünüzü değiştirmenize yardımcı olabilir.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün evinizle ilgilenebilir ve ev içinde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Dolaplarınızı düzenleyebilir, çekmeceleri yerleştirebilir ve eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz. Evini tamamen değiştirmek isteyenler ise çeşitli arayışlara girmiş olabilirler ve bu arada kafanız karışmış olabilir. Ancak bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve ilginç araştırmalar yapacaksınız. Veya karşılaştığınız kişilerin fikirlerinden etkilenebilirsiniz ve yeni gelişmelere ilgi duyabilirsiniz. Farklı organizasyonlara katılabilir, bilim, teknoloji ve bilgisayarla ilgili gelişmeleri araştırabilirsiniz.
BALIK BURCU YORUMU
Duygusal ve hassas olduğunuz bir dönem ve hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Kayıplar ve yanılgılardan uzaklaşın ve hayal gücünüzü yaratıcı yönde kullanın. Dışarı çıkmak ve sizden daha farklı kültüre sahip kişiler ile karşılaşmak keyfinizi yerine getirecek. Kalabalıklar, büyük organizasyonlar ve evrensel konulara ilgi duyabilirsiniz ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bugün karşılaştığınız kişiler ve olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unutulmuş isteklerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada kaybettiğiniz eşyaları bulabilirsiniz.