10 Gün İçerisinde 6 Kilo Zayıflayın!

Paylaş
 

Çok kısa bir süre içinde zayıflamanın yöntemini sizler için geliştirdiğimiz diyet programı ile karşınıza sunuyoruz. Zayıflamanın elbette bir çok yöntemi vardır fakat herkes aynı yöntemle aynı sürede verim alamaz hatta bazı kişiler için sakıncalı bile denile bilir çünkü her insanın metabolizması farklıdır yaptığınız diyete vücudunuz çok farklı bir şekilde tepki verebilir ve sağlığınızı bozabilirsiniz. Bizler uzman doktorlarımıza baş vurarak sizler için geniş çaplı bir araştırma yapıp her kritere hitap eden bir diyet programı geliştirdik, uzmanlarımızın düşüncelerine göre sağlıklı bir şekilde 10 gün içerisinde 6 kilo verebilmek bu diyet programı ile mümkündür.

 

Haftalık Diyet Programımızı Mutlaka Uygulayın !

1.gün: Kahvaltı olarak sadece 1 adet elma tüketiyoruz, elma yüksek vitamin değerlerine sahip ve yağ yakıcı özelliğine sahip bir meyvedir zayıflamaya karar vermiş bir birey için kahvaltı ihtiyacını karşılayacaktır, öğlen yemeğine gelirsek yağsız salata ve bol su tüketiyoruz , akşam yemeğimize gelirsek sadece bir tabak karnı bahar vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besin değerini karşılayacaktır.

2.gün: Bu gün biraz daha besin değerleri yüksek yiyecekler tüketebiliriz, kahvaltı olarak 2 ila 3 dilim arasında kişinin isteğine bağlı tam tahıllı buğday ekmeği ile hazırlanmış sandviç, yanında şeker tüketilmemek şartıyla çay veya kahve tüketilebilir, öğlen yemeğinde ise 1 adet yeşil elma ihtiyaç duyduğunuz besin değerlerini karşılayacaktır, günün en son öğünü akşam yemeği 120 gram kadar tavuk eti yeterli olacaktır.

3.gün: Kahvaltımıza 2 ila 3 dilim kepekli ekmek, 1 tatlı kaşı8ğı reçel yada bal,  en fazla 1 kibrit kutusu büyüklüğünde olmak şartıyla beyaz peynir, şeker tüketilmeden kahve veya çay yanında tüketilebilir, öğlen yemeğimize gelirsek 1 konserve ton balığı ihtiyaç duyulan besin değerini karşılayacaktır. Günümüzün son öğünü akşam yemeğinde 1 tabak ıspanak ve yanında yağsız yoğurt yeterli olacaktır.

4.gün: Kahvaltı olarak 2 dilim tam tahıllı buğday ekmeği, 1 dilim kaşar peynir, 1 adet 6 dakika haşlanmış yumurta, şeker kullanılmamak şartıyla çay tüketilebilir. öğlen yemeğimizde ise 1 tam tabak çorba ile yarım ekmek buğday ekmeği tüketilebilir. Akşam yemeğimize gelirsek 1 tam tabak kuru fasulye ve yanında yağsız olmak şartıyla yoğurt tüketilebilir.

 

Sizin için hazırlamış olduğumuz bu diyet programını düzenli olarak kararlı, istikrarlı bir şekilde pes etmeden uygularsanız kısa süre içinde faydasını ve etkilerini göreceksiniz ancak zamanınız oldukça egzersiz yapmayı da unutmayın zayıflamak sadece diyetle olacak bir şey değildir günde 40 – 45 dakikalık egzersizlerle hem istenmeyen yağlarınızdan hem de daha kısa süre için etkisini görebilirsiniz.

Bu yazı 858 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Önce tembellik yapabilir ve keyif aldığınız işler ile ilgilenebilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmeye yönelik arzularınız artıyor. Duygu ve isteklerinizi sevdiğinize anlatabilir, girişimde bulunmak için yakınlarınızın ve dostlarınızın yardımını isteyebilirsiniz. Yakınlarınız ile haberleşebilir, saygı duyduğunuz büyüklerinizin ziyaretine gidebilirsiniz. Samimi bir ortamda isteklerinizi ortaya koymanız çok daha rahat olacak. Neşeli ve saygılı tavırlarınız ile etkileyici olacaksınız. Eski tecrübelerinizden faydalanacağınız bir dönem.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün duygularınız derin olabilir ve en derin istekleriniz açığa çıkabilir. Heyecan duyacağınız haberler alabilirsiniz ve uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler sizin istediğiniz yönde gerçekleşebilir. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi fazla zorlamayın. Seyahatler, tatil programları ve fizik güç gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz. Cinsel potansiyelinizin yükseldiği bir dönem... Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar çekici gelebilir. Seyahatler sırasında etkileneceğiniz kişi ile karşılaşmanız mümkün.
ASLAN BURCU YORUMU
Daha önce başlatmış olduğunuz işlerinizi gözden geçirebilir ve bazı konularda değişiklik yapılması gerektiğini düşünebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir veya bazı karışıklıklar çıkmış olabilir ve bugün çeşitli çözüm arayışları içine girebilirsiniz. Aslında yaratıcı fikirleriniz ile dikkat çekici olacaksınız. Farklı alanlar ile ilgilenebilir, ilginç konuları araştırabilirsiniz. Parasal konulara yönelik bazı karışıklıklar olabilir veya beklediğinizden daha farklı gelişen olaylar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sabırlı davranabilirsiniz ve bu tutumunuz yeni çözümler üretmenizi sağlayacak. Ayrıca size ihtiyacı olan yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün duygularınız derinleşebilir ve geçmişte yaşadığınız olayları gözden geçirebilirsiniz. Dikkatinizi evinize yöneltecek ve ev ile ilgili değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Hatta radikal değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir ve özgür olmak isteyebilirsiniz. Güç gösterisinde bulunmaktan kaçının. Ayrıca hırslı bir tavır sergilemeseniz iyi olacak. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve çeşitli davetlere katılabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve açık hava organizasyonları keyfinizi yerine getirecek.
AKREP BURCU YORUMU
Çevre gezileri, seyahatler ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yaşam enerjiniz yüksek. Ancak isteklerinizin gerçekleşmesi için gelişmeleri beklemeniz gerekiyor. Bu arada evle ilgili konular veya çocuklar, kardeşler ile ilgili karışıklıklar kafanızı karıştırabilir. Fakat bugün dikkatinizi sizi heyecanlandıran konulara yönelteceksiniz. Güçlü dostlarınız, gücüne güvendiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde önemsediğiniz aile büyükleri ile ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sorumluluk hissettiğiniz kişiler ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Bazı gelişmeler tarzınızı değiştirmenize neden olabilir.
YAY BURCU YORUMU
Olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Ancak isteklerinizi belirlemek için aceleci davranmayın. Geçmişi düşünebilir ve şimdiye kadar yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ve bütün bunların sonucunda içinde bulunduğunuz durumu değerlendirebilir ve geleceğinizi düşünebilirsiniz. Projelerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz ve sizi desteklemelerini isteyebilirsiniz. Dikkatiniz yükseliyor ve fikirlerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Hem yakınlarınıza ilgi göstereceksiniz, hem de onların yardımını isteyeceksiniz. İlişkileriniz yeni bir boyut kazanabilir.
OĞLAK BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçireceksiniz. Anneniz, yakınlarınız ve evinizle ilgilenebilirsiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapmayı arzu edeceksiniz. İşleriniz ile ilgili çalışmalarınızı hızlandırmak için yeni stratejiler geliştirebilirsiniz. Güçlü dostlarınızı arayabilir, işbirliği yapmak istediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Bugün sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu arada hem geçmişte yaşadıklarınızı, hem de geleceğe yönelik isteklerinizi anlatabilirsiniz. İstekleriniz ve beklentileriniz güçlü olduğu için etkileyici olacaksınız.
KOVA BURCU YORUMU
Bugün eviniz, yakınlarınız veya arkadaşlarınız ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca sorumluluk hissettiğiniz ve üzerinizde baskı duygusu yaratan konulara yönelik çalışmalar yapacaksınız. Aslında kaçtığınız ve istemediğiniz durumlar ile yüzleşmeniz gerekebilir. Aldığınız haberler kafanızı karıştırabilir. Hemen karar vermeyin ve tartışmalardan uzak durun. Sabırlı ve dirayetli davranmanız gerekiyor. Ev veya iş yeriniz ile ilgili bazı değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir. Artık daha ciddi konular ilginizi çekiyor. Bu durum arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişimi değiştirebilir.
BALIK BURCU YORUMU
Bugün bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içine girmeniz mümkün. Fakat rahat davranacaksınız ve aslında şanslı bir dönemde olduğunuzu düşüneceksiniz. Güçlü ve etkileyici kişiler ile görüşebilirsiniz ve beklediğiniz yardımı alabilirsiniz. Bu arada uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilirsiniz. Eski tecrübelerinizi gözden geçirebilir ve geleceğe yönelik yepyeni projeler yapabilirsiniz. Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Katılacağınız davetlerde tanıştığınız kişileri etkileyebilirsiniz ve aynı zamanda siz de etkilenebilirsiniz.