Yazın Ekranlar Hareketli

Paylaş
 

Geçtiğimiz yaz dizilerindeki oyuncular bu yaz adeta her bir diziye serpiştirildiler. Peki bu yaz ekranda neler var? Yazın izleyici kitlesinden kaynaklı bir durum mu bilinmez her biri romantik komedi içerikli filmler. Hepsi komedi içermese de bol miktarda romantizm içerdikleri doğru.

 

 

 

 

12952 1465918435372

Karşımıza çıkan iki dizi kore dramalarından uyarlama diziler. Biri High Society  den diğeri ise She was pretty den uyarlama iki dizi. Yüksek Sosyete ‘High Society’ dizisinden uyarlama, Seviyor Sevmiyor ‘She was pretty’ den uyarlama. Yüksek sosyete çok fazla olmasa da Seviyor Sevmiyor direk her sahnesiyle uyarlanmış. Ama malesef uyarlama dizi Türkiye’de Kore’deki She was pretty kadar başarılı değil ona nazaran Yüksek Sosyete daha çok tutulmuşa benziyor..

Tatlı-İntikam-izle

Tatlı İntikam yaz sezonu dizilerinden en önce başlayanı ve en  çok tanıtımı yapılan dizisi. Platonik olarak üniversitede aşık olduğu kıza tekrardan aşık olan bir pasta şefinin hikayesi.

ala-resim

Geçen yazın başlayan ve devamında çok ses getiren ‘Güneşin Kızları’nda yıldızı parlayan Hande Erçel’i bu dizide başrol olarak görüyoruz. Dizide yanlış anlaşılmalardan doğan bir aşk hikayesi anlatılıyor.

54035

Yine bir kore dizisinden uyarlama olan no:309 geçen yaz sezonunda Çilek Kokusu ile karşımıza çıkan Demet Özdemir bu sezonda karşımızda. Romantik komedi olan bu dizi şimdilik ekranın beğenilen dizisi.

ferit_sabit_yusuf_cim_h415

Geçen sezon yine Çilek Kokusuyla karşımıza çıkan Yusuf Çim bu sezon ege komedisi bir dizi ile ekranlarda. Ama maalesef beklenen ilgiyi göremeyen Hanım Köylü dizisi bir sonraki bölümünde ekranlara vede edecek.

Bu yazı 1609 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün duygularınız derin olabilir ve en derin istekleriniz açığa çıkabilir. Heyecan duyacağınız haberler alabilirsiniz ve uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler sizin istediğiniz yönde gerçekleşebilir. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi fazla zorlamayın. Seyahatler, tatil programları ve fizik güç gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz. Cinsel potansiyelinizin yükseldiği bir dönem... Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar çekici gelebilir. Seyahatler sırasında etkileneceğiniz kişi ile karşılaşmanız mümkün.
ASLAN BURCU YORUMU
Daha önce başlatmış olduğunuz işlerinizi gözden geçirebilir ve bazı konularda değişiklik yapılması gerektiğini düşünebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir veya bazı karışıklıklar çıkmış olabilir ve bugün çeşitli çözüm arayışları içine girebilirsiniz. Aslında yaratıcı fikirleriniz ile dikkat çekici olacaksınız. Farklı alanlar ile ilgilenebilir, ilginç konuları araştırabilirsiniz. Parasal konulara yönelik bazı karışıklıklar olabilir veya beklediğinizden daha farklı gelişen olaylar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sabırlı davranabilirsiniz ve bu tutumunuz yeni çözümler üretmenizi sağlayacak. Ayrıca size ihtiyacı olan yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün duygularınız derinleşebilir ve geçmişte yaşadığınız olayları gözden geçirebilirsiniz. Dikkatinizi evinize yöneltecek ve ev ile ilgili değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Hatta radikal değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir ve özgür olmak isteyebilirsiniz. Güç gösterisinde bulunmaktan kaçının. Ayrıca hırslı bir tavır sergilemeseniz iyi olacak. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve çeşitli davetlere katılabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve açık hava organizasyonları keyfinizi yerine getirecek.
AKREP BURCU YORUMU
Çevre gezileri, seyahatler ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yaşam enerjiniz yüksek. Ancak isteklerinizin gerçekleşmesi için gelişmeleri beklemeniz gerekiyor. Bu arada evle ilgili konular veya çocuklar, kardeşler ile ilgili karışıklıklar kafanızı karıştırabilir. Fakat bugün dikkatinizi sizi heyecanlandıran konulara yönelteceksiniz. Güçlü dostlarınız, gücüne güvendiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde önemsediğiniz aile büyükleri ile ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sorumluluk hissettiğiniz kişiler ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Bazı gelişmeler tarzınızı değiştirmenize neden olabilir.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün eviniz, yakınlarınız veya arkadaşlarınız ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca sorumluluk hissettiğiniz ve üzerinizde baskı duygusu yaratan konulara yönelik çalışmalar yapacaksınız. Aslında kaçtığınız ve istemediğiniz durumlar ile yüzleşmeniz gerekebilir. Aldığınız haberler kafanızı karıştırabilir. Hemen karar vermeyin ve tartışmalardan uzak durun. Sabırlı ve dirayetli davranmanız gerekiyor. Ev veya iş yeriniz ile ilgili bazı değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir. Artık daha ciddi konular ilginizi çekiyor. Bu durum arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişimi değiştirebilir.
BALIK BURCU YORUMU