2016 Çantaları İle Şıklığınızı Tamamlayın

2016 çanta modelleri
Paylaş
 

2016 Çantaları İle Şıklığınızı Tamamlayın

Çanta denilince kadınların aklı başından gitmektedir. Çoğu kadın ayakkabı ve çanta konusunda oldukça hassas ve titiz davranmaktadır. Çantaları ile adeta aşk yaşayan kadınlar bu sene de oldukça mutlu olacak. Çünkü birbirinden farklı tarzda birbirinden farklı modeller raflarda bayanları bekliyor. Dünyaca ünlü markaların 2016 çanta modelleri adeta göz kamaştırıyor. Her bütçeye uygun ve her tarza göre çanta modeli bulabilmek mümkün. Özellikle de kış sezonu çantaları büyük bir beğeni toplamaktadır. Çanta artık bir ihtiyaç olmaktan çıktı ve bir lüks haline geldi. Kadınlar dolaplarında birçok çanta olmasına rağmen her yeni çıkan modelden satın alma tutkusu içerisinde olmaktadır.

yılan derisi çantaYılan Derisi Çantalar ile Şıklık

Genel olarak 80’lerde oldukça moda olan yılan derisi siyah çantalar günümüzde de moda olmaya başladı. Özellikle de rengârenk ve farklı renk karışımları ile oluşan yılan derisi çantalar oldukça göz alıyor. Günlük şıklık arayanlar karışık renklerde olan yılan derisi el çantaları ile farklılık yaratmak oldukça mümkün. Biraz cüzdanı aralamak gerekse de bu iddialı çantaları elde edebilmek her kadının rüyası. Ayrıca timsah derisi, dana derisi ve yılan derisi ünlü modacılar tarafından kullanılmakta ve 2016 yılan derisi çantaları oluşturmaktadır. Özellikle de patchwork olan çantalar daha da ilgi çekici olmaktadır. Ayrıca parçaların birleşmesi ile oluşan bu modeller her renk kombine uyum sağlayabilmektedir.

Kürk ve Tüylü Çantalar

Özellikle de 2016 kış çantaları arasında her daim kürklü ve tüylü çantaları görebilmek mümkün. Sıcak görünümü
olan bu çantalar oldukça zevk sahibi bayanların kullandığı çanta modelleri arasında yer alıyor. Renk renk desen desen olan bu çantalar hem sıcak hem de zengin bir görünüm sağlamasından dolayı tercih edilmektedir. Özellikle de deri parçalar ile meç edilmiş olan çantalar daha büyük ilgi görmektedir. Çantada kürk ve tüylerin olması birçok kadın tarafından tercih edilen ve kış boyu sıcacık hissetmelerini sağlayan modeller arasında yer almaktadır. Gerçek kürk ve tüy kullanmak istemeyen bayanlar için imitasyon olan kürk ve tüyden üretilmiş çantalar da bulunmaktadır. Bu çantalar daha da ucuz olduğu için daha fazla satın alınmaktadır.Kürklü çantalar

Kıyafetin İkizi Olan Çantalar

Önceden kıyafetle zıt renkler tercih edilmekteydi. Fakat 2016 çanta stilleri arasında yeni çıkan bir akım kadınları büyüledi. Artık elbise içerisinde kaybolan çantalar kullanılmakta. Adet yok gibi bir izlenim oluşmasını sağlayan bu çantalar oldukça rağbet görüyor. Artık kıyafet satın alınan mağazalarda çanta ve ayakkabılar da tam takım olarak satılıyor. Bayanlar bu moda akımına kendisini çoktan kaptırdı bile. Çanta ve ayakkabının kıyafet içerisinde kaybolduğu bu stil günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyor. 2016 yılı boyunca da bu modanın nabzının atmaya devam edeceği, moda çevreleri tarafından oldukça normal görünüyor.

kıyafetle aynı çantalar

Bu yazı 1862 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.