2016 Çantaları İle Şıklığınızı Tamamlayın

2016 çanta modelleri
Paylaş
 

2016 Çantaları İle Şıklığınızı Tamamlayın

Çanta denilince kadınların aklı başından gitmektedir. Çoğu kadın ayakkabı ve çanta konusunda oldukça hassas ve titiz davranmaktadır. Çantaları ile adeta aşk yaşayan kadınlar bu sene de oldukça mutlu olacak. Çünkü birbirinden farklı tarzda birbirinden farklı modeller raflarda bayanları bekliyor. Dünyaca ünlü markaların 2016 çanta modelleri adeta göz kamaştırıyor. Her bütçeye uygun ve her tarza göre çanta modeli bulabilmek mümkün. Özellikle de kış sezonu çantaları büyük bir beğeni toplamaktadır. Çanta artık bir ihtiyaç olmaktan çıktı ve bir lüks haline geldi. Kadınlar dolaplarında birçok çanta olmasına rağmen her yeni çıkan modelden satın alma tutkusu içerisinde olmaktadır.

yılan derisi çantaYılan Derisi Çantalar ile Şıklık

Genel olarak 80’lerde oldukça moda olan yılan derisi siyah çantalar günümüzde de moda olmaya başladı. Özellikle de rengârenk ve farklı renk karışımları ile oluşan yılan derisi çantalar oldukça göz alıyor. Günlük şıklık arayanlar karışık renklerde olan yılan derisi el çantaları ile farklılık yaratmak oldukça mümkün. Biraz cüzdanı aralamak gerekse de bu iddialı çantaları elde edebilmek her kadının rüyası. Ayrıca timsah derisi, dana derisi ve yılan derisi ünlü modacılar tarafından kullanılmakta ve 2016 yılan derisi çantaları oluşturmaktadır. Özellikle de patchwork olan çantalar daha da ilgi çekici olmaktadır. Ayrıca parçaların birleşmesi ile oluşan bu modeller her renk kombine uyum sağlayabilmektedir.

Kürk ve Tüylü Çantalar

Özellikle de 2016 kış çantaları arasında her daim kürklü ve tüylü çantaları görebilmek mümkün. Sıcak görünümü
olan bu çantalar oldukça zevk sahibi bayanların kullandığı çanta modelleri arasında yer alıyor. Renk renk desen desen olan bu çantalar hem sıcak hem de zengin bir görünüm sağlamasından dolayı tercih edilmektedir. Özellikle de deri parçalar ile meç edilmiş olan çantalar daha büyük ilgi görmektedir. Çantada kürk ve tüylerin olması birçok kadın tarafından tercih edilen ve kış boyu sıcacık hissetmelerini sağlayan modeller arasında yer almaktadır. Gerçek kürk ve tüy kullanmak istemeyen bayanlar için imitasyon olan kürk ve tüyden üretilmiş çantalar da bulunmaktadır. Bu çantalar daha da ucuz olduğu için daha fazla satın alınmaktadır.Kürklü çantalar

Kıyafetin İkizi Olan Çantalar

Önceden kıyafetle zıt renkler tercih edilmekteydi. Fakat 2016 çanta stilleri arasında yeni çıkan bir akım kadınları büyüledi. Artık elbise içerisinde kaybolan çantalar kullanılmakta. Adet yok gibi bir izlenim oluşmasını sağlayan bu çantalar oldukça rağbet görüyor. Artık kıyafet satın alınan mağazalarda çanta ve ayakkabılar da tam takım olarak satılıyor. Bayanlar bu moda akımına kendisini çoktan kaptırdı bile. Çanta ve ayakkabının kıyafet içerisinde kaybolduğu bu stil günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyor. 2016 yılı boyunca da bu modanın nabzının atmaya devam edeceği, moda çevreleri tarafından oldukça normal görünüyor.

kıyafetle aynı çantalar

Bu yazı 1448 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Bugünden itibaren Güneş sizin burcunuzda parlamaya başlıyor. Bugün doğmuş olanlar kendilerini iyi hissedecek ve keyifli bir gün geçirecekler. Dostlarınız ile birlikte eğlenceli organizasyonlar yapabilirsiniz ve çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile görüşebilirsiniz ve seyahat programları yapabilirsiniz. Kendinizi yenilemenize yardımcı olacak hoş fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Aşk hayatınız hareketleniyor.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Dikkatli ve kararlı tavırlarınız ve aynı zamanda birleştirici tutumunuz ile çevrenizde bulunan kişileri etkileyebilir ve dikkat çekici olabilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizden başka kıyafetiniz, tarzınız ve seçimleriniz ile de yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız. Hem çevrenizin, hem de karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. İlginç kişiler ve farklı çevreler ile kuracağınız ilişkiler isteğinizin güçlenmesini sağlayacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sizin için hareketli bir dönem... Gelişmeler beklenenden daha yavaş olsa bile istediğiniz yönde oluşuyor.
BAŞAK BURCU YORUMU
Gördüğünüz rüyalar canlı gibi olabilir ve çok etkilenmiş olarak uyanabilirsiniz. Hatta öğlene doğru gündüz rüyaları görebilirsiniz. Hatta öğlene doğru gündüz rüyaları görebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiyi gözden geçireceksiniz. İdeallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak duygularınızı şimdilik kendinize saklayacaksınız. İyimser ve anlayışlı olan kişilerin yardımını alacaksınız ve böylece kuruntulardan uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Eski eşyalarınızı elden geçirebilir ve eskiden dostlarınızı hatırlatan eşyaları düzenleyebilirsiniz. Bu arada eski dostlarınız ile ilgili eski hatıralar zihninizde canlanabilir ve ideallerinizin ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün daha derin ve yoğun duygular içinde olacaksınız. Bilinçaltınızı uyandıran olaylar ile karşılaşabilirsiniz ve annenizin yaşadığı olaylardan veya davranışlarından etkilenebilirsiniz. Daha önce dikkatinizi çekmeyen konular artık size çok ilginç gelebilir. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar yaşayabilirsiniz. Veya marjinal ilişkileri konu alan filmler izleyebilir ve kitaplar okuyabilirsiniz. Özgür olmak ve içinizden yükselenleri yapmak için acele etmeyin. Sürprizler sizi değiştirecek ve geleceğe yönelik farklı istekler içine gireceksiniz. Farklı çevreler ve değişik organizasyonlar dikkatinizi çekecek. Yaşam felsefeniz değişebilir.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Bugün önceden planlanmış bir davete gidebilirsiniz. Eski dostlarınızla karşılaşmak duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Endişelerinizi ve karamsar duygularınızı sevdiğinize ve dostlarınıza yansıtmaktan kaçının. Sevdiğinizin davranışlarını izleyebilir ve meydana gelen değişikliğin nedenlerini çözmeye çalışabilirsiniz. Beklemediğiniz davranışlar ve olaylar karşısında duygularınız karışabilir fakat mantığınız ile hareket ederseniz, sorunları çözebilirsiniz. Bu arada sevdiğinizin sizi anlamadığını düşüneceksiniz ancak o da ihmal edildiğini düşünebilir. Arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın bir kısmını sevdiğinize ayırın ve duygularınızı anlatmayı deneyin.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde karşılaşacağınız sürprizler sizi heyecanlandıracak ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Kardeşiniz, arkadaşlarınız ve ailenizin genç fertleri ile iletişim kurmak sizi rahatlatacak. Ayrıca hayvanlar ve bitkiler ile ilgilenebilirsiniz. Bahçenizi veya evinizi düzenleyebilir, odanızda değişiklikler yapabilirsiniz. Bugün sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve sorumluluklarınızı bir kenara bırakıp kendinizi hafif ve özgür hissetmenizi sağlayan her ne var ise, bunları yapacaksınız. İlginç konular, yaratıcı kişiler ve yeni yerler keşfetmekten keyif alacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU