2016 İlkbahar ve Yaz Takı Modası

2016 takı modelleri
Paylaş
 

2016 İlkbahar ve Yaz Takı Modası

Kadın daima güzel olmak ister. Bu güzelliğini de kıyafetiyle ve takıları ile ortaya çıkarır. Kıyafet kadının iç dünyasını yansıtır. Bir bayan kıyafeti ile eşleştirilir. Modayı takip eden ve giyimine özen gösteren bayanlar onu çeşitli aksesuarlarla tamamlar. Çanta, ayakkabı veya takılarla kıyafete bütünlük sağlarlar.  Bir kıyafeti tamamlamanın püf noktası takılar ve aksesuarlardır.

2016 ilkbahar, yaz modası ile ilgili Paris ve Milan’da defileler yapıldı. Bu defilelerde 2016 ilkbahar ve yaz takılarına da yer verildi. Defilelerde sergilenen takılar farklı stiller,  şık ve güzel parçalardan meydana geldiği görüldü.

2016 takıları basit bir kıyafeti veya sade bir elbiseyi oldukça hareketli elegant bir şekle getirdiği görülür.

2016 ilkbahar ve yaz aksesuar trendleri incelendiğinde farklı tasarımlar göze çarpar.

1.Boyuna Askılı(Tasmalı)  Takılar: Boynu tam saran takılar göze çarpmaktadır. Bitkisel motiflerle süslenmiş olanlar da yer almaktadır. Çiçek modelli olanları da vardır. Basit minimalist bir kıyafete hava katmak amacıyla bu takılar kullanılmaktadır. Etnik tarzda olan motiflerde(kumaş) kullanılmıştır. Boncuklu ya da metal olan tasma takılarda yer almaktadır.

Boyuna Askılı(Tasmalı) Takılar

2.Aynı Olmayan Küpe Modelleri: 2016 Küpeleri birbiriyle aynı, eş modelde değiller.  Uzun sarkık ama ayrıntıda birbirinden farklı olan küpeler bu sezonda kullanılmış. Örneğin yaprak şeklinde bir çift küpenin renkleri birbirinden farklı tonlarda kullanılmış. Kenarları farklı olan geometrik şekiller ve ayrıntılar göze çarpanlar arasındadır.

Aynı Olmayan Küpe Modelleri

 1. Tek Küpeler: 2016 takıları arasında, tek kulağa uzun küpelerde oldukça sık kullanılmış tasarımlar arasındadır. Sanki ikinci küpenin takılması unutulmuş gibi durmaktadır. Tek küpe uzun ve omuza kadar sarkmaktadır. Birçok tasarımcı da kıyafetlerini tamamlamak için bu aksesuarları kullanmaktadır. Tek küpe fütüristik bir tasarım modelini çağrıştırmaktadır.
 2. tek küpeler
Bu yazı 2090 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.