2016 İlkbahar Yaz Şal Modelleri ve Renkleri

şal modelleri
Paylaş
 

2016 İlkbahar Yaz Şal Modelleri ve Renkleri

Tesettür giyimin ve modasının vazgeçilmezlerinden biri de şallardır. Her renk ve desende birbirinden güzel şallar özellikle genç kızlar tarafından rağbet görmektedir. Modayı takip eden ve şıklığı seven bayanlar şal seçiminde oldukça seçici davranmaktadır. Tesettürü tamamlayan ve zerafet veren unsur başörtülerdir.

Tesettürlü bayanlar daha eski dönemlerde kıyafet ve eşarp seçiminde zorlanmaktaydılar. Kıyafet ve başörtülerinde seçim imkânı kısıtlıydı. Artık tesettür modası da gelişti ve kendinden söz ettirmeye başladı. 2016 ilkbahar yaz şal renkleri her yaşa hitap eden modellerdir. Koyu renkler ve açık renkler abiyelerle, pantolonlarla ve eteklerle uyumlu tasarlanmıştır. Şallarda saks mavisi, kırmızı, kahverengi, mavi, pembe, fuşya ve turuncu renkleri ağırlıklı olarak kullanılmıştır.

Bayanlar şal alacağı zaman ipek şal tercihine öncelik vermektedir. İpek şallar kolay şekil aldığı gibi güzel duran hafif başörtülerdir.

2016 ilkbahar yaz şal modelleri ve renkleri titizlikle incelendi. Şal seçiminde sizlere fikir oluşturması için bazı renkleri ve şalları sizlerle paylaşıyoruz.

Dantelli Fuşya Şal

2016 ilkbahar yaz şal modası oldukça cıvıl cıvıl renklerden oluşuyor. Özellikle genç kızların tercihleri arasında bulunan fuşya renk şal dantellerle süslendiğinde daha etkileyici durmaktadır. 2016 İlkbahar yaz sezonunda dantelli şallar ağırlıkta yer almaktadır. Fuşya şal sade bir kıyafetle kullanıldığında giyime canlılık kazandırır.

dantelli fuşya

Nil Yeşili Şal

2016 ilkbahar yaz sezonunda gözde renklerden biride nil yeşilidir. İlkbahar ve yaza uygun bir renktir. Hem esmerler hem de beyaz tenliler için ideal bir renktir. Siyahla kombinlendiğinde harika bir uyum sağlamaktadır. Gözleri renkli olan bayanlar için büyüleyici bir şal modelidir.

nil yeşili şal

Pudra Renkli Şal

2016 ilkbahar yaz sezonu için muhteşem bir renktir. Uygun bir elbise ile kombinlendiğinde etkileyici bir görüntü oluşturmaktadır. Yaz aylarında düğünlerde, nişanlarda ve mezuniyetlerde rahatlıkla kullanılabilecek bir şal rengidir.

pudra şal

Kırmızı Dantelli Şal

Kırmızı rengi 2016 yaz ve ilkbahar sezonuna damgasını vuracaktır. 2016 ilkbahar yaz sezonunda kırmızı rengi şallarda da kendini göstermektedir. Bu senenin vazgeçilmezi olan danteller kırmızı şallarda da kullanılmış. Kırmızı şal beyaz dantelle çok güzel bir uyum sağlamıştır. Oldukça havalı bir şal modelidir. Abiye kıyafetlerle kullanıldığında çok şık bir görüntü vermektedir.

 

kırmızı dantelli

Bu yazı 2431 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.