Aç Kalmadan Fazla Kilolarınızdan Kurtulun!

Paylaş
 

Bir çok kadının korkulu rüyası fazla ve rahatsız edici kilolarıdır. İstemeden ve farkına varmadan tüketilen  doymuş yağ oranı yüksek besin değeri düşük gıdalar aslında sadece kadınları değil erkekleri de etkilemektedir. Peki bu fazla kilolardan kurtulmak için ne yapılmalı? Fazla kilolarınızdan kurtulmak için diyetisyene başvurmanız artık şart değil sizin için geliştirdiğimiz özel program ile istenmeyen kilolarınızdan kurtulabilir var olan fit vücudunuzu koruyabilirsiniz. Tabi bu sadece diyet programı ile olabilecek bir şey değildir haftanın belirli günleri egzersizler yaparak bu evreyi daha kolay ve hızlı bir hale getirmek sizin elinizdedir. Yapacağınız egzersizleri kendinizde belirleyebilirsiniz ancak unutmayın ki bu egzersizler kas geliştirmek üzerine değil bölgesel parçalama ve şekillendirme üzerine olmalıdır.


Şekere ve Tuza Elveda Diyin!

En başta şekere ve tuza elveda diyerek ilk adımı atmış oluyorsunuz, sabahları kahvaltıdan önce yani yeni uyandığınızda bir bardak ılık su ile güne başlamak hem size ve sindirim sisteminize oldukça faydalı bir hareket olacaktır. Kilo vermeyi kafanıza koymuş iseniz günde ortalama 2,5-3 litre su tüketmeniz gerektiğini bilmelisiniz, çünkü su parçalanmış olan yağlarınızın su ile karışıp vücudunuza enerji olarak geri döner bu da size yapacağınız egzersizlerde büyük ölçüde kolaylık sağlar. Şekerin vücuttaki adı “Glutamin”  diye adlandırılır şeker aslında kaslar için faydalıdır fakat doğal yoldan alındıkça aksi takdirde kuru gıdalardan alınan şeker fazla kiloların ve yağlanmaların baş sebebidir.

 

 Yağlı Ve Hamur İşine Ara Verin!

Diyet programınız boyunca yediğiniz içtiğiniz tükettiğiniz her şeye dikkat etmelisiniz ki diyet programınızın bir faydasını görebilesiniz. Bu nedenle yağlı yiyeceklere, doymuş yağ oranı yükse gıdalara ve hamur işlerine ara vermelisiniz hamur yüksek miktarda karbonhidrat içerir dolayısı ile direk kilo almanıza sebep olabilecek ana etmenlerden bir tane sinidir. Yağlı gıdalardan bahsetmek gerekirse hamburger, fastfood, patates kızarması gibi gıdaların tüketilmesi oldukça gereksiz ve sağlıksızdır besin değerleri düşük doymuş yağ oranları yüksek olan bu gıdalar tüketildikçe sadece size fazla kilo olarak değil kalp ve damar rahatsızlığı olarak size geri dönecektir

 

Bu yazı 765 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Sabırsız olabilir ve çevrenizdeki kişilere karşı tahammülsüz davranabilirsiniz. Yanlış anlaşılmadan kaynaklanan tartışmalardan kaçınırsanız iyi olur. Yine de içinizdeki gerilimi kontrol etme ve olayları soğukkanlı karşılamak için gayret etmeniz gerekiyor. Öfkeli ve sert bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Özellikle parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir veya beklentileriniz her zaman olduğundan daha fazla olabilir. Kendinizi ve çevrenizi fazla zorlamayın. Şimdilik olayları akışına bırakın. Sürpriz fırsatlar çıkabilir ancak iyi değerlendirmek için makul olmalısınız.
BOĞA BURCU YORUMU
Bugün duygularınızı denetlemeniz pek kolay değil. Fakat duygusal dalgalanmalar yaşasanız bile kendinize olan güveniniz yükselecek ve daha önce korktuğunuz her ne var ise sizi ürkütmeyecek. Hem güçlü kişiler, hem de saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz. İyimser ve yapıcı tavırlarınız işleri kolaylaştırıyor. Beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacak. İyi değerlendirin. Kariyer yapmak isteyenler için fırsat zamanı ancak her zaman olduğundan daha fazla çalışmanız gerekebilir. Zaten isteğinizi gerçekleştirmek için harekete geçmeniz gerekiyor.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Gelişmeler sizi heyecanlandıracak ve güne keyifli başlayacaksınız. Uzun zamandır görmediğiniz ve hatta neredeyse unuttuğunuz ski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan akrabalarınız ziyaretinize gelebilir. Ayrıca bugün sürpriz karşılaşmalar ve davetler sizi heyecanlandıracak. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde eskiden yaptığınız ve unuttuğunuz projelerinizi hatırlamanız mümkün. Eski fikirlerinizi güncelleyebilir ve projelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Erkek arkadaş ve akrabalarınız sizi destekleyecek.
OĞLAK BURCU YORUMU
Hayal ettiklerinizi gerçekleştirmek için cesur olabilir ve gereken gücü ortaya koyabilirsiniz. Sanat yeteneği gerektiren konularda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Bugün aklınızı karıştıracak ve sizi şaşırtacak bir haber alacaksınız. İş yerinizde evrakları yeniden inceleyip gerekli değişiklikleri yapmanız gerekebilir. Bugün eski projelerinizi gözden geçirebilirsiniz ve düşüncelerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak kendinizi ve çevrenizdeki kişileri zorlamaktan vazgeçmeniz zor. Fakat olayları akışına bırakabilirsiniz ve böylece hayatınızdaki değişiklikleri daha kolay yapabilirsiniz.
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU