Bu Sonbahar Jeanler Çok Moda

Paylaş
 

Hem rahatlık hem konfor hem de şıklığı bir arada sunan jeanler ile stil sahibi görünmemek imkansız. İşte bu sonbahar moda olan jean modelleri…

Denim kumaşı etkisini asla yitirmiyor. Her sezon farklı modeller ve tasarımlarla baş tacı olan denim pantolonlar gardropların en sevilen modellerinden biri. Hem rahatlık hem konfor hem de şıklığı bir arada sunan jeanler ile stil sahibi görünmemek imkansız. Moda haftalarında sıkça karşılaştığımız denim kumaşı bu sezon adeta podyumları sarmış durumda. Farklı detayları ve tasarımlarıyla siz de jean kumaşlar içerisinde sıradışı bir görünüme imza atabilirsiniz.

1. JEAN CEKETLER

Geçtiğimiz sezon sokakları saran jean ceketler bu sezon güçlenerek geliyor. Rozet ve arma gibi detaylarla dikkat çeken vintage görünümlü ve boyfriend jean ceketler içi kürklü modelleri ile kış aylarında da en önemli giysilerden biri olmaya hazırlanıyor. Salaş elbiselerle kombinleyebileceğiniz jean ceketleri jeanlerle birlikte kullanmak da oldukça moda. Görüntünüzü bir anda spor bir hale sokan jean ceketleri haftasonları da sıklıkla tercih edebilirsiniz.

57fb885ec03c0e31c0a406fb

2. DENİM TRENÇ KOTLAR

Tasarımcıların bu sezon defilelerinde sıkça gördüğümüz denim trençkotlar bu sezon sokaklarda da karşılaşacağımız parçalardan. Hem zarif hem de sofistike bir görünüm için harika bir seçenek olan jean trençkotlar jean etek ve pantolonların yanında kalem etek ve kumaş pantolonlarla da oldukça hoş bir kombin oluşturuyor. Yenilikçi ve özgün bir stil belirlemek isteyenlerin denim trençkotlara gardroplarında yer açmaları gerek.

3. PÜSKÜLLÜ JEAN

Bu sezon sokakları istila edecek olan jean modeli nedir diye sorarsanız tereddütsüz olarak püsküllü jeanler diyebiliriz. Paça kısımları tiftik tiftik hale gelmiş ve püskül şeklini almış olan bu jeanler orta yükseklikte veya yüksel bel özellikleriyle dikkat çekiyor. Deri veya bomber ceketle harika bir kombin oluşturan bu jeanleri topuklu bootie veya stilettolarla tamamlayabilirsiniz.

57fb8871c03c0e31c0a40702

4. JEAN ELBİSE

Jean elbiseler jile ve salopet modellerinin yanında A kesim ve kalem etek formlarında da bu sezon karşımıza çıkıyor. Jean kumaşından vazgeçemeyenlerin en çok tercih edecekleri modellerden biri olan jean elbiseler hem rahat hem de çabasız bir şıklık yaratma açısından favori parçalardan biri. Çizme ve bootielerle harika bir görünüm oluşturan jean elbiseler sportif ve şık bir haftasonu geçirmek isteyenler için de ideal.

Bu yazı 725 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Bugünden itibaren Güneş sizin burcunuzda parlamaya başlıyor. Bugün doğmuş olanlar kendilerini iyi hissedecek ve keyifli bir gün geçirecekler. Dostlarınız ile birlikte eğlenceli organizasyonlar yapabilirsiniz ve çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile görüşebilirsiniz ve seyahat programları yapabilirsiniz. Kendinizi yenilemenize yardımcı olacak hoş fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Aşk hayatınız hareketleniyor.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Dikkatli ve kararlı tavırlarınız ve aynı zamanda birleştirici tutumunuz ile çevrenizde bulunan kişileri etkileyebilir ve dikkat çekici olabilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizden başka kıyafetiniz, tarzınız ve seçimleriniz ile de yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız. Hem çevrenizin, hem de karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. İlginç kişiler ve farklı çevreler ile kuracağınız ilişkiler isteğinizin güçlenmesini sağlayacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sizin için hareketli bir dönem... Gelişmeler beklenenden daha yavaş olsa bile istediğiniz yönde oluşuyor.
BAŞAK BURCU YORUMU
Gördüğünüz rüyalar canlı gibi olabilir ve çok etkilenmiş olarak uyanabilirsiniz. Hatta öğlene doğru gündüz rüyaları görebilirsiniz. Hatta öğlene doğru gündüz rüyaları görebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiyi gözden geçireceksiniz. İdeallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak duygularınızı şimdilik kendinize saklayacaksınız. İyimser ve anlayışlı olan kişilerin yardımını alacaksınız ve böylece kuruntulardan uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Eski eşyalarınızı elden geçirebilir ve eskiden dostlarınızı hatırlatan eşyaları düzenleyebilirsiniz. Bu arada eski dostlarınız ile ilgili eski hatıralar zihninizde canlanabilir ve ideallerinizin ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün daha derin ve yoğun duygular içinde olacaksınız. Bilinçaltınızı uyandıran olaylar ile karşılaşabilirsiniz ve annenizin yaşadığı olaylardan veya davranışlarından etkilenebilirsiniz. Daha önce dikkatinizi çekmeyen konular artık size çok ilginç gelebilir. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar yaşayabilirsiniz. Veya marjinal ilişkileri konu alan filmler izleyebilir ve kitaplar okuyabilirsiniz. Özgür olmak ve içinizden yükselenleri yapmak için acele etmeyin. Sürprizler sizi değiştirecek ve geleceğe yönelik farklı istekler içine gireceksiniz. Farklı çevreler ve değişik organizasyonlar dikkatinizi çekecek. Yaşam felsefeniz değişebilir.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Bugün önceden planlanmış bir davete gidebilirsiniz. Eski dostlarınızla karşılaşmak duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Endişelerinizi ve karamsar duygularınızı sevdiğinize ve dostlarınıza yansıtmaktan kaçının. Sevdiğinizin davranışlarını izleyebilir ve meydana gelen değişikliğin nedenlerini çözmeye çalışabilirsiniz. Beklemediğiniz davranışlar ve olaylar karşısında duygularınız karışabilir fakat mantığınız ile hareket ederseniz, sorunları çözebilirsiniz. Bu arada sevdiğinizin sizi anlamadığını düşüneceksiniz ancak o da ihmal edildiğini düşünebilir. Arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın bir kısmını sevdiğinize ayırın ve duygularınızı anlatmayı deneyin.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde karşılaşacağınız sürprizler sizi heyecanlandıracak ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Kardeşiniz, arkadaşlarınız ve ailenizin genç fertleri ile iletişim kurmak sizi rahatlatacak. Ayrıca hayvanlar ve bitkiler ile ilgilenebilirsiniz. Bahçenizi veya evinizi düzenleyebilir, odanızda değişiklikler yapabilirsiniz. Bugün sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve sorumluluklarınızı bir kenara bırakıp kendinizi hafif ve özgür hissetmenizi sağlayan her ne var ise, bunları yapacaksınız. İlginç konular, yaratıcı kişiler ve yeni yerler keşfetmekten keyif alacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU