Diyet Yapmadan Kilo Vermenin Yolu

Paylaş
 

Diyet Yapamayanlara Özel Geliştirilmiş Zayıflama Yöntemleri!

Hepimizin bildiği gibi diyet yapmak çok uzun bir süreç ve zaman gerektiren bir durumdur ve her insan diyet programına ayak uyduramayabilir çünkü herkesin sindirim ve metabolizması farklıdır. Diyet yapmadan kilo vermek mümkün mü? Tabi ki de mümkündür gündelik yemek programınızı gözden geçirin ve besin değerlerini toplayıp gerek duyduğunuz besin değerlerine eş değer gıdalarla gündelik programınızı tekrar yapın önemli olan ne çeşit yemek yediğiniz değildir önemli olan  ne kadar miktarda yediğinizdir. Tabi ki sadece bunlarla değil düzenli olarak yaptığınız egzersizlerde size bir artı katacaktır kilo vermenizde büyük ölçüde rol oynayacaktır her gün olmasa da haftanın 3 ila 4 günü sabahları kahvaltınızdan sonra 40 – 45 dakikalık bir tempolu koşu, yürüyüş size müthiş derecede zaman kazandıracak ve olumlu yönde etkileyecektir, biz sizler için diyet yapmadan kilo vermenin püf noktalarını araştırdık uzmanların görüşleriyle sizler için yeni zayıflama yöntemleri geliştirdik ancak sizlerinde istikrarlığı ve kararlılığı son derece önemlidir.

 

Diyet Yapmadan Zayıflatan Yöntemler!

1 – Yemeğinize başlamadan 15 dakika önce 1 su bardağı ılık su içerseniz yemek yeme zamanınızı ertelemiş olursunuz aynı zamanda tıpkı bir tabak çorba içmiş gibi doygunluk hissi ile daha az yemek yiyerek çabuk doyarsınız.

2 – İnsan vücudun da en çok kilo yaptıran gıdalar un, şeker, hamur işi ve tuzlu gıdalardır bunlardan vazgeçin demiyoruz sadece bunların yerine tüketebileceğiniz farklı besinler öneriyoruz örneğin orta boy bir yaş pasta 14 tabak nohut yemeğiyle aynı kaloriye sahip bunun yerine sütlü tatlıları tercih edebilirsiniz.

3 – Yemek yaparken ay çiçek yağ yerine zeytin yağını kullanmanızı tavsiye ediyoruz kalori olarak ay çiçek yağına göre çok daha az kaloriye sahiptir,  salatalarınızı yaparken yağ koymak yerine sirke ve nar ekşisi koyarak daha lezzetli hale getirebilirsiniz.

4 – Yemek yerken asla aceleci davranmayın yavaş bir şekilde tadını alarak ve sindirerek yiyin böylelikle beyin doygunluk hissini geç algıladığı için ona zaman vermiş oluyoruzç

Bu yazı 742 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Bugünden itibaren Güneş sizin burcunuzda parlamaya başlıyor. Bugün doğmuş olanlar kendilerini iyi hissedecek ve keyifli bir gün geçirecekler. Dostlarınız ile birlikte eğlenceli organizasyonlar yapabilirsiniz ve çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile görüşebilirsiniz ve seyahat programları yapabilirsiniz. Kendinizi yenilemenize yardımcı olacak hoş fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Aşk hayatınız hareketleniyor.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Dikkatli ve kararlı tavırlarınız ve aynı zamanda birleştirici tutumunuz ile çevrenizde bulunan kişileri etkileyebilir ve dikkat çekici olabilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizden başka kıyafetiniz, tarzınız ve seçimleriniz ile de yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız. Hem çevrenizin, hem de karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. İlginç kişiler ve farklı çevreler ile kuracağınız ilişkiler isteğinizin güçlenmesini sağlayacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sizin için hareketli bir dönem... Gelişmeler beklenenden daha yavaş olsa bile istediğiniz yönde oluşuyor.
BAŞAK BURCU YORUMU
Gördüğünüz rüyalar canlı gibi olabilir ve çok etkilenmiş olarak uyanabilirsiniz. Hatta öğlene doğru gündüz rüyaları görebilirsiniz. Hatta öğlene doğru gündüz rüyaları görebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiyi gözden geçireceksiniz. İdeallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak duygularınızı şimdilik kendinize saklayacaksınız. İyimser ve anlayışlı olan kişilerin yardımını alacaksınız ve böylece kuruntulardan uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Eski eşyalarınızı elden geçirebilir ve eskiden dostlarınızı hatırlatan eşyaları düzenleyebilirsiniz. Bu arada eski dostlarınız ile ilgili eski hatıralar zihninizde canlanabilir ve ideallerinizin ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün daha derin ve yoğun duygular içinde olacaksınız. Bilinçaltınızı uyandıran olaylar ile karşılaşabilirsiniz ve annenizin yaşadığı olaylardan veya davranışlarından etkilenebilirsiniz. Daha önce dikkatinizi çekmeyen konular artık size çok ilginç gelebilir. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar yaşayabilirsiniz. Veya marjinal ilişkileri konu alan filmler izleyebilir ve kitaplar okuyabilirsiniz. Özgür olmak ve içinizden yükselenleri yapmak için acele etmeyin. Sürprizler sizi değiştirecek ve geleceğe yönelik farklı istekler içine gireceksiniz. Farklı çevreler ve değişik organizasyonlar dikkatinizi çekecek. Yaşam felsefeniz değişebilir.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Bugün önceden planlanmış bir davete gidebilirsiniz. Eski dostlarınızla karşılaşmak duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Endişelerinizi ve karamsar duygularınızı sevdiğinize ve dostlarınıza yansıtmaktan kaçının. Sevdiğinizin davranışlarını izleyebilir ve meydana gelen değişikliğin nedenlerini çözmeye çalışabilirsiniz. Beklemediğiniz davranışlar ve olaylar karşısında duygularınız karışabilir fakat mantığınız ile hareket ederseniz, sorunları çözebilirsiniz. Bu arada sevdiğinizin sizi anlamadığını düşüneceksiniz ancak o da ihmal edildiğini düşünebilir. Arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın bir kısmını sevdiğinize ayırın ve duygularınızı anlatmayı deneyin.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde karşılaşacağınız sürprizler sizi heyecanlandıracak ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Kardeşiniz, arkadaşlarınız ve ailenizin genç fertleri ile iletişim kurmak sizi rahatlatacak. Ayrıca hayvanlar ve bitkiler ile ilgilenebilirsiniz. Bahçenizi veya evinizi düzenleyebilir, odanızda değişiklikler yapabilirsiniz. Bugün sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve sorumluluklarınızı bir kenara bırakıp kendinizi hafif ve özgür hissetmenizi sağlayan her ne var ise, bunları yapacaksınız. İlginç konular, yaratıcı kişiler ve yeni yerler keşfetmekten keyif alacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU