Diyet Yapmadan Kilo Vermenin Yolu

Paylaş
 

Diyet Yapamayanlara Özel Geliştirilmiş Zayıflama Yöntemleri!

Hepimizin bildiği gibi diyet yapmak çok uzun bir süreç ve zaman gerektiren bir durumdur ve her insan diyet programına ayak uyduramayabilir çünkü herkesin sindirim ve metabolizması farklıdır. Diyet yapmadan kilo vermek mümkün mü? Tabi ki de mümkündür gündelik yemek programınızı gözden geçirin ve besin değerlerini toplayıp gerek duyduğunuz besin değerlerine eş değer gıdalarla gündelik programınızı tekrar yapın önemli olan ne çeşit yemek yediğiniz değildir önemli olan  ne kadar miktarda yediğinizdir. Tabi ki sadece bunlarla değil düzenli olarak yaptığınız egzersizlerde size bir artı katacaktır kilo vermenizde büyük ölçüde rol oynayacaktır her gün olmasa da haftanın 3 ila 4 günü sabahları kahvaltınızdan sonra 40 – 45 dakikalık bir tempolu koşu, yürüyüş size müthiş derecede zaman kazandıracak ve olumlu yönde etkileyecektir, biz sizler için diyet yapmadan kilo vermenin püf noktalarını araştırdık uzmanların görüşleriyle sizler için yeni zayıflama yöntemleri geliştirdik ancak sizlerinde istikrarlığı ve kararlılığı son derece önemlidir.

 

Diyet Yapmadan Zayıflatan Yöntemler!

1 – Yemeğinize başlamadan 15 dakika önce 1 su bardağı ılık su içerseniz yemek yeme zamanınızı ertelemiş olursunuz aynı zamanda tıpkı bir tabak çorba içmiş gibi doygunluk hissi ile daha az yemek yiyerek çabuk doyarsınız.

2 – İnsan vücudun da en çok kilo yaptıran gıdalar un, şeker, hamur işi ve tuzlu gıdalardır bunlardan vazgeçin demiyoruz sadece bunların yerine tüketebileceğiniz farklı besinler öneriyoruz örneğin orta boy bir yaş pasta 14 tabak nohut yemeğiyle aynı kaloriye sahip bunun yerine sütlü tatlıları tercih edebilirsiniz.

3 – Yemek yaparken ay çiçek yağ yerine zeytin yağını kullanmanızı tavsiye ediyoruz kalori olarak ay çiçek yağına göre çok daha az kaloriye sahiptir,  salatalarınızı yaparken yağ koymak yerine sirke ve nar ekşisi koyarak daha lezzetli hale getirebilirsiniz.

4 – Yemek yerken asla aceleci davranmayın yavaş bir şekilde tadını alarak ve sindirerek yiyin böylelikle beyin doygunluk hissini geç algıladığı için ona zaman vermiş oluyoruzç

Bu yazı 839 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve önem verdiğiniz büyüklerinizin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz. Artık kendi isteklerinizi önemsediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak bazı korkularınız olabilir ve yapmak istediklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle patronlar ve otoriteyi temsil eden kişilere karşı sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde farklı duygular ile uyanabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar yaşayacağınız bir gün. Meydana gelen bazı olaylar korkularınızı uyandırabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik bazı korkularınız olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Tarzınızı, alışkanlıklarınızı ve dış görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinize bakım uygulayabilir ve güzel görünmek için her zaman olduğundan daha fazla özenli davranabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler duygularınızı yükseltecek ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgili gelişmeler üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir. Ancak bugün korkularınızdan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU