Diyet Yapmadan Kilo Vermenin Yolu

Paylaş
 

Diyet Yapamayanlara Özel Geliştirilmiş Zayıflama Yöntemleri!

Hepimizin bildiği gibi diyet yapmak çok uzun bir süreç ve zaman gerektiren bir durumdur ve her insan diyet programına ayak uyduramayabilir çünkü herkesin sindirim ve metabolizması farklıdır. Diyet yapmadan kilo vermek mümkün mü? Tabi ki de mümkündür gündelik yemek programınızı gözden geçirin ve besin değerlerini toplayıp gerek duyduğunuz besin değerlerine eş değer gıdalarla gündelik programınızı tekrar yapın önemli olan ne çeşit yemek yediğiniz değildir önemli olan  ne kadar miktarda yediğinizdir. Tabi ki sadece bunlarla değil düzenli olarak yaptığınız egzersizlerde size bir artı katacaktır kilo vermenizde büyük ölçüde rol oynayacaktır her gün olmasa da haftanın 3 ila 4 günü sabahları kahvaltınızdan sonra 40 – 45 dakikalık bir tempolu koşu, yürüyüş size müthiş derecede zaman kazandıracak ve olumlu yönde etkileyecektir, biz sizler için diyet yapmadan kilo vermenin püf noktalarını araştırdık uzmanların görüşleriyle sizler için yeni zayıflama yöntemleri geliştirdik ancak sizlerinde istikrarlığı ve kararlılığı son derece önemlidir.

 

Diyet Yapmadan Zayıflatan Yöntemler!

1 – Yemeğinize başlamadan 15 dakika önce 1 su bardağı ılık su içerseniz yemek yeme zamanınızı ertelemiş olursunuz aynı zamanda tıpkı bir tabak çorba içmiş gibi doygunluk hissi ile daha az yemek yiyerek çabuk doyarsınız.

2 – İnsan vücudun da en çok kilo yaptıran gıdalar un, şeker, hamur işi ve tuzlu gıdalardır bunlardan vazgeçin demiyoruz sadece bunların yerine tüketebileceğiniz farklı besinler öneriyoruz örneğin orta boy bir yaş pasta 14 tabak nohut yemeğiyle aynı kaloriye sahip bunun yerine sütlü tatlıları tercih edebilirsiniz.

3 – Yemek yaparken ay çiçek yağ yerine zeytin yağını kullanmanızı tavsiye ediyoruz kalori olarak ay çiçek yağına göre çok daha az kaloriye sahiptir,  salatalarınızı yaparken yağ koymak yerine sirke ve nar ekşisi koyarak daha lezzetli hale getirebilirsiniz.

4 – Yemek yerken asla aceleci davranmayın yavaş bir şekilde tadını alarak ve sindirerek yiyin böylelikle beyin doygunluk hissini geç algıladığı için ona zaman vermiş oluyoruzç

Bu yazı 1119 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.