Doğal Güzellik Tüyoları

Paylaş
 

Doğal güzellik tüyoları her bayanın güzellik anlamında bakımları mutlaka olmaktadır. Ancak güzellik bakımları için dikkat edilecek en önemli konu kimya maddelerden uzak durulması gerektiğidir. Belli bir süre sonra bu kimyasal kozmetik ürünler cilt hastalıklarına neden olabilmektedir. Bu nedenle kimyasal kozmetik ürünlerinden vazgeçip doğal ürünler kullanıp hem sağlığa dikkat edilebilir hem de makyaj anlamında daha güzel sonuçlar elde edilebilir. Bayanların doğal güzelliklerinin sırrı zinde bir vücuttan geçmektedir. Zinde ve sağlıklı bir vücut için ise selüloitlerden kurtulmak ile mümkün olmaktadır. Selüloitler eriyen yağ tabakalarının yuvalarını oluşturmaktadır. Görüntü açısından birçok kadının canını sıkmaktadır.

Bayanların sağlıklı ve güzel görünümlerinin merkez yüzleridir. Yüz bakımları güzel olan kadınların moralleri ve hayata bakış açıları da olumlu yönde olmaktadır. Yüz bakımı için doğal ürünlerin kullanılması ciltte mimiklere bağlı olarak oluşan kırışıklıkların giderilmesini sağlamaktadır. Temizleme sütleri yüzlerdeki yağlı tabakanın kapattığı gözenekleri açarak yüz derisinin nefes almasını sağlayarak cilde zindelik vermektedir. Cilt hücreleri zamanla hasar göreceğinden temizleme sütleri ile açılan gözenekler sayesinde hasarlı hücrelerin onarımları da sağlanmaktadır.

Genellikle yaz aylarında güneş ışıklarının yüzlerde kırışıklık ve lekelere neden olduğu bilinmektedir. Bunun içinde süt temizleme kürü ile güneşe çıkıldığında güneş ışınlarının zararlı etkisi minimuma indirilebilmektedir. Yüzün her gün bol bol duru su ile yıkanması da yüz bakımı için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Kadınların yüz bakımları haricindeki bakım gerektiren diğer bir konu ise saçlarıdır. Canlı ve kusursuz saçlar için saçların bakımı çok önemlidir. Bunun için saçların kimyasına uygun doğal ürünler ile yıkanması gerekmektedir. Bu doğal ürünler saçın beslenmesini ve kafa derisindeki gözenekleri açarak saçlara canlılık vermektedir. Saçların kırılması durumunda kırık olan saçların kırık bölgelerden kesilmesi saçlara ayrı bir hava ve güzellik katmaktadır. Bronz bir vücuda sahip olmak da güzellik bakımlarından birisidir. Bunun için yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarının olduğu saatlerde değil en verimli olduğu akşam saatlerinde güneşlenmek cilt bakımı ve güzelliği için oldukça önemlidir.

Güzel olmak doğallık işidir. Siz de doğal olan uygulamaları seçiniz. Daha fazla bilgi için sağlık kategorimizi gezebilirsiniz.

timthumb

Bu yazı 1266 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.