Doğal Güzellik Tüyoları

Paylaş
 

Doğal güzellik tüyoları her bayanın güzellik anlamında bakımları mutlaka olmaktadır. Ancak güzellik bakımları için dikkat edilecek en önemli konu kimya maddelerden uzak durulması gerektiğidir. Belli bir süre sonra bu kimyasal kozmetik ürünler cilt hastalıklarına neden olabilmektedir. Bu nedenle kimyasal kozmetik ürünlerinden vazgeçip doğal ürünler kullanıp hem sağlığa dikkat edilebilir hem de makyaj anlamında daha güzel sonuçlar elde edilebilir. Bayanların doğal güzelliklerinin sırrı zinde bir vücuttan geçmektedir. Zinde ve sağlıklı bir vücut için ise selüloitlerden kurtulmak ile mümkün olmaktadır. Selüloitler eriyen yağ tabakalarının yuvalarını oluşturmaktadır. Görüntü açısından birçok kadının canını sıkmaktadır.

Bayanların sağlıklı ve güzel görünümlerinin merkez yüzleridir. Yüz bakımları güzel olan kadınların moralleri ve hayata bakış açıları da olumlu yönde olmaktadır. Yüz bakımı için doğal ürünlerin kullanılması ciltte mimiklere bağlı olarak oluşan kırışıklıkların giderilmesini sağlamaktadır. Temizleme sütleri yüzlerdeki yağlı tabakanın kapattığı gözenekleri açarak yüz derisinin nefes almasını sağlayarak cilde zindelik vermektedir. Cilt hücreleri zamanla hasar göreceğinden temizleme sütleri ile açılan gözenekler sayesinde hasarlı hücrelerin onarımları da sağlanmaktadır.

Genellikle yaz aylarında güneş ışıklarının yüzlerde kırışıklık ve lekelere neden olduğu bilinmektedir. Bunun içinde süt temizleme kürü ile güneşe çıkıldığında güneş ışınlarının zararlı etkisi minimuma indirilebilmektedir. Yüzün her gün bol bol duru su ile yıkanması da yüz bakımı için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Kadınların yüz bakımları haricindeki bakım gerektiren diğer bir konu ise saçlarıdır. Canlı ve kusursuz saçlar için saçların bakımı çok önemlidir. Bunun için saçların kimyasına uygun doğal ürünler ile yıkanması gerekmektedir. Bu doğal ürünler saçın beslenmesini ve kafa derisindeki gözenekleri açarak saçlara canlılık vermektedir. Saçların kırılması durumunda kırık olan saçların kırık bölgelerden kesilmesi saçlara ayrı bir hava ve güzellik katmaktadır. Bronz bir vücuda sahip olmak da güzellik bakımlarından birisidir. Bunun için yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarının olduğu saatlerde değil en verimli olduğu akşam saatlerinde güneşlenmek cilt bakımı ve güzelliği için oldukça önemlidir.

Güzel olmak doğallık işidir. Siz de doğal olan uygulamaları seçiniz. Daha fazla bilgi için sağlık kategorimizi gezebilirsiniz.

timthumb

Bu yazı 742 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Bugünden itibaren Güneş sizin burcunuzda parlamaya başlıyor. Bugün doğmuş olanlar kendilerini iyi hissedecek ve keyifli bir gün geçirecekler. Dostlarınız ile birlikte eğlenceli organizasyonlar yapabilirsiniz ve çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile görüşebilirsiniz ve seyahat programları yapabilirsiniz. Kendinizi yenilemenize yardımcı olacak hoş fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Aşk hayatınız hareketleniyor.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Dikkatli ve kararlı tavırlarınız ve aynı zamanda birleştirici tutumunuz ile çevrenizde bulunan kişileri etkileyebilir ve dikkat çekici olabilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizden başka kıyafetiniz, tarzınız ve seçimleriniz ile de yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız. Hem çevrenizin, hem de karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. İlginç kişiler ve farklı çevreler ile kuracağınız ilişkiler isteğinizin güçlenmesini sağlayacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sizin için hareketli bir dönem... Gelişmeler beklenenden daha yavaş olsa bile istediğiniz yönde oluşuyor.
BAŞAK BURCU YORUMU
Gördüğünüz rüyalar canlı gibi olabilir ve çok etkilenmiş olarak uyanabilirsiniz. Hatta öğlene doğru gündüz rüyaları görebilirsiniz. Hatta öğlene doğru gündüz rüyaları görebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiyi gözden geçireceksiniz. İdeallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak duygularınızı şimdilik kendinize saklayacaksınız. İyimser ve anlayışlı olan kişilerin yardımını alacaksınız ve böylece kuruntulardan uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Eski eşyalarınızı elden geçirebilir ve eskiden dostlarınızı hatırlatan eşyaları düzenleyebilirsiniz. Bu arada eski dostlarınız ile ilgili eski hatıralar zihninizde canlanabilir ve ideallerinizin ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün daha derin ve yoğun duygular içinde olacaksınız. Bilinçaltınızı uyandıran olaylar ile karşılaşabilirsiniz ve annenizin yaşadığı olaylardan veya davranışlarından etkilenebilirsiniz. Daha önce dikkatinizi çekmeyen konular artık size çok ilginç gelebilir. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar yaşayabilirsiniz. Veya marjinal ilişkileri konu alan filmler izleyebilir ve kitaplar okuyabilirsiniz. Özgür olmak ve içinizden yükselenleri yapmak için acele etmeyin. Sürprizler sizi değiştirecek ve geleceğe yönelik farklı istekler içine gireceksiniz. Farklı çevreler ve değişik organizasyonlar dikkatinizi çekecek. Yaşam felsefeniz değişebilir.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Bugün önceden planlanmış bir davete gidebilirsiniz. Eski dostlarınızla karşılaşmak duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Endişelerinizi ve karamsar duygularınızı sevdiğinize ve dostlarınıza yansıtmaktan kaçının. Sevdiğinizin davranışlarını izleyebilir ve meydana gelen değişikliğin nedenlerini çözmeye çalışabilirsiniz. Beklemediğiniz davranışlar ve olaylar karşısında duygularınız karışabilir fakat mantığınız ile hareket ederseniz, sorunları çözebilirsiniz. Bu arada sevdiğinizin sizi anlamadığını düşüneceksiniz ancak o da ihmal edildiğini düşünebilir. Arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın bir kısmını sevdiğinize ayırın ve duygularınızı anlatmayı deneyin.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde karşılaşacağınız sürprizler sizi heyecanlandıracak ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Kardeşiniz, arkadaşlarınız ve ailenizin genç fertleri ile iletişim kurmak sizi rahatlatacak. Ayrıca hayvanlar ve bitkiler ile ilgilenebilirsiniz. Bahçenizi veya evinizi düzenleyebilir, odanızda değişiklikler yapabilirsiniz. Bugün sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve sorumluluklarınızı bir kenara bırakıp kendinizi hafif ve özgür hissetmenizi sağlayan her ne var ise, bunları yapacaksınız. İlginç konular, yaratıcı kişiler ve yeni yerler keşfetmekten keyif alacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU