Düz Bir Karın Sahibi Olmak Çok Kolay

Paylaş
 

Düz Bir Karın Sahibi Olmak İçin Size Özel Hazırladığımız Diyet Programını Uygulayın!

 

Düz bir karına sahip olmak her bayanın hayali ve isteyeceği bir şeydir, fakat her zaman buna ulaşmak kolay olmuyor  bazı kadınların genetik yapısı fit olduğu için böyle bir problemle karşılaşmıyorlar ancak her kadın onlar kadar şanslı değil burada devreye biz giriyoruz bayanlar için hazırladığımız özel diyet programını sizlere takdim ediyoruz, uzman doktorlara başvurularak hazırladığımız bu programı istikrarlı bir şekilde uyguladığınız takdirde kısa zaman içerisinde olumlu sonuçlar alacağınızı size garanti edebiliriz. Tabi ki sizin son derece kararlı ve istikrarlı bir şekilde vazgeçmemek şartıyla etki görene kadar bu programı uygulamanız gerekmektedir. Vücudunuzda kan şekeriniz düştüğünde karın bölgesine doymuş yağ depolanır bunu da engellemek sizin elinizdedir doymamış yağ oranları yüksek besinler tüketerek karın bölgesinde yağ birikimini önleyebilirsiniz.

 

Hangi Besinleri Tüketmeliyim?

Düz bir karın sahibi olmak istiyorsanız önce karın bölgeniz yağ birikmesini önlemeniz gerekmektedir bunu da doymamış yağ oranı yüksek besinler tüketerek sağlayabiliriz. Bu besinleri de sizlere şu şekilde sıralayabiliriz: Yoğurt, avokado, badem, bitter çikolata, sızma zeytin yağ ve yumurta. Bu sıraladığımız besinler doymamış yağ oranları oldukça yüksek ve karın bölgenizdeki yağlarınızı yakmanızda yardımcı olacak değerleri karşılamaktadır ayrıca besin değerleri yüksek olduğundan oldukça faydalıdır. Kendinize bu isteğe besinlerden oluşan 1 haftalık bir diyet programı hazırlayabilirsiniz ve bunu besin değerleri ve doymamış yağ oranları aynı kalmak şartı ile her hafta değiştirebilirsiniz.

 

Egzersizlerinizi Aksatmayın!

Düz bir karına sahip olmak istiyorsanız sadece diyet değil aynı zamanda düzenli olarak ta spor ve egzersiz yapmalısınız kahvaltınızdan sonra 40 – 45 dakikalık tempolu bir sabah yürüyüşü karın bölgenizdeki istenmeyen yağlarınızı yakmakta oldukça faydalı bir etkendir. Yürüyüşünüzü tamamladıktan sonra setler halin 3-6-9-12 şeklinde 4 setten oluşan bir mekik egzersizi size kısa sürede şahane bir karın sahibi  olmanın kapısını aralamaktadır. Spor sonrası çok sıcak olmamak şartıyla bir duş almak hem sizi kendinize getirir hem de kalori yakmanıza yardımcı olacaktır.

 

 

Bu yazı 890 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
İlişkilerinizi gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Aslında iyimser ve anlayışlı davranabilirsiniz ancak bazı olaylar ve kişiler radikal değişiklikler yapmanız için sizi zorlayabilir. Veya siz, çevrenizdeki güçlü kişileri karşınıza alabilirsiniz. Güç mücadelesi yapmasanız iyi olacak. Saygı duyduğunuz kişilere danışabilirsiniz ve onların desteğini isteyebilirsiniz. Daha önce değiştirmek isteyip cazgeçmiş olduğunuz konular tekrar karşınıza çıkabilir ve bu kez duygunuz daha farklı olduğu için karşılaştığınız olaylara şaşırabilirsiniz. Fakat bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve yapılması gereken işler ile ilgileneceksiniz. Eviniz ile ilgilenebilirsiniz ve bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Çevre gezilerine çıkmak ve keyif aldığınız ortamlarda bulunmak istediğiniz bir gün. Sorumluluk gerektiren konular ile ilgili duygularınız derinleşmiş olabilir konular karşınıza çıkabilir. Ciddiye alınmak istediğiniz bir dönemdesiniz ve çevrenizin sizi önemsemesini istiyor olabilirsiniz. Ancak kendinizi fazla zorlamayın ve özellikle sevdiklerinize ve yakınlarınıza karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmak için özen gösterin. Sevdiğinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz. İlişkilerinizi zorlaştıracak davranışlarda bulunmasanız iyi olacak.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
İlişkileriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Kendinizi yalnız mutsuz hissedebilirsiniz. Özellikle burcun ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar, isteklerini gözden geçirirken biraz daha makul olmak için gayret göstermeli. Sevdiğinize karşı biraz daha anlayışlı ve sakin davranmalısınız. Bu arada kendinizi ve çevrenizdeki kişileri zorlamaktan kaçının. Spor yapmak ve çevre gezilerine çıkmak sizi rahatlatacak. Çevrenizi değiştirmek ve yabancılar ile kuracağınız ilişkiler sizi rahatlatacak. Olaylara daha iyimser bir açıdan bakmaya çalışın ve sağlığınıza özen gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün eviniz ile ilgilenebilir ve yakınlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Bu arada gençler, çocuklar, kardeşleriniz ve önemsediğiniz aile büyükleri ile görüşebilirsiniz. Büyüklerinizin ziyaretine gidebilirsiniz ve yakınlarınız sizin ziyaretinize gelebilir. Hareket halinde olmak ve projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapmak keyfinizi yerine getirecek. Gizli düşünceleriniz olabilir. Ayrıca sizden gizlenmiş bilgilere ulaşabilirsiniz ve düşünceleriniz derinleşebilir. Etkileyici kişiler ile görüşebilirsiniz ve yepyeni istekler içine girebilirsiniz. Çeşitli organizasyonlara katılabilir, önemli organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Kaderinizdeki kişiler ve olaylar ile karşılaşmanız mümkün. Veya karşılaştığınız bazı kişiler size tanıdık gelebilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün ve anneniz ile aranızda daha önce geçmiş olayları hatırlayabilirsiniz. Annenizin veya ablanızın yaşadığı olaylardan etkilenmiş olabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Ancak bunların üzerinde fazla durmayacaksınız ve dikkatinizi sevdiğiniz konulara yönelteceksiniz. Ayrıca sevdiğinizin ilgisi ve desteği ile moraliniz yükselecek ve olaylara daha iyimser açıdan bakacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde sevdiğiniz ile birlikte keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve karmaşık fikirlerden uzaklaşıp sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Kendinize bakım yapabilir ve özen gösterebilirsiniz. Ayrıca babanız, amcanız veya ağabeyiniz ile ilgilenebilirsiniz. Babanız veya baba adayı arkadaşlarınızın yaşadığı olaylardan etkilenebilir ve bazı kaygılar hissedebilirsiniz. Endişelerden uzak durun ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Saygı duyduğunuz kişilerin yardımını alabilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Dedikodular ile fazla ilgilenmeyin.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşmiş olabilir ve annenizi hatırlayabilirsiniz. Ayrıca çevrenizdeki büyük kadınlar veya anne adayları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar bilinçaltınızı uyandıracak. Fakat sakin ve kararlı davranabilirsiniz ve böylece kafanızı karıştıran her ne var ise, bilgilenmek için çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Ayrıca uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir veya beklemediğiniz ziyaretçileriniz olabilir. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Dışarda olmak ve farklı konular ile ilgilenmek sizi rahatlatacak.