Düz Bir Karın Sahibi Olmak Çok Kolay

Paylaş
 

Düz Bir Karın Sahibi Olmak İçin Size Özel Hazırladığımız Diyet Programını Uygulayın!

 

Düz bir karına sahip olmak her bayanın hayali ve isteyeceği bir şeydir, fakat her zaman buna ulaşmak kolay olmuyor  bazı kadınların genetik yapısı fit olduğu için böyle bir problemle karşılaşmıyorlar ancak her kadın onlar kadar şanslı değil burada devreye biz giriyoruz bayanlar için hazırladığımız özel diyet programını sizlere takdim ediyoruz, uzman doktorlara başvurularak hazırladığımız bu programı istikrarlı bir şekilde uyguladığınız takdirde kısa zaman içerisinde olumlu sonuçlar alacağınızı size garanti edebiliriz. Tabi ki sizin son derece kararlı ve istikrarlı bir şekilde vazgeçmemek şartıyla etki görene kadar bu programı uygulamanız gerekmektedir. Vücudunuzda kan şekeriniz düştüğünde karın bölgesine doymuş yağ depolanır bunu da engellemek sizin elinizdedir doymamış yağ oranları yüksek besinler tüketerek karın bölgesinde yağ birikimini önleyebilirsiniz.

 

Hangi Besinleri Tüketmeliyim?

Düz bir karın sahibi olmak istiyorsanız önce karın bölgeniz yağ birikmesini önlemeniz gerekmektedir bunu da doymamış yağ oranı yüksek besinler tüketerek sağlayabiliriz. Bu besinleri de sizlere şu şekilde sıralayabiliriz: Yoğurt, avokado, badem, bitter çikolata, sızma zeytin yağ ve yumurta. Bu sıraladığımız besinler doymamış yağ oranları oldukça yüksek ve karın bölgenizdeki yağlarınızı yakmanızda yardımcı olacak değerleri karşılamaktadır ayrıca besin değerleri yüksek olduğundan oldukça faydalıdır. Kendinize bu isteğe besinlerden oluşan 1 haftalık bir diyet programı hazırlayabilirsiniz ve bunu besin değerleri ve doymamış yağ oranları aynı kalmak şartı ile her hafta değiştirebilirsiniz.

 

Egzersizlerinizi Aksatmayın!

Düz bir karına sahip olmak istiyorsanız sadece diyet değil aynı zamanda düzenli olarak ta spor ve egzersiz yapmalısınız kahvaltınızdan sonra 40 – 45 dakikalık tempolu bir sabah yürüyüşü karın bölgenizdeki istenmeyen yağlarınızı yakmakta oldukça faydalı bir etkendir. Yürüyüşünüzü tamamladıktan sonra setler halin 3-6-9-12 şeklinde 4 setten oluşan bir mekik egzersizi size kısa sürede şahane bir karın sahibi  olmanın kapısını aralamaktadır. Spor sonrası çok sıcak olmamak şartıyla bir duş almak hem sizi kendinize getirir hem de kalori yakmanıza yardımcı olacaktır.

 

 

Bu yazı 1264 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.