Düz Bir Karın Sahibi Olmak Çok Kolay

Paylaş
 

Düz Bir Karın Sahibi Olmak İçin Size Özel Hazırladığımız Diyet Programını Uygulayın!

 

Düz bir karına sahip olmak her bayanın hayali ve isteyeceği bir şeydir, fakat her zaman buna ulaşmak kolay olmuyor  bazı kadınların genetik yapısı fit olduğu için böyle bir problemle karşılaşmıyorlar ancak her kadın onlar kadar şanslı değil burada devreye biz giriyoruz bayanlar için hazırladığımız özel diyet programını sizlere takdim ediyoruz, uzman doktorlara başvurularak hazırladığımız bu programı istikrarlı bir şekilde uyguladığınız takdirde kısa zaman içerisinde olumlu sonuçlar alacağınızı size garanti edebiliriz. Tabi ki sizin son derece kararlı ve istikrarlı bir şekilde vazgeçmemek şartıyla etki görene kadar bu programı uygulamanız gerekmektedir. Vücudunuzda kan şekeriniz düştüğünde karın bölgesine doymuş yağ depolanır bunu da engellemek sizin elinizdedir doymamış yağ oranları yüksek besinler tüketerek karın bölgesinde yağ birikimini önleyebilirsiniz.

 

Hangi Besinleri Tüketmeliyim?

Düz bir karın sahibi olmak istiyorsanız önce karın bölgeniz yağ birikmesini önlemeniz gerekmektedir bunu da doymamış yağ oranı yüksek besinler tüketerek sağlayabiliriz. Bu besinleri de sizlere şu şekilde sıralayabiliriz: Yoğurt, avokado, badem, bitter çikolata, sızma zeytin yağ ve yumurta. Bu sıraladığımız besinler doymamış yağ oranları oldukça yüksek ve karın bölgenizdeki yağlarınızı yakmanızda yardımcı olacak değerleri karşılamaktadır ayrıca besin değerleri yüksek olduğundan oldukça faydalıdır. Kendinize bu isteğe besinlerden oluşan 1 haftalık bir diyet programı hazırlayabilirsiniz ve bunu besin değerleri ve doymamış yağ oranları aynı kalmak şartı ile her hafta değiştirebilirsiniz.

 

Egzersizlerinizi Aksatmayın!

Düz bir karına sahip olmak istiyorsanız sadece diyet değil aynı zamanda düzenli olarak ta spor ve egzersiz yapmalısınız kahvaltınızdan sonra 40 – 45 dakikalık tempolu bir sabah yürüyüşü karın bölgenizdeki istenmeyen yağlarınızı yakmakta oldukça faydalı bir etkendir. Yürüyüşünüzü tamamladıktan sonra setler halin 3-6-9-12 şeklinde 4 setten oluşan bir mekik egzersizi size kısa sürede şahane bir karın sahibi  olmanın kapısını aralamaktadır. Spor sonrası çok sıcak olmamak şartıyla bir duş almak hem sizi kendinize getirir hem de kalori yakmanıza yardımcı olacaktır.

 

 

Bu yazı 822 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Bugünden itibaren Güneş sizin burcunuzda parlamaya başlıyor. Bugün doğmuş olanlar kendilerini iyi hissedecek ve keyifli bir gün geçirecekler. Dostlarınız ile birlikte eğlenceli organizasyonlar yapabilirsiniz ve çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile görüşebilirsiniz ve seyahat programları yapabilirsiniz. Kendinizi yenilemenize yardımcı olacak hoş fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Aşk hayatınız hareketleniyor.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Dikkatli ve kararlı tavırlarınız ve aynı zamanda birleştirici tutumunuz ile çevrenizde bulunan kişileri etkileyebilir ve dikkat çekici olabilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizden başka kıyafetiniz, tarzınız ve seçimleriniz ile de yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız. Hem çevrenizin, hem de karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. İlginç kişiler ve farklı çevreler ile kuracağınız ilişkiler isteğinizin güçlenmesini sağlayacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sizin için hareketli bir dönem... Gelişmeler beklenenden daha yavaş olsa bile istediğiniz yönde oluşuyor.
BAŞAK BURCU YORUMU
Gördüğünüz rüyalar canlı gibi olabilir ve çok etkilenmiş olarak uyanabilirsiniz. Hatta öğlene doğru gündüz rüyaları görebilirsiniz. Hatta öğlene doğru gündüz rüyaları görebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiyi gözden geçireceksiniz. İdeallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak duygularınızı şimdilik kendinize saklayacaksınız. İyimser ve anlayışlı olan kişilerin yardımını alacaksınız ve böylece kuruntulardan uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Eski eşyalarınızı elden geçirebilir ve eskiden dostlarınızı hatırlatan eşyaları düzenleyebilirsiniz. Bu arada eski dostlarınız ile ilgili eski hatıralar zihninizde canlanabilir ve ideallerinizin ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün daha derin ve yoğun duygular içinde olacaksınız. Bilinçaltınızı uyandıran olaylar ile karşılaşabilirsiniz ve annenizin yaşadığı olaylardan veya davranışlarından etkilenebilirsiniz. Daha önce dikkatinizi çekmeyen konular artık size çok ilginç gelebilir. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar yaşayabilirsiniz. Veya marjinal ilişkileri konu alan filmler izleyebilir ve kitaplar okuyabilirsiniz. Özgür olmak ve içinizden yükselenleri yapmak için acele etmeyin. Sürprizler sizi değiştirecek ve geleceğe yönelik farklı istekler içine gireceksiniz. Farklı çevreler ve değişik organizasyonlar dikkatinizi çekecek. Yaşam felsefeniz değişebilir.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Bugün önceden planlanmış bir davete gidebilirsiniz. Eski dostlarınızla karşılaşmak duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Endişelerinizi ve karamsar duygularınızı sevdiğinize ve dostlarınıza yansıtmaktan kaçının. Sevdiğinizin davranışlarını izleyebilir ve meydana gelen değişikliğin nedenlerini çözmeye çalışabilirsiniz. Beklemediğiniz davranışlar ve olaylar karşısında duygularınız karışabilir fakat mantığınız ile hareket ederseniz, sorunları çözebilirsiniz. Bu arada sevdiğinizin sizi anlamadığını düşüneceksiniz ancak o da ihmal edildiğini düşünebilir. Arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın bir kısmını sevdiğinize ayırın ve duygularınızı anlatmayı deneyin.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde karşılaşacağınız sürprizler sizi heyecanlandıracak ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Kardeşiniz, arkadaşlarınız ve ailenizin genç fertleri ile iletişim kurmak sizi rahatlatacak. Ayrıca hayvanlar ve bitkiler ile ilgilenebilirsiniz. Bahçenizi veya evinizi düzenleyebilir, odanızda değişiklikler yapabilirsiniz. Bugün sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve sorumluluklarınızı bir kenara bırakıp kendinizi hafif ve özgür hissetmenizi sağlayan her ne var ise, bunları yapacaksınız. İlginç konular, yaratıcı kişiler ve yeni yerler keşfetmekten keyif alacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU