En Kısa Sürede Göbek Eriten Egzersiz Ve Diyet Programı!

Paylaş
 

Hanımların  dikkatine istenmeyen yağlardan ve rahatsız edici göbeğinizden kurtulmak mı istiyorsunuz? Sizin için hazırladığımız bu özel diyet ve egzersiz programı ile en kısa süre içerisinde istenmeyen yağlarınızdan ve rahatsız edici göbeğinizden kurtulacaksınız fakat şunu belirtmeliyiz ki bu  sizin kararlılığınız ve istikrarınız ile olacaktır. Sizin için hazırladığımız programları düzenli olarak gün ve gün uygulamalısınız.

 

Karın Bölgesinde Oluşan İstenmeyen Yağları Yakmak Artık Çok Kolay!

Yapacağımız egzersizler yoğun olarak karın bölgesine hitap ediyor ancak siz ilerleyen zamanlarda isteğe bağlı olarak egzersiz programını kendiniz düzenleyip yapabilirsiniz. Öncelikle çoğu kişinin bildiği Mekik hareketi ile başlıyoruz, yere düz bir şekilde uzanıyoruz ayaklarımız ve ellerimiz birleşik ayaklarımızı yerden kaldırmada sadece bel kısmımızdan yukarı doğru yarım bir şekilde kalkıp iniyoruz bu hareketimizi başlangıç olarak 15 tekrar daha sonralarında arttırarak 4 set şeklinde yapıyoruz. Bir diğer hareketimiz ise mekik hareketine benziyor fakat karın bölgesinde çalıştırdığı kas grupları farklıdır. Yine yere düz bir şekilde uzanıyoruz, ayaklarımızı bisiklet sürerken aldığımız pozisyonla aynı olacak şekilde ayarlayıp aynı bisiklet pedalı çeviriyormuş gibi ileri geri yapıyoruz bu hareketimizi de başlangıç olarak 15 tekrar ve sonralarında arttırarak 4 set şeklinde uyguluyoruz. Son hareketimiz ise şınav, kolay gibi görünse de  oldukça zorlayıcı bir egzersiz metodudur sebebi ise kendi vücut ağılığımız ile çalışmamızdan kaynaklı olmasıdır. Yüz üstü bir şekilde yere uzanıyoruz ayaklarımız birleşik ellerimiz omuz genişliğinde açık ve avuç içlerimiz yere bakacak şekilde yerden destek alarak belimizi bükmeden kendimizi kaldırıyoruz başımız tam karşıya bakacak şekilde olmalıdır.

 

Göbek Eriten Özel Formül! 

Halk dilin de yoğurt ve limon kürü olarak ta bilinir ancak 2 hafta süre boyunca düzenli ve harfiyen uygulandığında gerçekten gözle görülebilecek etkiler yaratmaktadır. Bu ikiliden yola çıkarak diğer formül ise pul biberli yoğurt karışımıdır ancak pul biberli yoğurt karışımı yine limon karıştırılarak uygulanır.

Bu yazı 841 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Sabırsız olabilir ve çevrenizdeki kişilere karşı tahammülsüz davranabilirsiniz. Yanlış anlaşılmadan kaynaklanan tartışmalardan kaçınırsanız iyi olur. Yine de içinizdeki gerilimi kontrol etme ve olayları soğukkanlı karşılamak için gayret etmeniz gerekiyor. Öfkeli ve sert bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Özellikle parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir veya beklentileriniz her zaman olduğundan daha fazla olabilir. Kendinizi ve çevrenizi fazla zorlamayın. Şimdilik olayları akışına bırakın. Sürpriz fırsatlar çıkabilir ancak iyi değerlendirmek için makul olmalısınız.
BOĞA BURCU YORUMU
Bugün duygularınızı denetlemeniz pek kolay değil. Fakat duygusal dalgalanmalar yaşasanız bile kendinize olan güveniniz yükselecek ve daha önce korktuğunuz her ne var ise sizi ürkütmeyecek. Hem güçlü kişiler, hem de saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz. İyimser ve yapıcı tavırlarınız işleri kolaylaştırıyor. Beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacak. İyi değerlendirin. Kariyer yapmak isteyenler için fırsat zamanı ancak her zaman olduğundan daha fazla çalışmanız gerekebilir. Zaten isteğinizi gerçekleştirmek için harekete geçmeniz gerekiyor.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Gelişmeler sizi heyecanlandıracak ve güne keyifli başlayacaksınız. Uzun zamandır görmediğiniz ve hatta neredeyse unuttuğunuz ski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan akrabalarınız ziyaretinize gelebilir. Ayrıca bugün sürpriz karşılaşmalar ve davetler sizi heyecanlandıracak. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde eskiden yaptığınız ve unuttuğunuz projelerinizi hatırlamanız mümkün. Eski fikirlerinizi güncelleyebilir ve projelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Erkek arkadaş ve akrabalarınız sizi destekleyecek.
OĞLAK BURCU YORUMU
Hayal ettiklerinizi gerçekleştirmek için cesur olabilir ve gereken gücü ortaya koyabilirsiniz. Sanat yeteneği gerektiren konularda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Bugün aklınızı karıştıracak ve sizi şaşırtacak bir haber alacaksınız. İş yerinizde evrakları yeniden inceleyip gerekli değişiklikleri yapmanız gerekebilir. Bugün eski projelerinizi gözden geçirebilirsiniz ve düşüncelerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak kendinizi ve çevrenizdeki kişileri zorlamaktan vazgeçmeniz zor. Fakat olayları akışına bırakabilirsiniz ve böylece hayatınızdaki değişiklikleri daha kolay yapabilirsiniz.
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU