ERKEKLER GÖBEK ERİTME DİYETİ

Paylaş
 

Bölgesel Yağlanmalara Dikkat!

Bölgesel yağlanmada ön planda olan her zaman karın bölgesidir. Çünkü yağlanmanın en fazla biriken bölge olarak karın bölgesi nitelendirilir. Karnı düz olan bir kişinin göbeği yoktur, göbek karın bölgesinde zamanla biriken yağlanma sonucu bel kısmından genişleyerek öne doğru karın kısmının şişmesiyle oluşur buna göbek denir. Günümüzde yaşlısından gencine bir çok erkeğinde ortak problemi olan göbek düzensiz beslenme, yağlı ve asitli besinler tüketilmesi sonucu oluşur. Bunun önüne geçebilmek sizin elinizde tabi ki son derece kararlı ve istikrarlı olmak  şartıyla çünkü karın bölgesindeki oluşan yağları yakmak hiç kolay değildir hatta vücutta en zor yağ yakımı karın bölgesinde olur, bu durumu sizler için birazda olsa kolay bir hale getirdik ancak dediğimiz gibi kararlılığınızdan hiç bir zaman vazgeçmemelisiniz.

Bel Ve Göbek Kısmında Yağ Yakmanıza Yardımcı Olabilecek Diyet Programı!

Kahvaltıdan önce yeni uyandığınızda bir su bardağının içine sıcak su ile bir tatlı kaşığı bal ve 12 damla limon damlatarak iyice karıştırıp için,  aradan yarım saat geçmesini bekleyin yarım saat geçtikten sonra kahvaltı olarak, 1 adet elma, domates ve bol yağsız salata kahvaltı ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ara öğün olarak sadece küçük bir dilim kibrit kutusu büyüklüğünde peynir tüketilebilir, öğlen yemeğine gelirsek, bol yeşil soğan ve 1 porsiyon ızgara et tüketilebilir. Akşam yemeği günün en son öğünü, 1 adet 6 dakika haşlanmış yumurta, 1 tabak taze fasulye ve yağsız olmak şartıyla salata tüketilebilir.

Diyetinizi Yaparken Egzersizlerinize Dikkat!

Diyet yapmaya karar vermiş iseniz egzersiz yapmayı da kabul etmiş olmalısınız. Sabahları kahvaltınızdan sonra mutlaka 40 dakikalık bir egzersiz programı yapmalısınız çünkü sadece diyet yaparak var olan yağlarınızı yakamazsınız özellikle karın bölgesindeki yağlardan bahsediyorsak bu durum epey bir zorlaşıyor. Egzersizlerinizden sonra isteğe bağlı olarak 40 dakikalık tempolu koşu, tempolu yürüyüş size oldukça etkili gelecektir düzenli olarak egzersiz ve tempolu yürüyüşler vücudunuzu terleterek hem istenmeyen yağlarınızı hem de vücudunuzda bulunan zararlı toksinleri atmanıza yardımcı olacaktır.

Bu yazı 1501 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Ancak isteklerinizi konuşarak anlatmak yerine davranışlarınız ile ortaya koyarsanız, daha başarılı olacaksınız. Parasal konulara yönelik projeleriniz olabilir ancak gelişmeler beklediğinizden daha yavaş veya beklemediğiniz yönde gelişebilir. Aceleci davranmayın ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyin. Bu arada projelerinizi geliştirebilirsiniz veya geliştirmek için araştırmalar yapabilirsiniz. Ekip çalışmaları yaparken tedbirli olun. Özellikle dikkat gerektiren işler yaparken dikkatinizi dağıtacak konulardan ve olaylardan uzak durmalısınız. Alışkanlıklarınız değişiyor.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor ve geleceğe yönelik istekleriniz değişiyor. Şans ve şanssızlığı birlikte yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Fakat şanssızlık gibi görünen bazı olayların şansa dönüştüğünü anlayacaksınız ve kuruntulardan uzaklaşıp kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bazı değişikliklerden huzursuzluk duysanız bile çevrenizin saygı duyduğu kişiler ve büyüklerinizin sizi desteklediğini hissedeceksiniz. Bugün karşılaştığınız olaylara daha iyimser açıdan bakabilirsiniz ve neşeli tavırlarınız ile çevrenizi ve karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Dostlarınız ile birlikte olmak ve yabancılar ile kuracağınız ilişkiler moralinizi yükseltecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir veya hesaplamadığınız karışıklıklar çıkabilir. Gücünüzü ispatlamak veya kendinizi göstermek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ancak güç mücadelesinden uzak dursanız, daha iyi olacak. Bugün karşılaştığınız kişilerden ve aniden ortaya çıkan olaylardan etkilenebilirsiniz ve duygusal tepkiler ortaya koyabilirsiniz. Sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçının. Tahammülsüz ve sabırsız olabilirsiniz ancak seyahatler ve sportif faaliyetler sizin için rahatlatıcı olacak.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Bugün sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bu arada eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz ve ilginç fikirleriniz ile yakınlarınızı etkileyebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile aranızdaki iletişim güçleniyor. Daha önce söylemek istediğiniz halde ortaya koyamadığınız fikirlerinizi şimdi anlatabilirsiniz ve yapmak istediğiniz organizasyonları gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bugün endişelerinizden uzaklaşacak ve yeni teknoloji ile ilgili gelişmelerle ilgileneceksiniz. Ayrıca bilimsel çalışmalar yapan kişiler ilginizi çekecek.
OĞLAK BURCU YORUMU
Duygusal ve hassas olacağınız bir gün. Sürprizlerden rahatsızlık duyabilirsiniz veya karşılaştığınız değişikliklere sert tepkiler gösterebilirsiniz. Güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Ayrıca olayları çok fazla sorgulamasanız iyi olacak. Özellikle isteklerinizi ortaya koymak için daha farklı yöntemler deneyebilirsiniz ve bu arada stratejinizi yenileyebilirsiniz. Aslında kendinizi yenilemek ve güçlü olmak için kuvvetli arzular duyuyorsunuz ancak sabırlı olmanız gerekiyor. Kendinizi çok fazla zorlamayın. Tabii çevrenizde bulunan kişileri de zorlamasanız iyi olacak. Bu arada parasal konulara yönelik ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranabilirsiniz.
KOVA BURCU YORUMU
Bugün keyfinizi yerine getiren karşılaşmalar olacak. Geleceğe yönelik ciddi hedefleriniz olabilir veya şimdiye kadar fazla önemsemediğiniz kişileri ve konuları ciddiye almaya başlayabilirsiniz. Sorumluluk gerektiren konulara talip olabilirsiniz ve kendinizi gereğinden fazla zorlayabilirsiniz. Bugün kendinizi rahat ve özgür hissedeceksiniz. Teknoloji ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz ve olaylara çok farklı açıdan bakan kişiler ile karşılaşabilir ve onların fikirlerinden etkilenebilirsiniz. Hem eski tecrübelerinizi hatırlayacaksınız, hem de yeni gelişmelere ilgi duyacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU
Güçlü kişilerin desteğini alabilirsiniz ve arkadaşlarınıza önemsediğiniz konuları anlatabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olmak için büyük bir gayret göstereceksiniz. Çocuklar, kardeşleriniz ve arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda sevdikleriniz de sizi destekleyecek ve bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz ve endişelerinizden uzaklaşıp isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanacak ve bu arada karşılaştığınız güçlü kişilerden etkileneceksiniz ve kendinizi yenilemek için harekete geçeceksiniz.