ERKEKLER GÖBEK ERİTME DİYETİ

Paylaş
 

Bölgesel Yağlanmalara Dikkat!

Bölgesel yağlanmada ön planda olan her zaman karın bölgesidir. Çünkü yağlanmanın en fazla biriken bölge olarak karın bölgesi nitelendirilir. Karnı düz olan bir kişinin göbeği yoktur, göbek karın bölgesinde zamanla biriken yağlanma sonucu bel kısmından genişleyerek öne doğru karın kısmının şişmesiyle oluşur buna göbek denir. Günümüzde yaşlısından gencine bir çok erkeğinde ortak problemi olan göbek düzensiz beslenme, yağlı ve asitli besinler tüketilmesi sonucu oluşur. Bunun önüne geçebilmek sizin elinizde tabi ki son derece kararlı ve istikrarlı olmak  şartıyla çünkü karın bölgesindeki oluşan yağları yakmak hiç kolay değildir hatta vücutta en zor yağ yakımı karın bölgesinde olur, bu durumu sizler için birazda olsa kolay bir hale getirdik ancak dediğimiz gibi kararlılığınızdan hiç bir zaman vazgeçmemelisiniz.

Bel Ve Göbek Kısmında Yağ Yakmanıza Yardımcı Olabilecek Diyet Programı!

Kahvaltıdan önce yeni uyandığınızda bir su bardağının içine sıcak su ile bir tatlı kaşığı bal ve 12 damla limon damlatarak iyice karıştırıp için,  aradan yarım saat geçmesini bekleyin yarım saat geçtikten sonra kahvaltı olarak, 1 adet elma, domates ve bol yağsız salata kahvaltı ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ara öğün olarak sadece küçük bir dilim kibrit kutusu büyüklüğünde peynir tüketilebilir, öğlen yemeğine gelirsek, bol yeşil soğan ve 1 porsiyon ızgara et tüketilebilir. Akşam yemeği günün en son öğünü, 1 adet 6 dakika haşlanmış yumurta, 1 tabak taze fasulye ve yağsız olmak şartıyla salata tüketilebilir.

Diyetinizi Yaparken Egzersizlerinize Dikkat!

Diyet yapmaya karar vermiş iseniz egzersiz yapmayı da kabul etmiş olmalısınız. Sabahları kahvaltınızdan sonra mutlaka 40 dakikalık bir egzersiz programı yapmalısınız çünkü sadece diyet yaparak var olan yağlarınızı yakamazsınız özellikle karın bölgesindeki yağlardan bahsediyorsak bu durum epey bir zorlaşıyor. Egzersizlerinizden sonra isteğe bağlı olarak 40 dakikalık tempolu koşu, tempolu yürüyüş size oldukça etkili gelecektir düzenli olarak egzersiz ve tempolu yürüyüşler vücudunuzu terleterek hem istenmeyen yağlarınızı hem de vücudunuzda bulunan zararlı toksinleri atmanıza yardımcı olacaktır.

Bu yazı 1706 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
İlişkilerinizi gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Aslında iyimser ve anlayışlı davranabilirsiniz ancak bazı olaylar ve kişiler radikal değişiklikler yapmanız için sizi zorlayabilir. Veya siz, çevrenizdeki güçlü kişileri karşınıza alabilirsiniz. Güç mücadelesi yapmasanız iyi olacak. Saygı duyduğunuz kişilere danışabilirsiniz ve onların desteğini isteyebilirsiniz. Daha önce değiştirmek isteyip cazgeçmiş olduğunuz konular tekrar karşınıza çıkabilir ve bu kez duygunuz daha farklı olduğu için karşılaştığınız olaylara şaşırabilirsiniz. Fakat bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve yapılması gereken işler ile ilgileneceksiniz. Eviniz ile ilgilenebilirsiniz ve bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Çevre gezilerine çıkmak ve keyif aldığınız ortamlarda bulunmak istediğiniz bir gün. Sorumluluk gerektiren konular ile ilgili duygularınız derinleşmiş olabilir konular karşınıza çıkabilir. Ciddiye alınmak istediğiniz bir dönemdesiniz ve çevrenizin sizi önemsemesini istiyor olabilirsiniz. Ancak kendinizi fazla zorlamayın ve özellikle sevdiklerinize ve yakınlarınıza karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmak için özen gösterin. Sevdiğinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz. İlişkilerinizi zorlaştıracak davranışlarda bulunmasanız iyi olacak.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
İlişkileriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Kendinizi yalnız mutsuz hissedebilirsiniz. Özellikle burcun ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar, isteklerini gözden geçirirken biraz daha makul olmak için gayret göstermeli. Sevdiğinize karşı biraz daha anlayışlı ve sakin davranmalısınız. Bu arada kendinizi ve çevrenizdeki kişileri zorlamaktan kaçının. Spor yapmak ve çevre gezilerine çıkmak sizi rahatlatacak. Çevrenizi değiştirmek ve yabancılar ile kuracağınız ilişkiler sizi rahatlatacak. Olaylara daha iyimser bir açıdan bakmaya çalışın ve sağlığınıza özen gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün eviniz ile ilgilenebilir ve yakınlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Bu arada gençler, çocuklar, kardeşleriniz ve önemsediğiniz aile büyükleri ile görüşebilirsiniz. Büyüklerinizin ziyaretine gidebilirsiniz ve yakınlarınız sizin ziyaretinize gelebilir. Hareket halinde olmak ve projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapmak keyfinizi yerine getirecek. Gizli düşünceleriniz olabilir. Ayrıca sizden gizlenmiş bilgilere ulaşabilirsiniz ve düşünceleriniz derinleşebilir. Etkileyici kişiler ile görüşebilirsiniz ve yepyeni istekler içine girebilirsiniz. Çeşitli organizasyonlara katılabilir, önemli organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Kaderinizdeki kişiler ve olaylar ile karşılaşmanız mümkün. Veya karşılaştığınız bazı kişiler size tanıdık gelebilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün ve anneniz ile aranızda daha önce geçmiş olayları hatırlayabilirsiniz. Annenizin veya ablanızın yaşadığı olaylardan etkilenmiş olabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Ancak bunların üzerinde fazla durmayacaksınız ve dikkatinizi sevdiğiniz konulara yönelteceksiniz. Ayrıca sevdiğinizin ilgisi ve desteği ile moraliniz yükselecek ve olaylara daha iyimser açıdan bakacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde sevdiğiniz ile birlikte keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve karmaşık fikirlerden uzaklaşıp sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Kendinize bakım yapabilir ve özen gösterebilirsiniz. Ayrıca babanız, amcanız veya ağabeyiniz ile ilgilenebilirsiniz. Babanız veya baba adayı arkadaşlarınızın yaşadığı olaylardan etkilenebilir ve bazı kaygılar hissedebilirsiniz. Endişelerden uzak durun ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Saygı duyduğunuz kişilerin yardımını alabilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Dedikodular ile fazla ilgilenmeyin.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşmiş olabilir ve annenizi hatırlayabilirsiniz. Ayrıca çevrenizdeki büyük kadınlar veya anne adayları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar bilinçaltınızı uyandıracak. Fakat sakin ve kararlı davranabilirsiniz ve böylece kafanızı karıştıran her ne var ise, bilgilenmek için çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Ayrıca uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir veya beklemediğiniz ziyaretçileriniz olabilir. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Dışarda olmak ve farklı konular ile ilgilenmek sizi rahatlatacak.