ERKEKLER GÖBEK ERİTME DİYETİ

Paylaş
 

Bölgesel Yağlanmalara Dikkat!

Bölgesel yağlanmada ön planda olan her zaman karın bölgesidir. Çünkü yağlanmanın en fazla biriken bölge olarak karın bölgesi nitelendirilir. Karnı düz olan bir kişinin göbeği yoktur, göbek karın bölgesinde zamanla biriken yağlanma sonucu bel kısmından genişleyerek öne doğru karın kısmının şişmesiyle oluşur buna göbek denir. Günümüzde yaşlısından gencine bir çok erkeğinde ortak problemi olan göbek düzensiz beslenme, yağlı ve asitli besinler tüketilmesi sonucu oluşur. Bunun önüne geçebilmek sizin elinizde tabi ki son derece kararlı ve istikrarlı olmak  şartıyla çünkü karın bölgesindeki oluşan yağları yakmak hiç kolay değildir hatta vücutta en zor yağ yakımı karın bölgesinde olur, bu durumu sizler için birazda olsa kolay bir hale getirdik ancak dediğimiz gibi kararlılığınızdan hiç bir zaman vazgeçmemelisiniz.

Bel Ve Göbek Kısmında Yağ Yakmanıza Yardımcı Olabilecek Diyet Programı!

Kahvaltıdan önce yeni uyandığınızda bir su bardağının içine sıcak su ile bir tatlı kaşığı bal ve 12 damla limon damlatarak iyice karıştırıp için,  aradan yarım saat geçmesini bekleyin yarım saat geçtikten sonra kahvaltı olarak, 1 adet elma, domates ve bol yağsız salata kahvaltı ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ara öğün olarak sadece küçük bir dilim kibrit kutusu büyüklüğünde peynir tüketilebilir, öğlen yemeğine gelirsek, bol yeşil soğan ve 1 porsiyon ızgara et tüketilebilir. Akşam yemeği günün en son öğünü, 1 adet 6 dakika haşlanmış yumurta, 1 tabak taze fasulye ve yağsız olmak şartıyla salata tüketilebilir.

Diyetinizi Yaparken Egzersizlerinize Dikkat!

Diyet yapmaya karar vermiş iseniz egzersiz yapmayı da kabul etmiş olmalısınız. Sabahları kahvaltınızdan sonra mutlaka 40 dakikalık bir egzersiz programı yapmalısınız çünkü sadece diyet yaparak var olan yağlarınızı yakamazsınız özellikle karın bölgesindeki yağlardan bahsediyorsak bu durum epey bir zorlaşıyor. Egzersizlerinizden sonra isteğe bağlı olarak 40 dakikalık tempolu koşu, tempolu yürüyüş size oldukça etkili gelecektir düzenli olarak egzersiz ve tempolu yürüyüşler vücudunuzu terleterek hem istenmeyen yağlarınızı hem de vücudunuzda bulunan zararlı toksinleri atmanıza yardımcı olacaktır.

Bu yazı 2381 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.