Ev Dekorasyonu

Paylaş
 

Ev Dekorasyonu

Sizlere önereceğimiz ev dekorasyonu fikirleri ile evinizi baştan yaratabilirsiniz. En özel tüyolar ile tanışmanın tam zamanı.

Gri-Pembe Tonları İle Oturma Odası Dekorasyonu

Gri ve pembe renk tonlarını ev dekorasyon planlamasına taşıyarak modern şıklığa merhaba diyebilirsiniz. Birbiri ile uyumlu olan bu iki ayrı renk tonu son zamanların vazgeçilmezleri arasında boy göstermektedir. Pembe ve tonlarına sahip oturma odasını, gri renk tonlarına sahip yastık modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Eğer sade şıklık yaratmak isteyenlerdenseniz dantel detayı ile desteklenmiş yastık modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz yastık modelleri, oturma odanıza ayrı bir hava katacak ve trend görünüm elde etmenize kaynaklık edecektir. Modern yapısı ile ön plana çıkan bu aksesuar modelerine bayılacaksınız. Eğer marjinal formun ön plana çıkmasını isteyenlerdenseniz birbirinden zıt renk tonları tercih edebilirsiniz.

Gri-Pembe Tonları İle Oturma Odası Dekorasyonu

Krem Rengi İle Huzur Dolu Oturma Odası

Huzurlu ve dingin bir ortam isteyenlerdenseniz krem rengi ile desteklenerek hazırlanmış oturma odalarına merhaba diyebilirsiniz. Oturma odanızı, açık renk tonlarına ev sahipliği yapan ferforje, ahşap mobilyalar ve seramik parçaları ile destekleyerek hazırlayabilirsiniz. Bulunduğunuz atmosfere ayrı bir hava katacak olan bu parçalar ruhunuzu eşsiz diyaralara götürecek. Modern görünümü ile farklılık yaratacak olan bu aksesuarlar sayesinde mekanınızı kusursuz kılabilirsiniz. Eğer farklılık yaratmayı sevenlerdenseniz açık renk tonları ile desteklenerek hazırlanılan orturma odalarını desen platformuna ev sahipliği yapan koltuk takımları ile birlikte kullanıma alabilirsiniz.

krem-rengi-oturma-grubu

Oturma Odaların Dekorasyonunda Eklektik Trendi

Trend sanatsal dizgelere ev sahipliği yapan parçaları bir arada toplayan eklektik trendi bu sezon da çok moda. Sanatsal dizgeleri tek bir çatı altında merhaba demenize fırsat tanıyacak olan bu muhteşem trend muazzam bir manzaranın ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Detayları sevenlerin bir numaralı trendi olacak eklektik modası geçmişteki modern parçaları şimdiki dünya ile birleştirerek sizlerle paylaşıyor. Eklektik  trendi ile desteklenerek hazırlanılan oturma odaları  sezonun enleri arasında boy gösteriyor.

Stil Danışmanlarının İlk Tercihi Modern Aydınlatmalar

Oturma odanızın daha aydınlık ve daha ferah görünmesini isteyenlerdenseniz modern aydınlatma cihazlarına merhaba diyebilirsiniz. Dekoratif parçaların vazgeçilmezleri arasında boy gösteren modern aydınlatma cihazları , dekorasyon planlamasının vazgeçilemezi olacak.Detayşı figürler ile desteklenerek hazırlanılan modern aydınlatma modellerini tercih ederek mekanınızın kusursuz görünmesine imkan tanıyabilirsiniz. Eğer marjinal formun ön plana çıkmasın isteyenlerdenseniz modern aydınlatma cihazlarını renkli ışık platfomu ile destekleyebilirsiniz. Farklı renklerde loş ışıklar, mekanınıza ayrı bir hava katacak ve modern görünümün ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir. Eğer bu öneriler doğrultusunda oturma odanızı hazırlarsanız kusursuz mekanlara ev sahipliği yapabilirsiniz.

Oturma Odalarının Vazgeçilmezi Etnik Desene Sahip Yastık Modelleri

Oturma odalarınıza ayrı bir hava katmak isteyenlerdenseniz koltuk takımlarınızı etnik desene sahipliği yapan yastık modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Şık ve trend görünümü ile farklılık yaratan etnik desene sahip yastık modelleri 2016 sezonunun trend parçaları arasında yer alacak.

Yastık-etnik

Bu yazı 3154 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU