Ev Dekorasyonu

Paylaş
 

Ev Dekorasyonu

Sizlere önereceğimiz ev dekorasyonu fikirleri ile evinizi baştan yaratabilirsiniz. En özel tüyolar ile tanışmanın tam zamanı.

Gri-Pembe Tonları İle Oturma Odası Dekorasyonu

Gri ve pembe renk tonlarını ev dekorasyon planlamasına taşıyarak modern şıklığa merhaba diyebilirsiniz. Birbiri ile uyumlu olan bu iki ayrı renk tonu son zamanların vazgeçilmezleri arasında boy göstermektedir. Pembe ve tonlarına sahip oturma odasını, gri renk tonlarına sahip yastık modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Eğer sade şıklık yaratmak isteyenlerdenseniz dantel detayı ile desteklenmiş yastık modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz yastık modelleri, oturma odanıza ayrı bir hava katacak ve trend görünüm elde etmenize kaynaklık edecektir. Modern yapısı ile ön plana çıkan bu aksesuar modelerine bayılacaksınız. Eğer marjinal formun ön plana çıkmasını isteyenlerdenseniz birbirinden zıt renk tonları tercih edebilirsiniz.

Gri-Pembe Tonları İle Oturma Odası Dekorasyonu

Krem Rengi İle Huzur Dolu Oturma Odası

Huzurlu ve dingin bir ortam isteyenlerdenseniz krem rengi ile desteklenerek hazırlanmış oturma odalarına merhaba diyebilirsiniz. Oturma odanızı, açık renk tonlarına ev sahipliği yapan ferforje, ahşap mobilyalar ve seramik parçaları ile destekleyerek hazırlayabilirsiniz. Bulunduğunuz atmosfere ayrı bir hava katacak olan bu parçalar ruhunuzu eşsiz diyaralara götürecek. Modern görünümü ile farklılık yaratacak olan bu aksesuarlar sayesinde mekanınızı kusursuz kılabilirsiniz. Eğer farklılık yaratmayı sevenlerdenseniz açık renk tonları ile desteklenerek hazırlanılan orturma odalarını desen platformuna ev sahipliği yapan koltuk takımları ile birlikte kullanıma alabilirsiniz.

krem-rengi-oturma-grubu

Oturma Odaların Dekorasyonunda Eklektik Trendi

Trend sanatsal dizgelere ev sahipliği yapan parçaları bir arada toplayan eklektik trendi bu sezon da çok moda. Sanatsal dizgeleri tek bir çatı altında merhaba demenize fırsat tanıyacak olan bu muhteşem trend muazzam bir manzaranın ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Detayları sevenlerin bir numaralı trendi olacak eklektik modası geçmişteki modern parçaları şimdiki dünya ile birleştirerek sizlerle paylaşıyor. Eklektik  trendi ile desteklenerek hazırlanılan oturma odaları  sezonun enleri arasında boy gösteriyor.

Stil Danışmanlarının İlk Tercihi Modern Aydınlatmalar

Oturma odanızın daha aydınlık ve daha ferah görünmesini isteyenlerdenseniz modern aydınlatma cihazlarına merhaba diyebilirsiniz. Dekoratif parçaların vazgeçilmezleri arasında boy gösteren modern aydınlatma cihazları , dekorasyon planlamasının vazgeçilemezi olacak.Detayşı figürler ile desteklenerek hazırlanılan modern aydınlatma modellerini tercih ederek mekanınızın kusursuz görünmesine imkan tanıyabilirsiniz. Eğer marjinal formun ön plana çıkmasın isteyenlerdenseniz modern aydınlatma cihazlarını renkli ışık platfomu ile destekleyebilirsiniz. Farklı renklerde loş ışıklar, mekanınıza ayrı bir hava katacak ve modern görünümün ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir. Eğer bu öneriler doğrultusunda oturma odanızı hazırlarsanız kusursuz mekanlara ev sahipliği yapabilirsiniz.

Oturma Odalarının Vazgeçilmezi Etnik Desene Sahip Yastık Modelleri

Oturma odalarınıza ayrı bir hava katmak isteyenlerdenseniz koltuk takımlarınızı etnik desene sahipliği yapan yastık modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Şık ve trend görünümü ile farklılık yaratan etnik desene sahip yastık modelleri 2016 sezonunun trend parçaları arasında yer alacak.

Yastık-etnik

Bu yazı 2213 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Yenilenmek ve radikal değişikliğe zorlayan durumlar ile başa çıkmak pek kolay değil. Ancak kendinizi çok fazla zorlamayın ve sorunları büyütmekten kaçının. Bugün karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygusal tepkiler ortaya koyabilirsiniz. Seyahat etmek, uzaklara gitmek, yabancılar ve farklı mekanlar size hem çekici gelecek, hem de rahatsızlık hissedeceksiniz. Güç peşinde olabilirsiniz ancak güçlü kişileri karşınıza almaktan kaçının ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyin. Sevdiğinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Duygularınız derinleşiyor.
BOĞA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi farklı hissedecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Aslında yaşam enerjiniz yüksek fakat kafanız karışık olduğu için kolay hastalanabilirsiniz. Özellikle boğazınızı koruyun ve tartışmalardan uzak durun. Yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın. Bu arada sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ciddiye aldığınız kişilerin sizi önemsemesi için çok fazla zorlamasanız iyi olacak. Biraz daha iyimser açıdan bakabilirseniz, bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Böylece sorunlar kendiliğinden çözülür.
İKİZLER BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde duygularınız yoğun olacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Ani gelişmeler olabilir ve yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz. Sürpriz gelişmeler dikkatinizi çekecek ve ilginç kişiler ile karşılaşacaksınız. Şimdiye kadar ilgilenmediğiniz konulara ilgi duyabilirsiniz ve evrensel yardım projeleri ile ilgilenebilirsiniz. Bu arada olaylar beklediğinizden daha farklı bir yönde gelişebilir ve hırslı bir tavır içine girebilirsiniz. Özellikle parasal konulara yönelik hırslı ve sabırsız olmanız mümkün. Sakin olun ve olayların gelişmesini bekleyin. Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Güne yoğun duygularla başlayacak ve sonra sakinleşeceksiniz. Zaten ciddiye aldığınız konulara odaklandığınız için duygularınızı denetlemeniz gereken bir dönemdesiniz. Böylece göstereceğiniz sabır sayesinde hem tarzınızı değiştirmeyi başaracak, hem de isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışmalarınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Ancak derinden etkileyici ve değiştirici durumlar karşısında istekleriniz de tamamen değişebilir. Sevdiklerinizin sizi anlamasını istiyorsunuz. Ancak sizin de anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Özgür olmak isterken verdiğiniz sözler ile kendinizi bağlamanız mümkün.
ASLAN BURCU YORUMU
Sabah kendinizi güçlü ve iyi hissederek uyanacaksınız. Gün içinde duyduklarınızı ciddiye alıp hemen tepki göstermeyin. Duyduklarınızın doğruluğunu araştırın. Yanlış anlamış olabilirsiniz. Tartışma ortamlarından uzak durun ve iddiacı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Özellikle çocuklar veya kardeşleriniz ile ilgili ortaya çıkan ani olaylar kafanızı karıştırabilir. Ayrıca iş arkadaşlarınız ve komşularınızla aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları büyütmemeye özen gösterin. İletişim trafiğinde bazı aksaklıklar olabilir fakat çözümleyici davranacaksınız.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün kendinizi farklı hissedecek ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Alacağınız teklifler üzerinde düşünebilir, yeni projeler yapmaya başlayabilirsiniz. Dikkatli ve kararlı tutumunuzla çevrenizi etkileyeceksiniz. Bir arkadaşınızın tanıştıracağı kişinin aracılığı ile saygın çevrelere girebilir ve büyük organizasyonlar yapabilirsiniz. Bugün isteklerinizi ortaya koymanız kolay olacak. Fikirlerinizi güzel bir biçimde anlatabilir, arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz. İçinizden yükselen endişeler ile başa çıkabilirsiniz ve stratejik davranabilirsiniz. Çünkü isteklerinizi gerçekleştirme arzunuz çok kuvvetli...
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Olaylara iyimser açıdan bakanlar sorunları daha kolay çözebilir. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde olursanız, sorunlar ile başa çıkmanız zor olabilir. Sağlığınıza özen gösterin. Özellikle kafası karışık olanlar kolay hasta olabilir... Aslında sizin için fırsat zamanı... Şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz ve hem sevdiklerinizin, hem de güçlü kişilerin desteğini alıyorsunuz. Ayrıca üzerinizde baskı duygusu uyandıran her ne var ise, bakış açınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirmenize yardımcı olacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi yenilemeyi başaracaksınız.
YAY BURCU YORUMU
Haberleşme ve iletişim trafiğiniz giderek hareketlenecek. İlginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen veya ilgi duymadığınız konular size şimdi çekici gelecek. İlginç konuları araştırabilir, sanatçılarla ve hatta bilim insanları ile işbirliği yapabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacağınız bir dönemde bulunuyorsunuz. Bugün moralinizi yükselten gelişmeler meydana gelecek fakat hırslı ve sabırsız bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Sürpriz aşklar ve ilginç karşılaşmalar olabilir.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde gergin ve duygusal olabilirsiniz. Ancak dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. İş arkadaşlarınızla iletişimlerinizi gözden geçireceksiniz ve daha önce ortaya çıkmış olan sorunlara daha farklı açılardan bakacaksınız. Gelişen olaylar zorlayıcı ve gerilim yaratan cinsten olsa bile duygularınızı denetleyin. Aslında derinleşen düşünceleriniz sayesinde tepkilerinizi denetlemeyi başarabilirsiniz. Eskiden yapmak istediğiniz halde bir türlü gerçekleştirmediğiniz konular şimdi gündeme gelecek. Sevdiğiniz ile ilgili duygularınız değişebilir ve sevdiğinizi de değiştirmek isteyebilirsiniz. Bugün duygularınızı denetlemeniz gerekiyor.
KOVA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Güne erken başlayabilirsiniz. Karşılaştığınız olaylar size geçmişi hatırlatabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Dikkatinizin kolay dağılacağı bir dönemdesiniz fakat yaratıcılık gerektiren konulara odaklanabilirsiniz ve ilginç çözümleriniz ile çevrenizin dikkatini çekebilirsiniz. Bu arada dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olmanız gerekiyor. Eski sorunlar gündeme gelebilir ve yarım kalmış işleri tamamlamak için çalışırken hesapta olmayan başka aksaklıklar çıkabilir. Fakat düşünceleriniz değişiyor ve buna bağlı olarak tarzınız da değişiyor. Sabırlı olanlar kazanacak.
BALIK BURCU YORUMU
Kendinizi yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz. Fakat sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve önemsediğiniz işleri tamamlamak için büyük gayret göstereceksiniz. Bu arada patronlar ve ciddiye aldığınız kişilerin takdirini kazanacak ve kararlarınızı sürdürmeyi başaracaksınız. Aldığınız sorumluluklar ile başa çıkmak zor gelebilir fakat sabırlı ve anlayışlı olabilirsiniz. Böylece hem ilişkileriniz, hem de parasal konulara yönelik gelişmeler istediğiniz yönde olacak. Sabırlı ve kararlı davranmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Bu arada istekleriniz değişiyor.