Ev Dekorasyonu

Paylaş
 

Ev Dekorasyonu

Sizlere önereceğimiz ev dekorasyonu fikirleri ile evinizi baştan yaratabilirsiniz. En özel tüyolar ile tanışmanın tam zamanı.

Gri-Pembe Tonları İle Oturma Odası Dekorasyonu

Gri ve pembe renk tonlarını ev dekorasyon planlamasına taşıyarak modern şıklığa merhaba diyebilirsiniz. Birbiri ile uyumlu olan bu iki ayrı renk tonu son zamanların vazgeçilmezleri arasında boy göstermektedir. Pembe ve tonlarına sahip oturma odasını, gri renk tonlarına sahip yastık modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Eğer sade şıklık yaratmak isteyenlerdenseniz dantel detayı ile desteklenmiş yastık modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz yastık modelleri, oturma odanıza ayrı bir hava katacak ve trend görünüm elde etmenize kaynaklık edecektir. Modern yapısı ile ön plana çıkan bu aksesuar modelerine bayılacaksınız. Eğer marjinal formun ön plana çıkmasını isteyenlerdenseniz birbirinden zıt renk tonları tercih edebilirsiniz.

Gri-Pembe Tonları İle Oturma Odası Dekorasyonu

Krem Rengi İle Huzur Dolu Oturma Odası

Huzurlu ve dingin bir ortam isteyenlerdenseniz krem rengi ile desteklenerek hazırlanmış oturma odalarına merhaba diyebilirsiniz. Oturma odanızı, açık renk tonlarına ev sahipliği yapan ferforje, ahşap mobilyalar ve seramik parçaları ile destekleyerek hazırlayabilirsiniz. Bulunduğunuz atmosfere ayrı bir hava katacak olan bu parçalar ruhunuzu eşsiz diyaralara götürecek. Modern görünümü ile farklılık yaratacak olan bu aksesuarlar sayesinde mekanınızı kusursuz kılabilirsiniz. Eğer farklılık yaratmayı sevenlerdenseniz açık renk tonları ile desteklenerek hazırlanılan orturma odalarını desen platformuna ev sahipliği yapan koltuk takımları ile birlikte kullanıma alabilirsiniz.

krem-rengi-oturma-grubu

Oturma Odaların Dekorasyonunda Eklektik Trendi

Trend sanatsal dizgelere ev sahipliği yapan parçaları bir arada toplayan eklektik trendi bu sezon da çok moda. Sanatsal dizgeleri tek bir çatı altında merhaba demenize fırsat tanıyacak olan bu muhteşem trend muazzam bir manzaranın ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Detayları sevenlerin bir numaralı trendi olacak eklektik modası geçmişteki modern parçaları şimdiki dünya ile birleştirerek sizlerle paylaşıyor. Eklektik  trendi ile desteklenerek hazırlanılan oturma odaları  sezonun enleri arasında boy gösteriyor.

Stil Danışmanlarının İlk Tercihi Modern Aydınlatmalar

Oturma odanızın daha aydınlık ve daha ferah görünmesini isteyenlerdenseniz modern aydınlatma cihazlarına merhaba diyebilirsiniz. Dekoratif parçaların vazgeçilmezleri arasında boy gösteren modern aydınlatma cihazları , dekorasyon planlamasının vazgeçilemezi olacak.Detayşı figürler ile desteklenerek hazırlanılan modern aydınlatma modellerini tercih ederek mekanınızın kusursuz görünmesine imkan tanıyabilirsiniz. Eğer marjinal formun ön plana çıkmasın isteyenlerdenseniz modern aydınlatma cihazlarını renkli ışık platfomu ile destekleyebilirsiniz. Farklı renklerde loş ışıklar, mekanınıza ayrı bir hava katacak ve modern görünümün ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir. Eğer bu öneriler doğrultusunda oturma odanızı hazırlarsanız kusursuz mekanlara ev sahipliği yapabilirsiniz.

Oturma Odalarının Vazgeçilmezi Etnik Desene Sahip Yastık Modelleri

Oturma odalarınıza ayrı bir hava katmak isteyenlerdenseniz koltuk takımlarınızı etnik desene sahipliği yapan yastık modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Şık ve trend görünümü ile farklılık yaratan etnik desene sahip yastık modelleri 2016 sezonunun trend parçaları arasında yer alacak.

Yastık-etnik

Bu yazı 2697 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.