Hayatınızı Hareketlendirmenin Yolları

Cinsel hayatı renklendirmenin yolları
Paylaş
 

Hayatınızı Hareketlendirmenin Yolları

Bazen günlük koşuşturmanın saatleri arasına öyle bir sıkışırız ki, her gün aynı saatte aynı şeyleri yaptığımızın farkına bile varmadan yaşamaya devam ederiz. Aynı saatte evden çıkıp, aynı saatlerde eve geliriz, uyuduğumuz, uyandığımız, duşa girdiğimiz, hafta sonları geç uyandığımız saatler bile neredeyse her gün bir öncekinin aynısıdır.

Ne zaman ki bu durumu fark etmeyiz ve öylece yaşamaya devam ederiz, işte o zaman olduğumuzdan daha yorgun, daha mutsuz ve hatta daha umutsuz bir hale geliriz. Bu zorunlu monoton yaşam modeli nedeniyle huzurumuz kalmadığı gibi, sevdiklerimize de vakit ayıramadan, onların da enerjilerini ve umutlarını fark etmeden yavaş yavaş ve saat saat yok etmeye başlarız.

Kendimiz ve Çevremiz İçin Her Gün Yeni Bir Gün

Öncelikle kendimizi her gün yenilemekle başlayalım. Her sabah uyandığımız günün yeni bir gün olduğunun bilinciyle uyanmalısınız. Yürüdüğünüz yoldan, evden çıkma saatinize kadar her gün yaptığınız aynı şeyleri küçük küçük değiştirerek bile farklılık yaratabilirsiniz.

Evliyseniz ilişkiyi hareketlendirmenin yolları konusunda eşinizle birlikte yapabileceğiniz yeni aktiviteler ile değişiklik yapabilirsiniz. Kendinize ve eşinize vakit ayırmak için göstereceğiniz çaba, sizi tekrar birbirinize bağlayacak ve mutlu edecektir.

Mutfağınızdan yatak odanıza kadar evin her yerinde, dekorasyondan mobilyaların yerlerine kadar yapacağınız değişimlerle gözle görünür farklılıklar sizleri mutlu edecektir.

Vakit ve para ayırabildiğiniz sürece, yeni hobiler edinin, spora gidin, yüzmeye gidin, resim kursuna, dil kursuna gidin, yeni bir şeyler yapın ve öğrenin. Mümkünse bunları eşinizle birlikte yapın.

Cinsel hayatı renklendirmenin yolları 2

Evlilikte Eskisi Gibi Olma

Evlilik hayatı, çalışma zorunluluğu, çalışma saatlerinin, evden çıkma ve eve dönme saatlerinin hep benzer saatler olması, yorgunluk, yoğunluk gibi nedenlerle giderek monotonlaşacak ve zamanla ilk günlerdeki heyecanınızı kaybetmeye başlayacaksınız.

Evlilik hayatınızı yeniden ilk günlerdeki gibi hareketli ve yeniden heyecanlı yapmak için, akşam yemeklerinizi daha özel bir sofra hazırlayarak yiyebilirsiniz. Evliliği hareketlendirmenin yolları konusuna baktığımızda, mumlar, farklı ışıklandırmalar, hafif bir müzik eşliğinde yenilen bir yemek, güzel bir kıyafet ile gülümseyerek kapıyı açmak bile eşinizle aranızda yeniden heyecanlı saatlerin başlangıcı olabilecektir.

Hayatınızı yeniden yaşanılır, mutlu ve umutlu hale getirmek, eşinizle eskisi gibi olabilmek için çok paraya, farklı mekanlara, pahalı hediyelere, eşyalara ihtiyacınız yoktur. Bazen sadece içten bir gülümseme bile sizin heyecanınızı eşinize yansıtmaya yeterli olacaktır.

Eşinizle iletişiminizi yeniden kurmaya başlayabilirsiniz. Televizyon, bilgisayar, telefon, tablet vb. bütün elektronik sanal iletişim araçlarını kapatıp sohbet edin. İlk başlarda nasıl yapıldığını unuttuğunuzu fark edeceksiniz. Öyle ki hayatımız maalesef genel olarak konuşmamak ve iletişim kurmamak üzerine yönlendirilmektedir. Zamanla yeniden sohbet etmeye alışacak, yapmadığınızda eksikliğini hissedeceksiniz. İletişimin farklı bir yönü de eşinizle yaşadığınız cinsel hayatınızdaki iletişiminizdir. Cinsel hayatı renklendirmenin yolları hakkında araştırma yapıp, bu yönde de iletişiminizi yeniden canlandırabilirsiniz.

İlişkinizdeki Monotonluğu Gidermek İçin Küçük Farklılıklar Yapın

Bireysel olarak kendi hayatınıza yapacağınız küçük değişikliklerin yanında cinsel hayatı renklendiren fanteziler ile cinsel hayatınıza hareketlilik getirmekle monotonluktan kurtulabilirsiniz. Eşinizle cinsel hayatınıza yapacağınız değişiklikler ile ortak hayatınızda hareketlilik yapabilir, canlılık ve heyecan katabilirsiniz. Renklenen yaşantınız da sizi her koşulda daha mutlu bireyler yapar.

Bu yazı 1899 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.