Hayatınızı Hareketlendirmenin Yolları

Cinsel hayatı renklendirmenin yolları
Paylaş
 

Hayatınızı Hareketlendirmenin Yolları

Bazen günlük koşuşturmanın saatleri arasına öyle bir sıkışırız ki, her gün aynı saatte aynı şeyleri yaptığımızın farkına bile varmadan yaşamaya devam ederiz. Aynı saatte evden çıkıp, aynı saatlerde eve geliriz, uyuduğumuz, uyandığımız, duşa girdiğimiz, hafta sonları geç uyandığımız saatler bile neredeyse her gün bir öncekinin aynısıdır.

Ne zaman ki bu durumu fark etmeyiz ve öylece yaşamaya devam ederiz, işte o zaman olduğumuzdan daha yorgun, daha mutsuz ve hatta daha umutsuz bir hale geliriz. Bu zorunlu monoton yaşam modeli nedeniyle huzurumuz kalmadığı gibi, sevdiklerimize de vakit ayıramadan, onların da enerjilerini ve umutlarını fark etmeden yavaş yavaş ve saat saat yok etmeye başlarız.

Kendimiz ve Çevremiz İçin Her Gün Yeni Bir Gün

Öncelikle kendimizi her gün yenilemekle başlayalım. Her sabah uyandığımız günün yeni bir gün olduğunun bilinciyle uyanmalısınız. Yürüdüğünüz yoldan, evden çıkma saatinize kadar her gün yaptığınız aynı şeyleri küçük küçük değiştirerek bile farklılık yaratabilirsiniz.

Evliyseniz ilişkiyi hareketlendirmenin yolları konusunda eşinizle birlikte yapabileceğiniz yeni aktiviteler ile değişiklik yapabilirsiniz. Kendinize ve eşinize vakit ayırmak için göstereceğiniz çaba, sizi tekrar birbirinize bağlayacak ve mutlu edecektir.

Mutfağınızdan yatak odanıza kadar evin her yerinde, dekorasyondan mobilyaların yerlerine kadar yapacağınız değişimlerle gözle görünür farklılıklar sizleri mutlu edecektir.

Vakit ve para ayırabildiğiniz sürece, yeni hobiler edinin, spora gidin, yüzmeye gidin, resim kursuna, dil kursuna gidin, yeni bir şeyler yapın ve öğrenin. Mümkünse bunları eşinizle birlikte yapın.

Cinsel hayatı renklendirmenin yolları 2

Evlilikte Eskisi Gibi Olma

Evlilik hayatı, çalışma zorunluluğu, çalışma saatlerinin, evden çıkma ve eve dönme saatlerinin hep benzer saatler olması, yorgunluk, yoğunluk gibi nedenlerle giderek monotonlaşacak ve zamanla ilk günlerdeki heyecanınızı kaybetmeye başlayacaksınız.

Evlilik hayatınızı yeniden ilk günlerdeki gibi hareketli ve yeniden heyecanlı yapmak için, akşam yemeklerinizi daha özel bir sofra hazırlayarak yiyebilirsiniz. Evliliği hareketlendirmenin yolları konusuna baktığımızda, mumlar, farklı ışıklandırmalar, hafif bir müzik eşliğinde yenilen bir yemek, güzel bir kıyafet ile gülümseyerek kapıyı açmak bile eşinizle aranızda yeniden heyecanlı saatlerin başlangıcı olabilecektir.

Hayatınızı yeniden yaşanılır, mutlu ve umutlu hale getirmek, eşinizle eskisi gibi olabilmek için çok paraya, farklı mekanlara, pahalı hediyelere, eşyalara ihtiyacınız yoktur. Bazen sadece içten bir gülümseme bile sizin heyecanınızı eşinize yansıtmaya yeterli olacaktır.

Eşinizle iletişiminizi yeniden kurmaya başlayabilirsiniz. Televizyon, bilgisayar, telefon, tablet vb. bütün elektronik sanal iletişim araçlarını kapatıp sohbet edin. İlk başlarda nasıl yapıldığını unuttuğunuzu fark edeceksiniz. Öyle ki hayatımız maalesef genel olarak konuşmamak ve iletişim kurmamak üzerine yönlendirilmektedir. Zamanla yeniden sohbet etmeye alışacak, yapmadığınızda eksikliğini hissedeceksiniz. İletişimin farklı bir yönü de eşinizle yaşadığınız cinsel hayatınızdaki iletişiminizdir. Cinsel hayatı renklendirmenin yolları hakkında araştırma yapıp, bu yönde de iletişiminizi yeniden canlandırabilirsiniz.

İlişkinizdeki Monotonluğu Gidermek İçin Küçük Farklılıklar Yapın

Bireysel olarak kendi hayatınıza yapacağınız küçük değişikliklerin yanında cinsel hayatı renklendiren fanteziler ile cinsel hayatınıza hareketlilik getirmekle monotonluktan kurtulabilirsiniz. Eşinizle cinsel hayatınıza yapacağınız değişiklikler ile ortak hayatınızda hareketlilik yapabilir, canlılık ve heyecan katabilirsiniz. Renklenen yaşantınız da sizi her koşulda daha mutlu bireyler yapar.

Bu yazı 1100 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
İlişkilerinizi gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Aslında iyimser ve anlayışlı davranabilirsiniz ancak bazı olaylar ve kişiler radikal değişiklikler yapmanız için sizi zorlayabilir. Veya siz, çevrenizdeki güçlü kişileri karşınıza alabilirsiniz. Güç mücadelesi yapmasanız iyi olacak. Saygı duyduğunuz kişilere danışabilirsiniz ve onların desteğini isteyebilirsiniz. Daha önce değiştirmek isteyip cazgeçmiş olduğunuz konular tekrar karşınıza çıkabilir ve bu kez duygunuz daha farklı olduğu için karşılaştığınız olaylara şaşırabilirsiniz. Fakat bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve yapılması gereken işler ile ilgileneceksiniz. Eviniz ile ilgilenebilirsiniz ve bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Çevre gezilerine çıkmak ve keyif aldığınız ortamlarda bulunmak istediğiniz bir gün. Sorumluluk gerektiren konular ile ilgili duygularınız derinleşmiş olabilir konular karşınıza çıkabilir. Ciddiye alınmak istediğiniz bir dönemdesiniz ve çevrenizin sizi önemsemesini istiyor olabilirsiniz. Ancak kendinizi fazla zorlamayın ve özellikle sevdiklerinize ve yakınlarınıza karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmak için özen gösterin. Sevdiğinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz. İlişkilerinizi zorlaştıracak davranışlarda bulunmasanız iyi olacak.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
İlişkileriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Kendinizi yalnız mutsuz hissedebilirsiniz. Özellikle burcun ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar, isteklerini gözden geçirirken biraz daha makul olmak için gayret göstermeli. Sevdiğinize karşı biraz daha anlayışlı ve sakin davranmalısınız. Bu arada kendinizi ve çevrenizdeki kişileri zorlamaktan kaçının. Spor yapmak ve çevre gezilerine çıkmak sizi rahatlatacak. Çevrenizi değiştirmek ve yabancılar ile kuracağınız ilişkiler sizi rahatlatacak. Olaylara daha iyimser bir açıdan bakmaya çalışın ve sağlığınıza özen gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün eviniz ile ilgilenebilir ve yakınlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Bu arada gençler, çocuklar, kardeşleriniz ve önemsediğiniz aile büyükleri ile görüşebilirsiniz. Büyüklerinizin ziyaretine gidebilirsiniz ve yakınlarınız sizin ziyaretinize gelebilir. Hareket halinde olmak ve projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapmak keyfinizi yerine getirecek. Gizli düşünceleriniz olabilir. Ayrıca sizden gizlenmiş bilgilere ulaşabilirsiniz ve düşünceleriniz derinleşebilir. Etkileyici kişiler ile görüşebilirsiniz ve yepyeni istekler içine girebilirsiniz. Çeşitli organizasyonlara katılabilir, önemli organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Kaderinizdeki kişiler ve olaylar ile karşılaşmanız mümkün. Veya karşılaştığınız bazı kişiler size tanıdık gelebilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün ve anneniz ile aranızda daha önce geçmiş olayları hatırlayabilirsiniz. Annenizin veya ablanızın yaşadığı olaylardan etkilenmiş olabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Ancak bunların üzerinde fazla durmayacaksınız ve dikkatinizi sevdiğiniz konulara yönelteceksiniz. Ayrıca sevdiğinizin ilgisi ve desteği ile moraliniz yükselecek ve olaylara daha iyimser açıdan bakacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde sevdiğiniz ile birlikte keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve karmaşık fikirlerden uzaklaşıp sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Kendinize bakım yapabilir ve özen gösterebilirsiniz. Ayrıca babanız, amcanız veya ağabeyiniz ile ilgilenebilirsiniz. Babanız veya baba adayı arkadaşlarınızın yaşadığı olaylardan etkilenebilir ve bazı kaygılar hissedebilirsiniz. Endişelerden uzak durun ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Saygı duyduğunuz kişilerin yardımını alabilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Dedikodular ile fazla ilgilenmeyin.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşmiş olabilir ve annenizi hatırlayabilirsiniz. Ayrıca çevrenizdeki büyük kadınlar veya anne adayları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar bilinçaltınızı uyandıracak. Fakat sakin ve kararlı davranabilirsiniz ve böylece kafanızı karıştıran her ne var ise, bilgilenmek için çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Ayrıca uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir veya beklemediğiniz ziyaretçileriniz olabilir. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Dışarda olmak ve farklı konular ile ilgilenmek sizi rahatlatacak.