Hayatınızı Hareketlendirmenin Yolları

Cinsel hayatı renklendirmenin yolları
Paylaş
 

Hayatınızı Hareketlendirmenin Yolları

Bazen günlük koşuşturmanın saatleri arasına öyle bir sıkışırız ki, her gün aynı saatte aynı şeyleri yaptığımızın farkına bile varmadan yaşamaya devam ederiz. Aynı saatte evden çıkıp, aynı saatlerde eve geliriz, uyuduğumuz, uyandığımız, duşa girdiğimiz, hafta sonları geç uyandığımız saatler bile neredeyse her gün bir öncekinin aynısıdır.

Ne zaman ki bu durumu fark etmeyiz ve öylece yaşamaya devam ederiz, işte o zaman olduğumuzdan daha yorgun, daha mutsuz ve hatta daha umutsuz bir hale geliriz. Bu zorunlu monoton yaşam modeli nedeniyle huzurumuz kalmadığı gibi, sevdiklerimize de vakit ayıramadan, onların da enerjilerini ve umutlarını fark etmeden yavaş yavaş ve saat saat yok etmeye başlarız.

Kendimiz ve Çevremiz İçin Her Gün Yeni Bir Gün

Öncelikle kendimizi her gün yenilemekle başlayalım. Her sabah uyandığımız günün yeni bir gün olduğunun bilinciyle uyanmalısınız. Yürüdüğünüz yoldan, evden çıkma saatinize kadar her gün yaptığınız aynı şeyleri küçük küçük değiştirerek bile farklılık yaratabilirsiniz.

Evliyseniz ilişkiyi hareketlendirmenin yolları konusunda eşinizle birlikte yapabileceğiniz yeni aktiviteler ile değişiklik yapabilirsiniz. Kendinize ve eşinize vakit ayırmak için göstereceğiniz çaba, sizi tekrar birbirinize bağlayacak ve mutlu edecektir.

Mutfağınızdan yatak odanıza kadar evin her yerinde, dekorasyondan mobilyaların yerlerine kadar yapacağınız değişimlerle gözle görünür farklılıklar sizleri mutlu edecektir.

Vakit ve para ayırabildiğiniz sürece, yeni hobiler edinin, spora gidin, yüzmeye gidin, resim kursuna, dil kursuna gidin, yeni bir şeyler yapın ve öğrenin. Mümkünse bunları eşinizle birlikte yapın.

Cinsel hayatı renklendirmenin yolları 2

Evlilikte Eskisi Gibi Olma

Evlilik hayatı, çalışma zorunluluğu, çalışma saatlerinin, evden çıkma ve eve dönme saatlerinin hep benzer saatler olması, yorgunluk, yoğunluk gibi nedenlerle giderek monotonlaşacak ve zamanla ilk günlerdeki heyecanınızı kaybetmeye başlayacaksınız.

Evlilik hayatınızı yeniden ilk günlerdeki gibi hareketli ve yeniden heyecanlı yapmak için, akşam yemeklerinizi daha özel bir sofra hazırlayarak yiyebilirsiniz. Evliliği hareketlendirmenin yolları konusuna baktığımızda, mumlar, farklı ışıklandırmalar, hafif bir müzik eşliğinde yenilen bir yemek, güzel bir kıyafet ile gülümseyerek kapıyı açmak bile eşinizle aranızda yeniden heyecanlı saatlerin başlangıcı olabilecektir.

Hayatınızı yeniden yaşanılır, mutlu ve umutlu hale getirmek, eşinizle eskisi gibi olabilmek için çok paraya, farklı mekanlara, pahalı hediyelere, eşyalara ihtiyacınız yoktur. Bazen sadece içten bir gülümseme bile sizin heyecanınızı eşinize yansıtmaya yeterli olacaktır.

Eşinizle iletişiminizi yeniden kurmaya başlayabilirsiniz. Televizyon, bilgisayar, telefon, tablet vb. bütün elektronik sanal iletişim araçlarını kapatıp sohbet edin. İlk başlarda nasıl yapıldığını unuttuğunuzu fark edeceksiniz. Öyle ki hayatımız maalesef genel olarak konuşmamak ve iletişim kurmamak üzerine yönlendirilmektedir. Zamanla yeniden sohbet etmeye alışacak, yapmadığınızda eksikliğini hissedeceksiniz. İletişimin farklı bir yönü de eşinizle yaşadığınız cinsel hayatınızdaki iletişiminizdir. Cinsel hayatı renklendirmenin yolları hakkında araştırma yapıp, bu yönde de iletişiminizi yeniden canlandırabilirsiniz.

İlişkinizdeki Monotonluğu Gidermek İçin Küçük Farklılıklar Yapın

Bireysel olarak kendi hayatınıza yapacağınız küçük değişikliklerin yanında cinsel hayatı renklendiren fanteziler ile cinsel hayatınıza hareketlilik getirmekle monotonluktan kurtulabilirsiniz. Eşinizle cinsel hayatınıza yapacağınız değişiklikler ile ortak hayatınızda hareketlilik yapabilir, canlılık ve heyecan katabilirsiniz. Renklenen yaşantınız da sizi her koşulda daha mutlu bireyler yapar.

Bu yazı 1391 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU