Hayatınızı Hareketlendirmenin Yolları

Cinsel hayatı renklendirmenin yolları
Paylaş
 

Hayatınızı Hareketlendirmenin Yolları

Bazen günlük koşuşturmanın saatleri arasına öyle bir sıkışırız ki, her gün aynı saatte aynı şeyleri yaptığımızın farkına bile varmadan yaşamaya devam ederiz. Aynı saatte evden çıkıp, aynı saatlerde eve geliriz, uyuduğumuz, uyandığımız, duşa girdiğimiz, hafta sonları geç uyandığımız saatler bile neredeyse her gün bir öncekinin aynısıdır.

Ne zaman ki bu durumu fark etmeyiz ve öylece yaşamaya devam ederiz, işte o zaman olduğumuzdan daha yorgun, daha mutsuz ve hatta daha umutsuz bir hale geliriz. Bu zorunlu monoton yaşam modeli nedeniyle huzurumuz kalmadığı gibi, sevdiklerimize de vakit ayıramadan, onların da enerjilerini ve umutlarını fark etmeden yavaş yavaş ve saat saat yok etmeye başlarız.

Kendimiz ve Çevremiz İçin Her Gün Yeni Bir Gün

Öncelikle kendimizi her gün yenilemekle başlayalım. Her sabah uyandığımız günün yeni bir gün olduğunun bilinciyle uyanmalısınız. Yürüdüğünüz yoldan, evden çıkma saatinize kadar her gün yaptığınız aynı şeyleri küçük küçük değiştirerek bile farklılık yaratabilirsiniz.

Evliyseniz ilişkiyi hareketlendirmenin yolları konusunda eşinizle birlikte yapabileceğiniz yeni aktiviteler ile değişiklik yapabilirsiniz. Kendinize ve eşinize vakit ayırmak için göstereceğiniz çaba, sizi tekrar birbirinize bağlayacak ve mutlu edecektir.

Mutfağınızdan yatak odanıza kadar evin her yerinde, dekorasyondan mobilyaların yerlerine kadar yapacağınız değişimlerle gözle görünür farklılıklar sizleri mutlu edecektir.

Vakit ve para ayırabildiğiniz sürece, yeni hobiler edinin, spora gidin, yüzmeye gidin, resim kursuna, dil kursuna gidin, yeni bir şeyler yapın ve öğrenin. Mümkünse bunları eşinizle birlikte yapın.

Cinsel hayatı renklendirmenin yolları 2

Evlilikte Eskisi Gibi Olma

Evlilik hayatı, çalışma zorunluluğu, çalışma saatlerinin, evden çıkma ve eve dönme saatlerinin hep benzer saatler olması, yorgunluk, yoğunluk gibi nedenlerle giderek monotonlaşacak ve zamanla ilk günlerdeki heyecanınızı kaybetmeye başlayacaksınız.

Evlilik hayatınızı yeniden ilk günlerdeki gibi hareketli ve yeniden heyecanlı yapmak için, akşam yemeklerinizi daha özel bir sofra hazırlayarak yiyebilirsiniz. Evliliği hareketlendirmenin yolları konusuna baktığımızda, mumlar, farklı ışıklandırmalar, hafif bir müzik eşliğinde yenilen bir yemek, güzel bir kıyafet ile gülümseyerek kapıyı açmak bile eşinizle aranızda yeniden heyecanlı saatlerin başlangıcı olabilecektir.

Hayatınızı yeniden yaşanılır, mutlu ve umutlu hale getirmek, eşinizle eskisi gibi olabilmek için çok paraya, farklı mekanlara, pahalı hediyelere, eşyalara ihtiyacınız yoktur. Bazen sadece içten bir gülümseme bile sizin heyecanınızı eşinize yansıtmaya yeterli olacaktır.

Eşinizle iletişiminizi yeniden kurmaya başlayabilirsiniz. Televizyon, bilgisayar, telefon, tablet vb. bütün elektronik sanal iletişim araçlarını kapatıp sohbet edin. İlk başlarda nasıl yapıldığını unuttuğunuzu fark edeceksiniz. Öyle ki hayatımız maalesef genel olarak konuşmamak ve iletişim kurmamak üzerine yönlendirilmektedir. Zamanla yeniden sohbet etmeye alışacak, yapmadığınızda eksikliğini hissedeceksiniz. İletişimin farklı bir yönü de eşinizle yaşadığınız cinsel hayatınızdaki iletişiminizdir. Cinsel hayatı renklendirmenin yolları hakkında araştırma yapıp, bu yönde de iletişiminizi yeniden canlandırabilirsiniz.

İlişkinizdeki Monotonluğu Gidermek İçin Küçük Farklılıklar Yapın

Bireysel olarak kendi hayatınıza yapacağınız küçük değişikliklerin yanında cinsel hayatı renklendiren fanteziler ile cinsel hayatınıza hareketlilik getirmekle monotonluktan kurtulabilirsiniz. Eşinizle cinsel hayatınıza yapacağınız değişiklikler ile ortak hayatınızda hareketlilik yapabilir, canlılık ve heyecan katabilirsiniz. Renklenen yaşantınız da sizi her koşulda daha mutlu bireyler yapar.

Bu yazı 1155 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Karşılaştığınız sorunlara ilginç çözümler bulabilirsiniz veya bir arkadaşınızın bulduğu çözümlerden etkilenebilirsiniz Sabah saatlerinde duygularınız derin olacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Öğleden sonra haliniz değişecek ve nedensiz bir sabırsızlık hissedebilirsiniz. Özellikle yeni başlangıçlar yapmak ve büyük sorumluluklar almak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Fakat aceleci davranmasanız iyi olacak. Hareket halinde olmak, seyahatler ve sportif faaliyetler sizi rahatlatacak. Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve eski sevgili ile ilgili haberler duyabilirsiniz. Geçmişte arzu edip sonra unuttuğunuz istekleriniz bugün uyanabilir.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
Çalışmalarınızı sürdürürken alacağınız bazı haberler yüzünden dikkatiniz dağılmış olabilir. Fakat kararlarınızı sürdürmeyi başarabilirsiniz. Bilgisayar teknolojisine daha fazla ilgi duyacaksınız ve bilgisayarınızı veya telefonunuzu yenilemek için araştırmalar yapacaksınız. Çeşitlilik kafanızı karıştırabilir ancak bilgisine güvendiğiniz, teknoloji ile yakından ilgilenen kişilere danışabilirsiniz ancak konu ile ilgisi olmayan kişilere projelerinizi anlatmasanız iyi olacak. Ayrıca yeni tanıştığınız kişilere kendiniz ile ilgili gereksiz detayları anlatmaktan kaçının. Bir arkadaşınız ile aranızdaki ilişki aşka dönüşebilir ve kafanız karışabilir.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün geçmişte yaşadığınız aşkları ve eski günleri hatırlayabilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş arzular uyanabilir. Alacağınız bir haber veya karşılaşacağınız olay size geçmişi hatırlatacak. Ancak fazla derinleşmeseniz, iyi olacak. Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz. Karamsar duygulardan uzaklaşın ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Sevdiklerinize karşı daha anlayışlı davranmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Sevdiğinizin ilgisi sizi tatmin etmeyebilir. Fakat o da sizin ihmal ettiğinizi düşünüyor olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Yaşam enerjiniz yükseliyor ve iletişim trafiğiniz hareketleniyor. Fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Öğleden sonra alacağınız teklifler keyfinizi yerine getirecek ve derin düşüncelerden sıyrılmanıza yardımcı olacak. Yeni projeler yapabilirsiniz ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Çeşitli organizasyonların içinde yer alabilirsiniz ve projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Bazı korkularınız olsa bile beklediğiniz haberleri almak, cesaretinizi uyandıracak. Sağlık sorunu olanlar kendilerini daha güçlü hissedecekler.
BAŞAK BURCU YORUMU
Hayal gücünüzü uyandıran haberler almış olabilirsiniz veya çocuklar, kardeşler ve yakınlarınız ile ilgili endişeleriniz olabilir. Fakat bugün sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve olaylara daha yapıcı bir yönden bakacaksınız. Ayrıca iyimser ve anlayışlı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve onların rahat tavırlarından etkilenebilirsiniz. Bugün sevdiğiniz ile birlikte geleceğe yönelik projeler yapabilirsiniz ve çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdürebilirsiniz. Sevdiğinizin ilgisi ve sıcak davranışları moralinizi yükseltecek ve isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyacaksınız. Böylece kafanızı karıştıran konulardan uzaklaşacaksınız.
TERAZİ BURCU YORUMU
Dikkatinizi kendinize yöneltecek ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Hayata ve olaylara sizden daha farklı bakan ve yaşayan kişiler dikkatinizi çekecek ve kendinizi gözden geçireceksiniz. Bakış açınızı değiştirmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Ancak duygusal açıdan karamsar olabilirsiniz. Bu arada teknoloji ile ilgili gelişmeleri araştırabilir, yeni ve ilginç projeler yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Özellikle öğleden sonra karşılaşacağınız kişiler ve olaylar sizi heyecanlandıracak ve sabırsızlık hissedeceksiniz. Daha önce sizi mutlu eden, sevdiğiniz şeylere karşı duygularınız değişebilir ve beklentileriniz artabilir. Bu arada harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor.
AKREP BURCU YORUMU
Bugün karşılaştığınız olaylar duygularınızı harekete geçirecek. Bazı sorunlar devam ediyor olsa bile bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve çalışmalarınızı istediğiniz gibi yapacaksınız. Dostlarınızın ve sevdiklerinizin sıcak ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Kendinize olan güveninizi çevrenize yansıtabilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilir ve seyahat organizasyonları yapabilirsiniz. Bugün karşılaştığınız kişiler ile dostluk ilişkileri kurabilirsiniz. Üstelik henüz tanıştığınız kişiler, sizin üzerinizde çok eskiden beri tanıyormuşsunuz gibi bir his uyandırabilir.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
Maddi sorunlarınız olabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek zor gelebilir. Ama bugün kendinizi enerjik ve heyecanlı hissedeceksiniz. Bu arada duygularınızı denetleyin. Yeni idealler ve geleceğe yönelik yeni hayaller kurabilirsiniz. Böylece kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Şanssızlık gibi görünen olaylara kendinizi kaptırmayın ve karamsarlıktan uzaklaşın. Aslında iyimser biri olduğunuz halde şimdi sorunlar gözünüzde büyüyebilir. Karşılaştığınız olaylara hemen tepki göstermeyin. Olayların gelişmesini bekleyin. Yanlış anlamalar olabilir. İyi araştırmadan girişimde bulunmasanız iyi olacak.