Heidi Klum Diyeti ile Kilolarınıza Veda Edin

Heidi Klum Diyeti
Paylaş
 

Heidi Klum Diyeti ile Kilolarınıza Veda Edin

Son zamanlarda bir hayli popüler olan Heidi Klum diyeti ile hızlı bir şekilde kalıcı kilo verme fırsatına sahip olabilirsiniz. Heidi Klum 42 yaşında ve 4 çocuklu bir mankendir. Kısa sürede verdiği kilolarıyla adından sıkça söz ettiren Heidi Klum diyeti birçok kişi tarafından uygulanmaya başlamıştır. Özellikle hareketsizlik dolayısıyla kilo vermek isteyenler ve hamilelik sonrası oluşan doğum kilolarından Heidi Klum diyeti ile kurtulabilirsiniz.

Heidi Klum Diyet Listesi

Heidi Klum diyet listesi ile 5 kilo verebilirsiniz. Heidi Klum diyet listesi incelendiğinde;

Kahvaltıdan önce protein takviyesi yapılmış meyve suları veya smoothie tüketilmesi gerekmektedir.

Kahvaltı:

 • Sebzeli omlet
 • Açık ve şekersiz çay

Öğle Yemeği:

 • Yağsız tavuk eti
 • Zeytinyağlı brokoli veya başka bir zeytinyağlı yemek
 • Yeşil salata

Akşam Yemeği:

 • Yağsız tavuk veya hindi eti
 • 1 kase yağsız yoğurt

Heidi Klum Diyeti Nasıl Uygulanmaktadır?

 • Heidi Klum diyet listesinde ana menüler dışında bir tek ara öğünlerde bir şey yiyebilmeniz mümkündür.
 • Heidi Klum diyetinde ara öğünlerde sadece meyve ve salata tüketilmesi uygundur.
 • Bu diyette ekmek tüketimi söz konusu değildir.
 • Asitli içecekler kesinlikle içilmemelidir.
 • Heidi Klum diyetinde sakız çiğnenmemeli ve tuz tüketilmemelidir.
 • Diyet egzersiz ve yürüyüşlerle desteklenmelidir.
 • Heidi Klum diyetinin 1 haftadan daha uzun sre yapılması önerilmemektedir.

Heidi Klum Diyeti

Heidi Klum Diyeti’nin Püf Noktaları

Heidi Klum diyetinin püf noktalarından ilki; bu diyette kesinlikle ekmek tüketiminin söz konusu olmamasıdır. Sebze ve beyaz ağırlıklı bir diyet olan Heidi Klum diyetinde sebzeleri tüketmeden önce iyice yıkamaya özen gösterilmesi gerekmektedir.  Heidi Klum diyetinde şeker oranı yüksek meyveleri daha az, şeker oranı az olan meyveleri ise istediğiniz kadar tüketebilirsiniz. 1 saat yürüyüş ve egzersizlerle desteklediğiniz Heidi Klum diyeti sayesinde beklediğiniz kilo verme sürecine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Heidi Klum diyetinin önemli noktalarından biri de kahvaltı yapmadan önce bir meyve kokteyli tüketmektir. Bu sayede vücut bir enerji yüklemesi yapar ve kendinizi zinde hissedersiniz. Heidi Klum diyetinde hem göze hem de mideye hitap eden yiyecekler bulundurulmasına özen gösterilmektedir.

Bu yazı 1337 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.