İvana Sert’ten İtiraf

Paylaş
 

Pazardan alışveriş yapıyorum, pazarlık yapmaya bayılıyorum!

Forum Fashion Week etkinlikleri kapsamında Denizli’nin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Çamlık’a gelen ünlü moda tasarımcısı İvana Sert, Denizlilere moda trendleri hakkında bilgi verirken samimi itiraflarda bulundu. Ünlü moda ikonu, şık giyinmek için çok para harcamak gerekmediğinin altını çizerken pazardan da alışveriş yaptığını itiraf etti.

1476796826_vanasert2

Denizli’nin sevilen alışveriş ve eğlence merkezi Forum Çamlık, Forum Fashion Week etkinlikleri kapsamında ünlü moda tasarımcısı İvana Sert’i ağırladı. Düzenlenen Kombin Yarışması’nda en başarılı üç kombini seçen İvana Sert, moda yazarı Ümit Temurçin ve blogger Seda Burhan ile keyifli bir söyleşiye de imza attı.

Denizlililerin moda zevkini öven İvana Sert, Denizlilerin çok şık olduğunun altını çizdi. Yeni sezon trendleri hakkında bilgi verdi ve bu trendleri yorumlarken Denizlilileri moda kurbanı olmamaları yolunda uyardı. Kendi şıklık sırları konusunda samimi itiraflarda bulunan İvana Sert Şöyle konuştu: “Kendi markam da olduğu için üretim maliyetlerini biliyorum. Bu sebeple alışverişe çok para ayırmam. Ayakkabı hariç hiçbir ürüne çok para harcamam. Pazardan da alışveriş yaparım, pazarcılarla pazarlık yapmaya bayılıyorum”.

Forum Çamlık’ın düzenlediği kombin yarışmasına gösterilen ilgiden dolayı son derece memnun olduğunu söyleyen İvana Sert, kombinleriyle tarzlarını sergileme cesareti gösteren tüm katılımcılara teşekkür etti ve yarışma finalistleini açıkladı.

Yarışmanın üçüncüsü Merve Midik 500, ikincisi Zeynep Tarhan 1.000, birincisi Barış Yaranay ise 1.500 TL’lik hediye çeki kazandı.

1476796802_yar____ma_birincisi_bar_____yardanay_ve___vana_sert

Terlik almaya geldi, 1.500 TL’lik alışveriş çeki kazandı

Kombin yarışmasının birincisi olan genç üniversite öğrencisi Barış Yardanay, İvana Sert’in elinden hediye çekini alırken heyecanını gizleyemedi. Pamukkale Üniversitesi’nde otomotiv mühendisliği okuyan genç, terlik almak için Forum Çamlık’a geldiğini ve tesardüfen yarışmaya katılıp fotoğraf çektirdiğini söyledi.

Bu yazı 1219 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün duygularınız derin olabilir ve en derin istekleriniz açığa çıkabilir. Heyecan duyacağınız haberler alabilirsiniz ve uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler sizin istediğiniz yönde gerçekleşebilir. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi fazla zorlamayın. Seyahatler, tatil programları ve fizik güç gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz. Cinsel potansiyelinizin yükseldiği bir dönem... Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar çekici gelebilir. Seyahatler sırasında etkileneceğiniz kişi ile karşılaşmanız mümkün.
ASLAN BURCU YORUMU
Daha önce başlatmış olduğunuz işlerinizi gözden geçirebilir ve bazı konularda değişiklik yapılması gerektiğini düşünebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir veya bazı karışıklıklar çıkmış olabilir ve bugün çeşitli çözüm arayışları içine girebilirsiniz. Aslında yaratıcı fikirleriniz ile dikkat çekici olacaksınız. Farklı alanlar ile ilgilenebilir, ilginç konuları araştırabilirsiniz. Parasal konulara yönelik bazı karışıklıklar olabilir veya beklediğinizden daha farklı gelişen olaylar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sabırlı davranabilirsiniz ve bu tutumunuz yeni çözümler üretmenizi sağlayacak. Ayrıca size ihtiyacı olan yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün duygularınız derinleşebilir ve geçmişte yaşadığınız olayları gözden geçirebilirsiniz. Dikkatinizi evinize yöneltecek ve ev ile ilgili değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Hatta radikal değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir ve özgür olmak isteyebilirsiniz. Güç gösterisinde bulunmaktan kaçının. Ayrıca hırslı bir tavır sergilemeseniz iyi olacak. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve çeşitli davetlere katılabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve açık hava organizasyonları keyfinizi yerine getirecek.
AKREP BURCU YORUMU
Çevre gezileri, seyahatler ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yaşam enerjiniz yüksek. Ancak isteklerinizin gerçekleşmesi için gelişmeleri beklemeniz gerekiyor. Bu arada evle ilgili konular veya çocuklar, kardeşler ile ilgili karışıklıklar kafanızı karıştırabilir. Fakat bugün dikkatinizi sizi heyecanlandıran konulara yönelteceksiniz. Güçlü dostlarınız, gücüne güvendiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde önemsediğiniz aile büyükleri ile ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sorumluluk hissettiğiniz kişiler ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Bazı gelişmeler tarzınızı değiştirmenize neden olabilir.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün eviniz, yakınlarınız veya arkadaşlarınız ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca sorumluluk hissettiğiniz ve üzerinizde baskı duygusu yaratan konulara yönelik çalışmalar yapacaksınız. Aslında kaçtığınız ve istemediğiniz durumlar ile yüzleşmeniz gerekebilir. Aldığınız haberler kafanızı karıştırabilir. Hemen karar vermeyin ve tartışmalardan uzak durun. Sabırlı ve dirayetli davranmanız gerekiyor. Ev veya iş yeriniz ile ilgili bazı değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir. Artık daha ciddi konular ilginizi çekiyor. Bu durum arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişimi değiştirebilir.
BALIK BURCU YORUMU