Kol İnceltmek Ve Sıkılaştırmak Çok Kolay!

Paylaş
 

Kol inceltme özellikle kadınların tercih ettiği bir faktördür, orta yaşlı kadınların hemen hemen çoğunda görülen kol kaslarındaki sarkmalar rahatsız edici bir durumdur ancak biz uzman ekibimiz ile bu durumdan şikayetçi olan hanımlar için sıkı bir egzersiz programı geliştirdik. Zamanla sarkan kollarını tekrar inceltebilir ve sıkı hale getirebilirsiniz, üstelik bu program sadece orta yaş değil her yaş grubunu kapsayan bir egzersiz programıdır. Bütün yapmanız gereken düzenli olarak sizlere sunmuş olduğumuz egzersiz programını uygulamak tabi yediklerinize de dikkat etmelisiniz aksi takdirde yakmış olduğunuz yağları geri alma gibi bir durum olabilir.

 

Spor Salonuna Gitmenize Gerek Yok!

Sizlere hazırlamış olduğumuz egzersiz programını evde düzenli olarak uyguladığınız takdirde spor salonuna gitmenize gerek yoktur. Bu egzersiz programı için ihtiyacın olan 1 adet yoga minderi, 1 adet yoga bandı, ve 1 adet düz sehpa sadece bu envanterler ile haftanın 4 ila 5 günü düzenli çalışarak kollarınız istediği görünüme sokabilir inceltebilir ve sıkılaştırabilirsiniz, egzersiz esnasında taze sıkılmış meyve suyu vb. doğal içecekler tüketmeniz hem egzersizinizi keyifli bir hale getirecek hem de vücudunuzun ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayacaktır.

 

İşte Haftalık Egzersiz Programınız!

İlk hareketimiz arka kol kaslarınızdaki sarkıkları inceltmeniz için geliştirilmiş bir harekettir bu hareketimizi yonga bandı veya lastikle de yapabiliriz, düz sehpamıza oturalım belimiz dik olacak şekilde ayaklarımız ise omuz genişliği kadar açık olacak lastiğin bir ucunu sol ayağımıza geçirelim diğer ucunu ise sağ elimiz ile tutalım pozisyonumuzu doğru aldığımızdan emin olduktan sonra tıpkı dambıl kaldırırmış gibi kaldıralım indirelim başlangıç olarak bu hareketimizi 15 tekrar 4 set yapalım ilerleyen zamanlarda artışlar yapılabilir. Diğer hareketimiz ise göğüs, omuz ve sırt inceltmeleri için bir harekettir, lastiğimizi her iki yandan tutarak içten dışa doğru açtıralım bunu da başlangıç olarak 10 tekrar 4 set şeklinde uygulayalım. Bu hareketimiz ise omuz ve kol arkası sarkmalar için geliştirilmiş oldukça basit bir harekettir, bandımızın bir ucunu sol elimizle ileriye doğru tutalım kolumuz bükülmeyecek şekilde diğer elimiz ile bandın diğer ucundan tutarak kendimize doğru yavaşça çekip bırakalım bunu her iki kolada 12 tekrar 4 set şeklinde uygulayalım. Size önermiş olduğumuz bu hareketleri haftanın 4 ile 5 günü düzenli olarak uygularsanız kısa zaman içerisinde olumlu sonuçlar alacağınızı göreceksiniz ayrıca spor esnasında nefes kontrolü ve bolca su tüketmeyi unutmayınız.

Bu yazı 851 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde karar veremediğiniz konu ile ilgili önemsediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Değişik fikirler karşısında farklı düşünceleriniz olabilir. Ancak kararlarınızı sürdürmek için gayret göstereceksiniz. Kariyer yapmak ve sosyal statünüzü yükseltmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak harekete geçmeden önce iyi araştırın ve duyduklarınızı hemen ciddiye almayın. İş ortaklığı, evlilik ve benzeri konular gündeme gelebilir. İsteklerinizi gerçekleştireceğiniz uygun koşullar oluşuyor fakat korkularınız ile başa çıkmanız gerekiyor.
İKİZLER BURCU YORUMU
Kendinizi derin duygular içinde bulacaksınız ve sabah saatlerinde kendi içinize bakacaksınız. Şimdiye kadar yaşadığınız olayları, geçmişte yaşadıklarınızın sonuçlarını ve geleceğe yönelik yapmak istediklerinizi gözden geçireceksiniz. Daha dikkatli ve planlı davranmayı başarabilirsiniz ve arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Bugün iletişim trafiğiniz hareketli olacak ve fikirlerinizi rahat bir biçimde ortaya koyacaksınız. Ekip çalışmaları yaparken heyecan duyabilirsiniz. Çevre gezilerine çıkmak ve çeşitli organizasyonlara katılmak, keyfinizi yerine getirecek. Farklı ortamlar ve değişik insanlar ile tanışabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rahat olduğunuz bir dönem ve bugün keyfiniz yerinde. İlginç gelişmeler dönemindesiniz ve hedefinize ulaşmak için büyük arzular duyacaksınız fakat dışardan bunu yansıtmayacak ve sakin davranışlarınızı koruyacaksınız. Öğlene doğru alacağınız bazı haberler ve davetler sizi heyecanlandıracak. Yeni çevreler ve değişik insanlar ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek. Bu arada güç mücadelesi yapmayın ve kendinizi fazla zorlamayın. Daha doğrusu şansınızı sorgulamaktan kaçının. Biraz makul olursanız, projelerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.
ASLAN BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde beklediğiniz bir haber ile heyecanlanacaksınız. Parasal konulara yönelik isteklerinizin arttığı bir dönem ve beklediğiniz haberleri almanız mümkün. Özellikle ciddiye aldığınız bir konuyla ilgili gelişmeler hırs yapmanıza neden olabilir. Öğlene doğru duygularınız aniden değişebilir. Özellikle sürprizlerden etkilenebilirsiniz ve düşünceleriniz giderek özgürleşebilir. Böylece yaratıcı fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz ve çok ilginç projeler yapabilirsiniz. Farklı ortamlar ve ilginç kişiler sizi destekleyecek. İmkansız gibi görünen isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Sabırlı olun.
BAŞAK BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçireceksiniz. Sabah saatlerinde duygularınız dalgalanabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Fakat bu haliniz gün içinde değişecek. Karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler göstermeniz mümkün fakat sabırlı davranmayı başaracaksınız. Aslında verimli bir dönemde bulunuyorsunuz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için ortaya koyduğunuz kararlılık ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Büyüklerinizin ve önemli kişilerin takdirini kazanabilirsiniz. Kariyer yapmak ve statüsünü yükseltmek için uygun koşullar meydana geliyor. Ayrıca yatırıma yönelik çalışmalar içinde olabilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Bütün dikkatinizi maddeye odakladığınız bir dönemdesiniz ve gelişmeler karşısında sabırsızlık duysanız bile isteklerinizi gerçekleştirmek için duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz. Çünkü geleceğe yönelik uzun soluklu projeler yaptığınız bir dönemdesiniz. Hiç kimsenin aklına gelmeyecek stratejiler yapabilirsiniz. Bu arada beklentileriniz giderek artıyor. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve harekete geçeceksiniz. Bu arada güç mücadelesinden uzak durun ve mantığınız ile hareket edin. Yakınlarınızın sizi destekleyecek. Arkadaşlarınıza danışabilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakmayı başarabilirsiniz.
AKREP BURCU YORUMU
İzlediğiniz yolda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz fakat sorumluluklarınız nedeniyle harekete geçmeniz pek kolay olmayacak Aslında yola çıkmak ve harekete geçmek için kendinizi hazır hissediyorsunuz. Ancak çok fazla tedbirli davranmanız mümkün. İlginç gelişmeler olabilir ve sempatik tavırlarınız ile hem karşı cinsi, hem de yakınlarınızı etkileyebilirsiniz. Ancak iddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aslında düşünceleriniz ve hayata bakış açınız değişiyor. Ciddiye aldığınız konular da değişmeye başlıyor. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir.
YAY BURCU YORUMU
Güne heyecanlı başlayacaksınız ve ilginç teklifler ile karşılaşacaksınız. Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bugün ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız. Ayrıca sunmak istediğiniz projeleri ortaya koyabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz. Daha önce sizi rahatsız eden konuları fazla önemsemeyeceksiniz ve olaylara daha özgür bir açıdan bakacaksınız. Teknolojiyi takip eden kişiler ve yaratıcı çalışmalar ilginizi çekecek. Bugün sergiler, açılışlar ve ilginç tasarımların sergilendiği mekanlarda dolaşabilirsiniz ve farklı kişiler ile tanışabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU