Kol İnceltmek Ve Sıkılaştırmak Çok Kolay!

Paylaş
 

Kol inceltme özellikle kadınların tercih ettiği bir faktördür, orta yaşlı kadınların hemen hemen çoğunda görülen kol kaslarındaki sarkmalar rahatsız edici bir durumdur ancak biz uzman ekibimiz ile bu durumdan şikayetçi olan hanımlar için sıkı bir egzersiz programı geliştirdik. Zamanla sarkan kollarını tekrar inceltebilir ve sıkı hale getirebilirsiniz, üstelik bu program sadece orta yaş değil her yaş grubunu kapsayan bir egzersiz programıdır. Bütün yapmanız gereken düzenli olarak sizlere sunmuş olduğumuz egzersiz programını uygulamak tabi yediklerinize de dikkat etmelisiniz aksi takdirde yakmış olduğunuz yağları geri alma gibi bir durum olabilir.

 

Spor Salonuna Gitmenize Gerek Yok!

Sizlere hazırlamış olduğumuz egzersiz programını evde düzenli olarak uyguladığınız takdirde spor salonuna gitmenize gerek yoktur. Bu egzersiz programı için ihtiyacın olan 1 adet yoga minderi, 1 adet yoga bandı, ve 1 adet düz sehpa sadece bu envanterler ile haftanın 4 ila 5 günü düzenli çalışarak kollarınız istediği görünüme sokabilir inceltebilir ve sıkılaştırabilirsiniz, egzersiz esnasında taze sıkılmış meyve suyu vb. doğal içecekler tüketmeniz hem egzersizinizi keyifli bir hale getirecek hem de vücudunuzun ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayacaktır.

 

İşte Haftalık Egzersiz Programınız!

İlk hareketimiz arka kol kaslarınızdaki sarkıkları inceltmeniz için geliştirilmiş bir harekettir bu hareketimizi yonga bandı veya lastikle de yapabiliriz, düz sehpamıza oturalım belimiz dik olacak şekilde ayaklarımız ise omuz genişliği kadar açık olacak lastiğin bir ucunu sol ayağımıza geçirelim diğer ucunu ise sağ elimiz ile tutalım pozisyonumuzu doğru aldığımızdan emin olduktan sonra tıpkı dambıl kaldırırmış gibi kaldıralım indirelim başlangıç olarak bu hareketimizi 15 tekrar 4 set yapalım ilerleyen zamanlarda artışlar yapılabilir. Diğer hareketimiz ise göğüs, omuz ve sırt inceltmeleri için bir harekettir, lastiğimizi her iki yandan tutarak içten dışa doğru açtıralım bunu da başlangıç olarak 10 tekrar 4 set şeklinde uygulayalım. Bu hareketimiz ise omuz ve kol arkası sarkmalar için geliştirilmiş oldukça basit bir harekettir, bandımızın bir ucunu sol elimizle ileriye doğru tutalım kolumuz bükülmeyecek şekilde diğer elimiz ile bandın diğer ucundan tutarak kendimize doğru yavaşça çekip bırakalım bunu her iki kolada 12 tekrar 4 set şeklinde uygulayalım. Size önermiş olduğumuz bu hareketleri haftanın 4 ile 5 günü düzenli olarak uygularsanız kısa zaman içerisinde olumlu sonuçlar alacağınızı göreceksiniz ayrıca spor esnasında nefes kontrolü ve bolca su tüketmeyi unutmayınız.

Bu yazı 901 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
  • Koç
  • Boğa
  • İkizler
  • Yengeç
  • Aslan
  • Başak
  • Terazi
  • Akrep
  • Yay
  • Oğlak
  • Kova
  • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Önce tembellik yapabilir ve keyif aldığınız işler ile ilgilenebilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmeye yönelik arzularınız artıyor. Duygu ve isteklerinizi sevdiğinize anlatabilir, girişimde bulunmak için yakınlarınızın ve dostlarınızın yardımını isteyebilirsiniz. Yakınlarınız ile haberleşebilir, saygı duyduğunuz büyüklerinizin ziyaretine gidebilirsiniz. Samimi bir ortamda isteklerinizi ortaya koymanız çok daha rahat olacak. Neşeli ve saygılı tavırlarınız ile etkileyici olacaksınız. Eski tecrübelerinizden faydalanacağınız bir dönem.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün duygularınız derin olabilir ve en derin istekleriniz açığa çıkabilir. Heyecan duyacağınız haberler alabilirsiniz ve uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler sizin istediğiniz yönde gerçekleşebilir. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi fazla zorlamayın. Seyahatler, tatil programları ve fizik güç gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz. Cinsel potansiyelinizin yükseldiği bir dönem... Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar çekici gelebilir. Seyahatler sırasında etkileneceğiniz kişi ile karşılaşmanız mümkün.
ASLAN BURCU YORUMU
Daha önce başlatmış olduğunuz işlerinizi gözden geçirebilir ve bazı konularda değişiklik yapılması gerektiğini düşünebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir veya bazı karışıklıklar çıkmış olabilir ve bugün çeşitli çözüm arayışları içine girebilirsiniz. Aslında yaratıcı fikirleriniz ile dikkat çekici olacaksınız. Farklı alanlar ile ilgilenebilir, ilginç konuları araştırabilirsiniz. Parasal konulara yönelik bazı karışıklıklar olabilir veya beklediğinizden daha farklı gelişen olaylar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sabırlı davranabilirsiniz ve bu tutumunuz yeni çözümler üretmenizi sağlayacak. Ayrıca size ihtiyacı olan yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün duygularınız derinleşebilir ve geçmişte yaşadığınız olayları gözden geçirebilirsiniz. Dikkatinizi evinize yöneltecek ve ev ile ilgili değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Hatta radikal değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir ve özgür olmak isteyebilirsiniz. Güç gösterisinde bulunmaktan kaçının. Ayrıca hırslı bir tavır sergilemeseniz iyi olacak. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve çeşitli davetlere katılabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve açık hava organizasyonları keyfinizi yerine getirecek.
AKREP BURCU YORUMU
Çevre gezileri, seyahatler ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yaşam enerjiniz yüksek. Ancak isteklerinizin gerçekleşmesi için gelişmeleri beklemeniz gerekiyor. Bu arada evle ilgili konular veya çocuklar, kardeşler ile ilgili karışıklıklar kafanızı karıştırabilir. Fakat bugün dikkatinizi sizi heyecanlandıran konulara yönelteceksiniz. Güçlü dostlarınız, gücüne güvendiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde önemsediğiniz aile büyükleri ile ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sorumluluk hissettiğiniz kişiler ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Bazı gelişmeler tarzınızı değiştirmenize neden olabilir.
YAY BURCU YORUMU
Olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Ancak isteklerinizi belirlemek için aceleci davranmayın. Geçmişi düşünebilir ve şimdiye kadar yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ve bütün bunların sonucunda içinde bulunduğunuz durumu değerlendirebilir ve geleceğinizi düşünebilirsiniz. Projelerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz ve sizi desteklemelerini isteyebilirsiniz. Dikkatiniz yükseliyor ve fikirlerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Hem yakınlarınıza ilgi göstereceksiniz, hem de onların yardımını isteyeceksiniz. İlişkileriniz yeni bir boyut kazanabilir.
OĞLAK BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçireceksiniz. Anneniz, yakınlarınız ve evinizle ilgilenebilirsiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapmayı arzu edeceksiniz. İşleriniz ile ilgili çalışmalarınızı hızlandırmak için yeni stratejiler geliştirebilirsiniz. Güçlü dostlarınızı arayabilir, işbirliği yapmak istediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Bugün sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu arada hem geçmişte yaşadıklarınızı, hem de geleceğe yönelik isteklerinizi anlatabilirsiniz. İstekleriniz ve beklentileriniz güçlü olduğu için etkileyici olacaksınız.
KOVA BURCU YORUMU
Bugün eviniz, yakınlarınız veya arkadaşlarınız ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca sorumluluk hissettiğiniz ve üzerinizde baskı duygusu yaratan konulara yönelik çalışmalar yapacaksınız. Aslında kaçtığınız ve istemediğiniz durumlar ile yüzleşmeniz gerekebilir. Aldığınız haberler kafanızı karıştırabilir. Hemen karar vermeyin ve tartışmalardan uzak durun. Sabırlı ve dirayetli davranmanız gerekiyor. Ev veya iş yeriniz ile ilgili bazı değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir. Artık daha ciddi konular ilginizi çekiyor. Bu durum arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişimi değiştirebilir.
BALIK BURCU YORUMU
Bugün bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içine girmeniz mümkün. Fakat rahat davranacaksınız ve aslında şanslı bir dönemde olduğunuzu düşüneceksiniz. Güçlü ve etkileyici kişiler ile görüşebilirsiniz ve beklediğiniz yardımı alabilirsiniz. Bu arada uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilirsiniz. Eski tecrübelerinizi gözden geçirebilir ve geleceğe yönelik yepyeni projeler yapabilirsiniz. Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Katılacağınız davetlerde tanıştığınız kişileri etkileyebilirsiniz ve aynı zamanda siz de etkilenebilirsiniz.