Modada Ceket Esintisi

Modada Ceket Esintisi
Paylaş
 

Modada Ceket Esintisi

Günümüzde moda oldukça ön planda olan bir sektördür. Özelikle kadınların dünyasının vazgeçilmez trendi denilebilir. Son zamanlarda modada çeşitli değişiklik ve yenilikler mevcut. Bunlardan birisi ise ceketler.

Ceketler gerek çalışan gerek şık giyinmek isteyen kadınların tercihi olmuştur. Birçok farklı renk ve kesimde olmaları, kolayca kombinlenebilmeleri ceketleri kadınların dolabının vazgeçilmez parçalarından biri yapmıştır.

İş hayatında ceketler kadınların tamamlayıcı parçası olmuştur. Özellikle ofis şıklığı isteyen kadınların dolabının tamamlayıcı parçaları olmuşlardır. Peki, yeni sezonda ceketler nasıl karşımıza çıkıyor? Kısaca bunları inceleyelim.

Renk Renk Ceketler

Bahar coşkusu vitrinlerde de ön planda. Kış aylarını geride bıraktığımız bu günlerde her alanda baharın gelişine hazırlanılıyor denilebilir. Bahar esintisi modada da bir canlanma yaratıyor. Bahsettiğimiz bu canlanma bugünkü konumuz olan ceketlerde de görülmekte. Bahar aylarıyla birlikte gelen renklenme, canlanma hissi ceketlere de yansımış durumda.  Pastel tonlar, çarpıcı renkler, zarif ara renkler gibi birçok çeşit seçeneği var.

Dar, bol, blazer vb. kesim tarzları ile her vücuda uygun ceket bulabilmekte kolaylık sağlıyor.

Peki, bu ceketleri kadınlar nasıl kombinliyor? Bu soruya verilecek çok çeşitli cevaplar olabilir. Burada da birkaç örnek verelim. Günlük tarzda renkli ceketleri tercih eden kadınlar genellikle bunu dar kesim kot pantolon ya da yine dar kesim farklı türden bir kumaş yapısına sahip pantolonlar ile kullanmakta. Ceketlerin içine tercihe göre bol dökümlü bir t-shirt ya da tam tersi dar kesim bir t-shirt veya bir atlet ile kullanıyorlar. Bu ceketlerin içine uzun kolyeler ile zarif bir görünüm ekliyorlar.

Sokak stilinde ise kullanım tarzı biraz daha farklılaşabiliyor. Bazı kadınlar salaş bir etek üzerine blazer bir ceket ile şık-rahat bir görünüm yakalayabiliyor.

Ofis şıklığı isteyen kadınlar ise daha çok dar kesim kalem etek üzerine şık bir gömlek giyip bunu güzel bir renkte, ister koyu bir etek üzerine renkli, ister aynı renk takımın ceketiyle hoş bir kombin yapabiliyorlar.

Modada Ceket Esintisi

Stil Önerisi

Bu baharda dolaplarımızdan ceketleri eksik etmememiz için ufak bir stil önerisi verelim. Renkli üzerinde baharın canlılığını tazeliğini hissedebileceğimiz bir ceket, altına güzel kesim bir kot pantolon içine hoş bir t-shirt giyip, altına ceketimizle çok hoş duracak bir stiletto ayakkabı ve bunları tamamlayacak olan hafif birkaç takı ile siz de ceketinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Modada Ceket Esintisi

Bu yazı 2586 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.