Part Time Diyet Listesi

Part time diyet
Paylaş
 

Part Time Diyet Listesi

Bilindiği üzere Part Time dilimize İngilizceden gelmiş, fakat Türkçe anlamı gibi kullanmakta olduğumuz bir söz öbeği haline gelmiştir. Yarı zamanlı anlamına gelen part time, genel olara iş hayatında kullanılmakta olan bir terimdir. Bu terim artık hayatın farklı alanlarında da kullanılmaktadır. Bu alanlardan biri de diyet listeleridir. Part Time Diyet denildiğinde tam da kelime anlamı ile yarı zamanlı diyet anlamını çıkartabilirsiniz.

Diyetin part time olması demek haftanın belli günlerinde yoğun bir diyet programının uygulanması, kalan günlerinde ise farklı metodların yürütülmesi anlamına gelmektedir. Ödüllendirme gibi düşünülen bu diyet zorlu geçen günlerin ardından kişinin belli günlerde kendisini ödüllendirmesi olarak belirtilebilmektedir. Part Time diyet listeleri sayesinde mutlu bir şekilde kilo vermek de oldukça mümkündür.

Part Time Diyet Listesi Özellikleri

Fazla kilolarından şikâyet eden kişiler ve özellikle de bayanlar ağır diyetler uygulamaktadır. Bu diyetler nedeni ile her daim moral ve motivasyonları ve aynı zamanda da enerjileri düşük olan kadınlar, diyet yapmayı bir kâbus gibi görmektedir.

Fakat son zamanların en yaygın diyet listesi olan part time diyet listeleri sayesinde diyetler artık oldukça eğlenceli bir hal almış bulunmaktadır. Peki, Part Time diyet nedir ve listesi nasıldır merak ediyorsanız yazımızı ilgiyle okumaya devam edebilirsiniz. Bu diyete hafta başında başlanmakta ve 3 – 4 gün devam edilmektedir. Daha sonra boş olan günlerde diyet durdurulur fakat mutlaka diyet yapılmayan her gün en az 1 saat tempolu yürüyüş yapılmalıdır. Bu süreçte istediğinizi yiyip içebileceksiniz. Aşırı ve zararlı olmayan besinlerden istediğiniz kadar tüketebileceksiniz.

Part Time Diyetin Sağladığı Yararlar Nelerdir?

Öncelikle bu diyet sayesinde 3 gün boyunca az beslendiğiniz için midenizde küçülme olacaktır. Mide ufalınca isteseniz de kalan 4 günde tıka basa yemek yeme imkanınız olmayacaktır. Part Time diyetin faydaları bununla da sınırlı kalmamaktadır. Bunun yanı sıra siz hiç farkına varamadan yemek düzeninizi sağlamış olacaksınız. Aynı zamanda vücudunuzu bir anda sokacağınız ağır diyetler yerine bu diyeti uygulayarak alıştırma evresine sokabilmiş olacaksınız. Ani kilo kayıpları oldukça büyük zararlara yol açacaktır. Bunun önlenebilmesi de vücudun bu diyetlere alıştırılması ile gerçekleşecektir. İster istemez zamanla bu diyetin sizin beslenme alışkanlıklarınızı ve spor alışkanlıklarınızı değiştirdiğini fak edebileceksiniz.

Part Time Diyetin Faydaları

Tam zamanlı diyetlere göre çok daha fazla enerji fazlası sağlayabileceksiniz.

Böylelikle yarı zamanlı diyet sayesinde vücudunuz ve nefsiniz her zaman doygun bir halde olacaktır. Kolestrol seviyeniz de her daim düzenli bir hal almış olacak, kan şekeri ve tansiyon gibi problemler ile de karşılaşmayacaksınız. Part Time diyet ile sağlıklı besin alabilmek oldukça mümkündür. Böylece hem sağlıklı hem de mutlu bir şekilde kilo verebileceksiniz.

Part Time Diyet ile Metabolizmanızı Şaşırtın

Genel olarak tek düze ve sıradan giden zayıflama diyet listesi yerine part time diyet listesi ile sıradanlıktan kurtulabilirsiniz. Böylelikle vücudunuzu ve metabolizmanızı şaşırtabileceksiniz. Tek düze giden sıradan listeler ile vakit kaybetmeyin. Hemen part time diyet listesi oluşturun ve geri kalan günlerinizde de motivasyonunuzu sağlayın. Metabolizmanıza oynadığınız küçük oyunlar sayesinde onu şaşırtabilir ve hızlı kilo vermeyi sağlayabilirsiz. Ayrıca bir yaşam koçu veya diyetisyenden de yardım alarak diyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada dikkat edilecek olan husus boş günlerinizde gereksiz kilo alımına neden olacak sağlıksız besinler yememeniz ve dikkatli olmanızdır.

Part time diyet

Part Time Diyet Mucizesi

Bu diyet insan sağlığına en uygun olan diyettir. Aynı zamanda gelmiş geçmiş en iyi psikoloji diyetidir. Bu diyet sayesinde kişiler mutlu şekilde kilo vermektedir. Bu deneyim sayesinde vücudun biriktirdiği yağların erimesi kolaylıkla sağlanmaktadır. Ayrıca vücuttan çok az miktarda su atımı gerçekleşmektedir. Böylece hem psikolojik hem fizyolojik açıdan bu diyet çok fayda sağlamaktadır. Özellikle de insan nefsi ve iradesini çok iyi bilerek hazırlanmış olan bu diyet sayesinde, kişiler kendilerini aynı zamanda özgür hissetmektedir. Özel günlerinde istediklerini yiyip içebilmenin keyfine varabilen kişiler sınırlarını bilerek bu atakları gerçekleştirmelidir. Böylece bu diyeti uygulayanlar Part Time Diyet olur mu diye merak edenlere en güzel cevabı hızlı ve mutlu kilo verme işlemleri ile vereceklerdir.

Bu yazı 1449 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU