Part Time Diyet Listesi

Part time diyet
Paylaş
 

Part Time Diyet Listesi

Bilindiği üzere Part Time dilimize İngilizceden gelmiş, fakat Türkçe anlamı gibi kullanmakta olduğumuz bir söz öbeği haline gelmiştir. Yarı zamanlı anlamına gelen part time, genel olara iş hayatında kullanılmakta olan bir terimdir. Bu terim artık hayatın farklı alanlarında da kullanılmaktadır. Bu alanlardan biri de diyet listeleridir. Part Time Diyet denildiğinde tam da kelime anlamı ile yarı zamanlı diyet anlamını çıkartabilirsiniz.

Diyetin part time olması demek haftanın belli günlerinde yoğun bir diyet programının uygulanması, kalan günlerinde ise farklı metodların yürütülmesi anlamına gelmektedir. Ödüllendirme gibi düşünülen bu diyet zorlu geçen günlerin ardından kişinin belli günlerde kendisini ödüllendirmesi olarak belirtilebilmektedir. Part Time diyet listeleri sayesinde mutlu bir şekilde kilo vermek de oldukça mümkündür.

Part Time Diyet Listesi Özellikleri

Fazla kilolarından şikâyet eden kişiler ve özellikle de bayanlar ağır diyetler uygulamaktadır. Bu diyetler nedeni ile her daim moral ve motivasyonları ve aynı zamanda da enerjileri düşük olan kadınlar, diyet yapmayı bir kâbus gibi görmektedir.

Fakat son zamanların en yaygın diyet listesi olan part time diyet listeleri sayesinde diyetler artık oldukça eğlenceli bir hal almış bulunmaktadır. Peki, Part Time diyet nedir ve listesi nasıldır merak ediyorsanız yazımızı ilgiyle okumaya devam edebilirsiniz. Bu diyete hafta başında başlanmakta ve 3 – 4 gün devam edilmektedir. Daha sonra boş olan günlerde diyet durdurulur fakat mutlaka diyet yapılmayan her gün en az 1 saat tempolu yürüyüş yapılmalıdır. Bu süreçte istediğinizi yiyip içebileceksiniz. Aşırı ve zararlı olmayan besinlerden istediğiniz kadar tüketebileceksiniz.

Part Time Diyetin Sağladığı Yararlar Nelerdir?

Öncelikle bu diyet sayesinde 3 gün boyunca az beslendiğiniz için midenizde küçülme olacaktır. Mide ufalınca isteseniz de kalan 4 günde tıka basa yemek yeme imkanınız olmayacaktır. Part Time diyetin faydaları bununla da sınırlı kalmamaktadır. Bunun yanı sıra siz hiç farkına varamadan yemek düzeninizi sağlamış olacaksınız. Aynı zamanda vücudunuzu bir anda sokacağınız ağır diyetler yerine bu diyeti uygulayarak alıştırma evresine sokabilmiş olacaksınız. Ani kilo kayıpları oldukça büyük zararlara yol açacaktır. Bunun önlenebilmesi de vücudun bu diyetlere alıştırılması ile gerçekleşecektir. İster istemez zamanla bu diyetin sizin beslenme alışkanlıklarınızı ve spor alışkanlıklarınızı değiştirdiğini fak edebileceksiniz.

Part Time Diyetin Faydaları

Tam zamanlı diyetlere göre çok daha fazla enerji fazlası sağlayabileceksiniz.

Böylelikle yarı zamanlı diyet sayesinde vücudunuz ve nefsiniz her zaman doygun bir halde olacaktır. Kolestrol seviyeniz de her daim düzenli bir hal almış olacak, kan şekeri ve tansiyon gibi problemler ile de karşılaşmayacaksınız. Part Time diyet ile sağlıklı besin alabilmek oldukça mümkündür. Böylece hem sağlıklı hem de mutlu bir şekilde kilo verebileceksiniz.

Part Time Diyet ile Metabolizmanızı Şaşırtın

Genel olarak tek düze ve sıradan giden zayıflama diyet listesi yerine part time diyet listesi ile sıradanlıktan kurtulabilirsiniz. Böylelikle vücudunuzu ve metabolizmanızı şaşırtabileceksiniz. Tek düze giden sıradan listeler ile vakit kaybetmeyin. Hemen part time diyet listesi oluşturun ve geri kalan günlerinizde de motivasyonunuzu sağlayın. Metabolizmanıza oynadığınız küçük oyunlar sayesinde onu şaşırtabilir ve hızlı kilo vermeyi sağlayabilirsiz. Ayrıca bir yaşam koçu veya diyetisyenden de yardım alarak diyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada dikkat edilecek olan husus boş günlerinizde gereksiz kilo alımına neden olacak sağlıksız besinler yememeniz ve dikkatli olmanızdır.

Part time diyet

Part Time Diyet Mucizesi

Bu diyet insan sağlığına en uygun olan diyettir. Aynı zamanda gelmiş geçmiş en iyi psikoloji diyetidir. Bu diyet sayesinde kişiler mutlu şekilde kilo vermektedir. Bu deneyim sayesinde vücudun biriktirdiği yağların erimesi kolaylıkla sağlanmaktadır. Ayrıca vücuttan çok az miktarda su atımı gerçekleşmektedir. Böylece hem psikolojik hem fizyolojik açıdan bu diyet çok fayda sağlamaktadır. Özellikle de insan nefsi ve iradesini çok iyi bilerek hazırlanmış olan bu diyet sayesinde, kişiler kendilerini aynı zamanda özgür hissetmektedir. Özel günlerinde istediklerini yiyip içebilmenin keyfine varabilen kişiler sınırlarını bilerek bu atakları gerçekleştirmelidir. Böylece bu diyeti uygulayanlar Part Time Diyet olur mu diye merak edenlere en güzel cevabı hızlı ve mutlu kilo verme işlemleri ile vereceklerdir.

Bu yazı 1291 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.