Rahatsız Edici Basenlerinizden Kurtulun!

Paylaş
 

Günümüzde bir çok kadının şikayeti büyük rahatız edici basenlerdir, kadınlar doğası gereği fiziksel ve yüzeysel olarak her anlamda güzel ve ilgi çekici olmak ister. Sizler için geliştirdiğimiz özel basen eritme programını düzenli olarak uygularsanız nereye giderseniz gidin harika kalçalarınızla ve fiziğinizle herkesin ilgi odağı olacaksınız ve bu ilgiyi mümkün olduğu kadar kısa bir süre içinde elde edeceğinizi size garanti edebiliriz. Burada önemli olan düzenli olarak egzersiz ve diyet programınızı gün ve gün harfiyen uygulamanızdır, kararlı ve istikrarlı olun bu süreç sizi fiziksel olarak biraz zorlasa da pes etmemelisiniz

 

Evinizde Uygulayabileceğiniz Sıkı Egzersiz Programı!

Sırt üstü yere uzanın uzandığınız zeminin sert olması çok önemlidir çünkü yapacağınız egzersizler kendi vücut ağılığınız ile yapacağınız egzersizlerdir dolayısı ile kendi vücut ağırlığınız tam bir şekilde hissetmelisiniz ancak çok rahatsız edici bir durumda yoga minderi kullanabilirsiniz,  ellerimizi başımızın altına koyuyoruz sağ ve sol ayaklarımızı sıra sıra 45 derecelik bir açıyla aşağı yukarı kaldırıp indiriyoruz, bunu 20 tekrar yaparak ilk setimizi tamamlıyoruz toplamda 4 set yapıyoruz. Bir diğer hareketimiz ise buna benzer bir harekettir, sağ veya sol tarafımıza düz bir şekilde yatarak ayaklarımızı 45 derecelik açıyla bacaklarımızı sırasıyla 20 şer kere kaldırıp indiriyoruz. Diğer hareketimiz için ayağa kalkıyoruz ayaklarımızı sağ ve sola omuz genişliğinde açıyoruz ellerimizi ortada birleştirip kalçalarımızı ve bacaklarımızı sıkarak öne doğru esniyoruz bu hareketimizi de 20 şer tekrar yaparak sonlandırıyoruz. Son hareket olarak ayağa kalkıyoruz ve ayaklarımızı birleştiriyoruz ellerimizi de havada birleştirerek sağ ve sola 20 tekrar yaparak esniyoruz ve egzersizlerimizi sonlandırıyoruz.

 

Sürekli Aynı Egzersizleri Yapmayın!

Sürekli aynı egzersizleri tekrarlamayın her haftanın sonunda egzersizleriniz değiştirerek vücudunuzu şaşırtın. Sabah koşularınız sabit kalabilir ancak squat ve esneme egzersizlerinizi gün geçtikçe kademe kademe daha zorlaştırarak değiştirebilirsiniz.

Bu yazı 753 kere okundu.
Etiketler:
vücut bakımı
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün duygularınız derin olabilir ve en derin istekleriniz açığa çıkabilir. Heyecan duyacağınız haberler alabilirsiniz ve uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler sizin istediğiniz yönde gerçekleşebilir. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi fazla zorlamayın. Seyahatler, tatil programları ve fizik güç gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz. Cinsel potansiyelinizin yükseldiği bir dönem... Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar çekici gelebilir. Seyahatler sırasında etkileneceğiniz kişi ile karşılaşmanız mümkün.
ASLAN BURCU YORUMU
Daha önce başlatmış olduğunuz işlerinizi gözden geçirebilir ve bazı konularda değişiklik yapılması gerektiğini düşünebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir veya bazı karışıklıklar çıkmış olabilir ve bugün çeşitli çözüm arayışları içine girebilirsiniz. Aslında yaratıcı fikirleriniz ile dikkat çekici olacaksınız. Farklı alanlar ile ilgilenebilir, ilginç konuları araştırabilirsiniz. Parasal konulara yönelik bazı karışıklıklar olabilir veya beklediğinizden daha farklı gelişen olaylar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sabırlı davranabilirsiniz ve bu tutumunuz yeni çözümler üretmenizi sağlayacak. Ayrıca size ihtiyacı olan yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün duygularınız derinleşebilir ve geçmişte yaşadığınız olayları gözden geçirebilirsiniz. Dikkatinizi evinize yöneltecek ve ev ile ilgili değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Hatta radikal değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir ve özgür olmak isteyebilirsiniz. Güç gösterisinde bulunmaktan kaçının. Ayrıca hırslı bir tavır sergilemeseniz iyi olacak. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve çeşitli davetlere katılabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve açık hava organizasyonları keyfinizi yerine getirecek.
AKREP BURCU YORUMU
Çevre gezileri, seyahatler ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yaşam enerjiniz yüksek. Ancak isteklerinizin gerçekleşmesi için gelişmeleri beklemeniz gerekiyor. Bu arada evle ilgili konular veya çocuklar, kardeşler ile ilgili karışıklıklar kafanızı karıştırabilir. Fakat bugün dikkatinizi sizi heyecanlandıran konulara yönelteceksiniz. Güçlü dostlarınız, gücüne güvendiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde önemsediğiniz aile büyükleri ile ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sorumluluk hissettiğiniz kişiler ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Bazı gelişmeler tarzınızı değiştirmenize neden olabilir.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün eviniz, yakınlarınız veya arkadaşlarınız ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca sorumluluk hissettiğiniz ve üzerinizde baskı duygusu yaratan konulara yönelik çalışmalar yapacaksınız. Aslında kaçtığınız ve istemediğiniz durumlar ile yüzleşmeniz gerekebilir. Aldığınız haberler kafanızı karıştırabilir. Hemen karar vermeyin ve tartışmalardan uzak durun. Sabırlı ve dirayetli davranmanız gerekiyor. Ev veya iş yeriniz ile ilgili bazı değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir. Artık daha ciddi konular ilginizi çekiyor. Bu durum arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişimi değiştirebilir.
BALIK BURCU YORUMU