Rahatsız Edici Basenlerinizden Kurtulun!

Paylaş
 

Günümüzde bir çok kadının şikayeti büyük rahatız edici basenlerdir, kadınlar doğası gereği fiziksel ve yüzeysel olarak her anlamda güzel ve ilgi çekici olmak ister. Sizler için geliştirdiğimiz özel basen eritme programını düzenli olarak uygularsanız nereye giderseniz gidin harika kalçalarınızla ve fiziğinizle herkesin ilgi odağı olacaksınız ve bu ilgiyi mümkün olduğu kadar kısa bir süre içinde elde edeceğinizi size garanti edebiliriz. Burada önemli olan düzenli olarak egzersiz ve diyet programınızı gün ve gün harfiyen uygulamanızdır, kararlı ve istikrarlı olun bu süreç sizi fiziksel olarak biraz zorlasa da pes etmemelisiniz

 

Evinizde Uygulayabileceğiniz Sıkı Egzersiz Programı!

Sırt üstü yere uzanın uzandığınız zeminin sert olması çok önemlidir çünkü yapacağınız egzersizler kendi vücut ağılığınız ile yapacağınız egzersizlerdir dolayısı ile kendi vücut ağırlığınız tam bir şekilde hissetmelisiniz ancak çok rahatsız edici bir durumda yoga minderi kullanabilirsiniz,  ellerimizi başımızın altına koyuyoruz sağ ve sol ayaklarımızı sıra sıra 45 derecelik bir açıyla aşağı yukarı kaldırıp indiriyoruz, bunu 20 tekrar yaparak ilk setimizi tamamlıyoruz toplamda 4 set yapıyoruz. Bir diğer hareketimiz ise buna benzer bir harekettir, sağ veya sol tarafımıza düz bir şekilde yatarak ayaklarımızı 45 derecelik açıyla bacaklarımızı sırasıyla 20 şer kere kaldırıp indiriyoruz. Diğer hareketimiz için ayağa kalkıyoruz ayaklarımızı sağ ve sola omuz genişliğinde açıyoruz ellerimizi ortada birleştirip kalçalarımızı ve bacaklarımızı sıkarak öne doğru esniyoruz bu hareketimizi de 20 şer tekrar yaparak sonlandırıyoruz. Son hareket olarak ayağa kalkıyoruz ve ayaklarımızı birleştiriyoruz ellerimizi de havada birleştirerek sağ ve sola 20 tekrar yaparak esniyoruz ve egzersizlerimizi sonlandırıyoruz.

 

Sürekli Aynı Egzersizleri Yapmayın!

Sürekli aynı egzersizleri tekrarlamayın her haftanın sonunda egzersizleriniz değiştirerek vücudunuzu şaşırtın. Sabah koşularınız sabit kalabilir ancak squat ve esneme egzersizlerinizi gün geçtikçe kademe kademe daha zorlaştırarak değiştirebilirsiniz.

Bu yazı 815 kere okundu.
Etiketler:
vücut bakımı
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
İlişkilerinizi gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Aslında iyimser ve anlayışlı davranabilirsiniz ancak bazı olaylar ve kişiler radikal değişiklikler yapmanız için sizi zorlayabilir. Veya siz, çevrenizdeki güçlü kişileri karşınıza alabilirsiniz. Güç mücadelesi yapmasanız iyi olacak. Saygı duyduğunuz kişilere danışabilirsiniz ve onların desteğini isteyebilirsiniz. Daha önce değiştirmek isteyip cazgeçmiş olduğunuz konular tekrar karşınıza çıkabilir ve bu kez duygunuz daha farklı olduğu için karşılaştığınız olaylara şaşırabilirsiniz. Fakat bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve yapılması gereken işler ile ilgileneceksiniz. Eviniz ile ilgilenebilirsiniz ve bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Çevre gezilerine çıkmak ve keyif aldığınız ortamlarda bulunmak istediğiniz bir gün. Sorumluluk gerektiren konular ile ilgili duygularınız derinleşmiş olabilir konular karşınıza çıkabilir. Ciddiye alınmak istediğiniz bir dönemdesiniz ve çevrenizin sizi önemsemesini istiyor olabilirsiniz. Ancak kendinizi fazla zorlamayın ve özellikle sevdiklerinize ve yakınlarınıza karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmak için özen gösterin. Sevdiğinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz. İlişkilerinizi zorlaştıracak davranışlarda bulunmasanız iyi olacak.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
İlişkileriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Kendinizi yalnız mutsuz hissedebilirsiniz. Özellikle burcun ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar, isteklerini gözden geçirirken biraz daha makul olmak için gayret göstermeli. Sevdiğinize karşı biraz daha anlayışlı ve sakin davranmalısınız. Bu arada kendinizi ve çevrenizdeki kişileri zorlamaktan kaçının. Spor yapmak ve çevre gezilerine çıkmak sizi rahatlatacak. Çevrenizi değiştirmek ve yabancılar ile kuracağınız ilişkiler sizi rahatlatacak. Olaylara daha iyimser bir açıdan bakmaya çalışın ve sağlığınıza özen gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün eviniz ile ilgilenebilir ve yakınlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Bu arada gençler, çocuklar, kardeşleriniz ve önemsediğiniz aile büyükleri ile görüşebilirsiniz. Büyüklerinizin ziyaretine gidebilirsiniz ve yakınlarınız sizin ziyaretinize gelebilir. Hareket halinde olmak ve projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapmak keyfinizi yerine getirecek. Gizli düşünceleriniz olabilir. Ayrıca sizden gizlenmiş bilgilere ulaşabilirsiniz ve düşünceleriniz derinleşebilir. Etkileyici kişiler ile görüşebilirsiniz ve yepyeni istekler içine girebilirsiniz. Çeşitli organizasyonlara katılabilir, önemli organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Kaderinizdeki kişiler ve olaylar ile karşılaşmanız mümkün. Veya karşılaştığınız bazı kişiler size tanıdık gelebilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün ve anneniz ile aranızda daha önce geçmiş olayları hatırlayabilirsiniz. Annenizin veya ablanızın yaşadığı olaylardan etkilenmiş olabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Ancak bunların üzerinde fazla durmayacaksınız ve dikkatinizi sevdiğiniz konulara yönelteceksiniz. Ayrıca sevdiğinizin ilgisi ve desteği ile moraliniz yükselecek ve olaylara daha iyimser açıdan bakacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde sevdiğiniz ile birlikte keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve karmaşık fikirlerden uzaklaşıp sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Kendinize bakım yapabilir ve özen gösterebilirsiniz. Ayrıca babanız, amcanız veya ağabeyiniz ile ilgilenebilirsiniz. Babanız veya baba adayı arkadaşlarınızın yaşadığı olaylardan etkilenebilir ve bazı kaygılar hissedebilirsiniz. Endişelerden uzak durun ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Saygı duyduğunuz kişilerin yardımını alabilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Dedikodular ile fazla ilgilenmeyin.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşmiş olabilir ve annenizi hatırlayabilirsiniz. Ayrıca çevrenizdeki büyük kadınlar veya anne adayları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar bilinçaltınızı uyandıracak. Fakat sakin ve kararlı davranabilirsiniz ve böylece kafanızı karıştıran her ne var ise, bilgilenmek için çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Ayrıca uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir veya beklemediğiniz ziyaretçileriniz olabilir. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Dışarda olmak ve farklı konular ile ilgilenmek sizi rahatlatacak.