Retro Kanepe Modelleri

retro kanepe modeli
Paylaş
 

Her yıl birbirinden farklı renk ve modelde kanepe üretimi yapılmaktadır. Evini döşemek isteyen, yeni evlenen veya mobilyalarını yenilemek isteyenler bu seçenekleri araştırarak işe başlayabilirler. Mobilya, önemli bir ihtiyaç olduğundan kalitesine önem vermelisiniz. Sık sık alınan bir ihtiyaç olmadığından hem rahat olmasına hem de kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz.

 

Tercih edebileceğiniz mobilya türlerinden biri de retro modellerdir. Bu modellerde de pek çok alternatif vardır. Örneğin siyah kenarlı ve ayakları renkli ya da deri kaplı modeller ilginizi çekebilir. Bunun dışında canlı renklerle süslenmiş kanepeleri de tercih edebilirsiniz. Veya düz ve desenli kumaşların bir arada kullanıldığı şık retro modellerini tercih edebilirsiniz. Ya da düz renkli bir modeli desenli veya çiçekli yastıklarla süsleyebilirsiniz. Tercih edeceğiniz kanepelere uyumlu olsun diye farklı sehpalar veya abajurlar tercih edebilirsiniz. Bunun dışında gri zemine fuşya veya pudra pembemsi desenli kanepeleri de tercih edebilirsiniz. Bu tercihlerde etkili olan bir diğer etken de odanızın metrekaresidir. Buna uygun mobilya modeli seçtiğinizde odanız da daha rahat ve ferah görünecektir. Bu sayede odanızda istediğiniz aksesuarları da kullanabileceksiniz. Farklı renkler kullanarak retro tarzın canlı ve baskın havasını evinizde hissedebilirsiniz. Aksesuar olarak da yine retro tarzını tercih etmeniz, mobilyalarınızdaki uyumu arttıracaktır. Ya da dönemin izlerini yansıtan farklı, nostaljik aksesuarlar da kullanılabilir. Alacağınız mobilyaların kullanışlı olmasına da dikkat etmelisiniz. Örneğin bazı ürünler yatak olma özelliği de taşır. Bu sayede misafirlerinizi de rahatça ağırlayabilirsiniz. Bazı ürünler de aynı şekilde bazalıdır. Fazla eşyalarınızı bazada saklayarak evdeki yayıntıdan kurtulabilirsiniz.

 

Bu yazı 1022 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün duygularınız derin olabilir ve en derin istekleriniz açığa çıkabilir. Heyecan duyacağınız haberler alabilirsiniz ve uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler sizin istediğiniz yönde gerçekleşebilir. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi fazla zorlamayın. Seyahatler, tatil programları ve fizik güç gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz. Cinsel potansiyelinizin yükseldiği bir dönem... Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar çekici gelebilir. Seyahatler sırasında etkileneceğiniz kişi ile karşılaşmanız mümkün.
ASLAN BURCU YORUMU
Daha önce başlatmış olduğunuz işlerinizi gözden geçirebilir ve bazı konularda değişiklik yapılması gerektiğini düşünebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir veya bazı karışıklıklar çıkmış olabilir ve bugün çeşitli çözüm arayışları içine girebilirsiniz. Aslında yaratıcı fikirleriniz ile dikkat çekici olacaksınız. Farklı alanlar ile ilgilenebilir, ilginç konuları araştırabilirsiniz. Parasal konulara yönelik bazı karışıklıklar olabilir veya beklediğinizden daha farklı gelişen olaylar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sabırlı davranabilirsiniz ve bu tutumunuz yeni çözümler üretmenizi sağlayacak. Ayrıca size ihtiyacı olan yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün duygularınız derinleşebilir ve geçmişte yaşadığınız olayları gözden geçirebilirsiniz. Dikkatinizi evinize yöneltecek ve ev ile ilgili değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Hatta radikal değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir ve özgür olmak isteyebilirsiniz. Güç gösterisinde bulunmaktan kaçının. Ayrıca hırslı bir tavır sergilemeseniz iyi olacak. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve çeşitli davetlere katılabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve açık hava organizasyonları keyfinizi yerine getirecek.
AKREP BURCU YORUMU
Çevre gezileri, seyahatler ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yaşam enerjiniz yüksek. Ancak isteklerinizin gerçekleşmesi için gelişmeleri beklemeniz gerekiyor. Bu arada evle ilgili konular veya çocuklar, kardeşler ile ilgili karışıklıklar kafanızı karıştırabilir. Fakat bugün dikkatinizi sizi heyecanlandıran konulara yönelteceksiniz. Güçlü dostlarınız, gücüne güvendiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde önemsediğiniz aile büyükleri ile ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sorumluluk hissettiğiniz kişiler ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Bazı gelişmeler tarzınızı değiştirmenize neden olabilir.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün eviniz, yakınlarınız veya arkadaşlarınız ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca sorumluluk hissettiğiniz ve üzerinizde baskı duygusu yaratan konulara yönelik çalışmalar yapacaksınız. Aslında kaçtığınız ve istemediğiniz durumlar ile yüzleşmeniz gerekebilir. Aldığınız haberler kafanızı karıştırabilir. Hemen karar vermeyin ve tartışmalardan uzak durun. Sabırlı ve dirayetli davranmanız gerekiyor. Ev veya iş yeriniz ile ilgili bazı değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir. Artık daha ciddi konular ilginizi çekiyor. Bu durum arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişimi değiştirebilir.
BALIK BURCU YORUMU