Serdar Ortaç’ın Eşi: Bütün Türkiye Bizden Çocuk Bekliyor

Paylaş
 

Eşi Serdar Ortaç’ın çocuk talebini her seferinde geri çeviren Chloe Loughnan, “Bütün Türkiye bunu istiyor sanırım ama zamanı gelmedi” dedi.

Bir dönem boşanacakları konuşulan Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan, Posta gazetesinden Nazenin Tokuşoğlu’na verdikleri röportajda özel hayatlarıyla ilgili çarpıcı detaylara yer verdiler.

Israrla çocuk isteyen eşinin talebini geri çeviren Chloe Loughnan, “Bütün Türkiye bunu istiyor sanırım ama zamanı gelmedi. Evlenmek hemen çocuk sahibi olmak demek değildir.

Ben hayatı biraz daha yaşamak istiyorum. Çocuk her şeyi değiştirir. Romantizm sona erer” dedi.

İşte ünlü çiftle yapılan o röportaj;

Yıllar önce, “Aşkı bir bulayım, her şeyim gitsin razıyım” demiştiniz. Çok etkilenmiştim okurken. Adam ünlü, zengin, istediği kadınla takılır ama aşk diyor işte. Çağırdınız ve geldi mi?

Serdar: Bir şeyi çok istersen oluyor. Hayatta en çok inandığım şey. O cümleden hemen sonra hanımla tanıştım. Başka da bir şey istemem.

Chloe: Bense kadere inanırım. Bir şey olması gerekiyorsa olur. Dünyanın en kararsız kadınıyım, bir çorap seçmem bile 15 dakika sürer ama Serdar hayatımda verdiğim en doğru karardı. S: Çorap olayı doğru, genelde beklerim. Ama onu beklerken bile mutlu oluyorum.

Kim daha fazla şeyden vazgeçti?

S: Ben çok şeyden vazgeçmedim. “Popçular evlenince hayran kaybeder” derler, ben aşkımı buldum diye bırakmaz beni gerçek hayran. Chloe anneyi, babayı, kardeşleri bıraktı. Erkek kardeşinin büyümesini göremedi. Sık sık İrlanda’ya gidiyoruz ama fedakârlığının farkındayım.

C: Serdar’ı o kadar çok seviyorlar ki, “Chloe’nin kocası değil, bizim oğlumuz” diyorlar.

‘BENİM EVİM BURASI’

Son zamanlarda yaşanan olaylardan dolayı korkuyorlar mı? “Burada yaşamasak” dediğiniz mi hiç?

C: Olaylar için çok üzülüyorum ama bir an bile buradan ayrılmayı düşünmedim.

Sevdiğiniz Türkiye mi, Serdar’ın olduğu yer mi?

C: Çok zor bir soru çünkü burada kalma sebebim Serdar ama burası benim ülkem. İrlanda’ya gittiğim zaman dönüşte “Eve dönüyorum” diyorum. Ev olarak burayı seçtim.

S: Sevmese, İrlanda olmasa bile “Başka yere gidelim” derdi. Terör olayları fikrini değiştirmedi.

Coco diyor Serdar bey size… Başka kimler böyle çağırıyor?

S: Aslında altı ismi var, saysana aşkım.

C: Chloe, Louis, Noreen, Christine, Griffin ve Lachlan. Hıristiyanlıkta dini isimler konuyor. Ama ismim Chloe.

SERDAR: ANNEMİN AYNISINI BULMUŞUM

Her çocuk, özellikle de erkek annesine tapar ama sizde biraz daha fazla herhalde.

S: Çok önemlidir annem benim için. Çok pimpirikli ve detaycıydı. Paylaşmaya çok önem verirdi. Bir gün babam çikolata getirmişti. Ben heyecanla açıp başladım yemeye. Üçe bölmedim diye çok kızmıştı. Bunu hiç unutmadım. Belki bu yüzden paraya hiç önem vermedim çünkü öyle yetiştim. Vur enseme al ekmeğimi. Annem nadir sinirlenirdi. Şimdi bakıyorum tıpatıp annemin aynısını bulmuşum. Annemin İrlandalısı! Gençliğini de andırıyor.

C: Boşuna erkekler annelerinin aynısı kadınlara aşık olurlar dememişler.

Aşkın ömrü üç yıl derler.

S: Beşinci yılımız ve hâlâ deli gibi aşığım. Onu bilmiyorum. Uyandığımda evde olmazsa huzursuz kalkıyorum. Erkek milleti “Bir iş toplantısına gideyim de evden uzaklaşayım” der. Ben ilk uçakla konserden dönerim. Kumarı da onun sayesinde bıraktım.

CHLOE: HAYATI YAŞAMAK İSTİYORUM

Ve ülke meselesi haline gelen soru: Çocuk!

C: Bütün Türkiye bunu istiyor sanırım ama zamanı gelmedi. Evlenmek hemen çocuk sahibi olmak demek değildir. Ben hayatı biraz daha yaşamak istiyorum. Çocuk her şeyi değiştirir. Romantizm sona erer.

İsim ne olur?

S: Göbek adı Türk olur, başı İrlanda soyadı da Ortaç.

Serdar Bey için hep “sinirli, çabuk parlar” derler ama şimdi dünya şekeri. Sizin eseriniz mi bu?

C: Buna sen cevap ver.

S: Chloe bana öfke kontrolünü öğretti. Sabah sinirli kalktığımda nefes almayı öğretti. O kolay kolay sinirlenmez. Kızdığı birkaç şey vardı, onları da yapmıyorum.

Kaynana-gelin sendromu yaşadınız mı?

C: Çok şanslıyım, hiçbir zaman kaynanalık yapmadı, hatta ikinci annem oldu. Biraz uzakta oturuyor ama sürekli telefonlaşıyoruz. Keşke daha sık görsem.

YALAN HABERLERE TAKILMIYORUZ

Aralık ayında “Boşanıyorlar” haberleri çıktı…

C: Haber nereden çıktı bilmiyorum ama biz ilk gördüğümüzde Miami’de başbaşa yemek yiyorduk ve gülmeye başladık. Sonra Serdar biraz üzüldü ve hemen bir video paylaştı, sabah programına katıldı.

“Amaaan çıkarsa çıksın” denmiyor değil mi?

C: Herkese tek tek açıklama yapmak istemiyorum. Çok haber çıkıyor. Takmıyoruz ama “Niye” diyorum!

S: O benim 25 yıl öncemi yaşıyor.

MS hastalığınızla ilgili paylaşımınıza Chloe kızdı…

C: Özel hayatla ilgili paylaşımlardan hoşlanmıyorum. Tamam, arada koy ama her şeyi değil. S: Mesela Instagram’da günde bir fotoğraf hakkım var.

Bu arada MS hastalığınızla ilgili kontroller nasıl gidiyor?

S: MS’le ilgili de gerileme var. Sağlıklı yaşam, pozitif bakış açısı ve Chloe’nin annesi…

C: Annem kanser tedavi merkezinden MS departmanına geçti. Enstitünün İrlanda başkanı oldu. Yeni çıkan tedavi yöntemlerini hemen bana söylüyor.

İnanılmaz bir şans bu!

S: Değil mi, gel de kadere inanma. Bu arada Acıbadem Hastanesi’ne ve Aksel Siva’ya da çok teşekkür ederim. Bu işin bonusu oldu.

SERDAR: ARKAMDAN DUA ETSİN YETER

Çok tatlısınız ama hayatın gerçekleri var. Aranızdaki 22 yaş günün birinde Chloe’nin yalnız kalmasına neden olacak.

S: E o da yaşlanacak. Ben 65 olunca o 45.

Siz gidince ne olacak?

S: Güzel soru, buyrun Chloe hanım…

C: Kaç yaşında olduğuma bağlı. 75 yaşındaysam dünya turuna çıkarım, yakında öleceğim diye. Ama çocuklarım neredeyse orada olurum herhalde. Büyük ihtimalle de burada, Türkiye’de.

S: Bence de gitmez bir yere, çocuklarla takılır. Benim hayalim ölene kadar ona harika bir hayat yaşatmak. Ölünce de arkamdan dua etsin, iki üç Ortaç olursa, onlarla güzel vakit geçirsin.

Bu yazı 957 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.