Serdar Ortaç’ın Eşi: Bütün Türkiye Bizden Çocuk Bekliyor

Paylaş
 

Eşi Serdar Ortaç’ın çocuk talebini her seferinde geri çeviren Chloe Loughnan, “Bütün Türkiye bunu istiyor sanırım ama zamanı gelmedi” dedi.

Bir dönem boşanacakları konuşulan Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan, Posta gazetesinden Nazenin Tokuşoğlu’na verdikleri röportajda özel hayatlarıyla ilgili çarpıcı detaylara yer verdiler.

Israrla çocuk isteyen eşinin talebini geri çeviren Chloe Loughnan, “Bütün Türkiye bunu istiyor sanırım ama zamanı gelmedi. Evlenmek hemen çocuk sahibi olmak demek değildir.

Ben hayatı biraz daha yaşamak istiyorum. Çocuk her şeyi değiştirir. Romantizm sona erer” dedi.

İşte ünlü çiftle yapılan o röportaj;

Yıllar önce, “Aşkı bir bulayım, her şeyim gitsin razıyım” demiştiniz. Çok etkilenmiştim okurken. Adam ünlü, zengin, istediği kadınla takılır ama aşk diyor işte. Çağırdınız ve geldi mi?

Serdar: Bir şeyi çok istersen oluyor. Hayatta en çok inandığım şey. O cümleden hemen sonra hanımla tanıştım. Başka da bir şey istemem.

Chloe: Bense kadere inanırım. Bir şey olması gerekiyorsa olur. Dünyanın en kararsız kadınıyım, bir çorap seçmem bile 15 dakika sürer ama Serdar hayatımda verdiğim en doğru karardı. S: Çorap olayı doğru, genelde beklerim. Ama onu beklerken bile mutlu oluyorum.

Kim daha fazla şeyden vazgeçti?

S: Ben çok şeyden vazgeçmedim. “Popçular evlenince hayran kaybeder” derler, ben aşkımı buldum diye bırakmaz beni gerçek hayran. Chloe anneyi, babayı, kardeşleri bıraktı. Erkek kardeşinin büyümesini göremedi. Sık sık İrlanda’ya gidiyoruz ama fedakârlığının farkındayım.

C: Serdar’ı o kadar çok seviyorlar ki, “Chloe’nin kocası değil, bizim oğlumuz” diyorlar.

‘BENİM EVİM BURASI’

Son zamanlarda yaşanan olaylardan dolayı korkuyorlar mı? “Burada yaşamasak” dediğiniz mi hiç?

C: Olaylar için çok üzülüyorum ama bir an bile buradan ayrılmayı düşünmedim.

Sevdiğiniz Türkiye mi, Serdar’ın olduğu yer mi?

C: Çok zor bir soru çünkü burada kalma sebebim Serdar ama burası benim ülkem. İrlanda’ya gittiğim zaman dönüşte “Eve dönüyorum” diyorum. Ev olarak burayı seçtim.

S: Sevmese, İrlanda olmasa bile “Başka yere gidelim” derdi. Terör olayları fikrini değiştirmedi.

Coco diyor Serdar bey size… Başka kimler böyle çağırıyor?

S: Aslında altı ismi var, saysana aşkım.

C: Chloe, Louis, Noreen, Christine, Griffin ve Lachlan. Hıristiyanlıkta dini isimler konuyor. Ama ismim Chloe.

SERDAR: ANNEMİN AYNISINI BULMUŞUM

Her çocuk, özellikle de erkek annesine tapar ama sizde biraz daha fazla herhalde.

S: Çok önemlidir annem benim için. Çok pimpirikli ve detaycıydı. Paylaşmaya çok önem verirdi. Bir gün babam çikolata getirmişti. Ben heyecanla açıp başladım yemeye. Üçe bölmedim diye çok kızmıştı. Bunu hiç unutmadım. Belki bu yüzden paraya hiç önem vermedim çünkü öyle yetiştim. Vur enseme al ekmeğimi. Annem nadir sinirlenirdi. Şimdi bakıyorum tıpatıp annemin aynısını bulmuşum. Annemin İrlandalısı! Gençliğini de andırıyor.

C: Boşuna erkekler annelerinin aynısı kadınlara aşık olurlar dememişler.

Aşkın ömrü üç yıl derler.

S: Beşinci yılımız ve hâlâ deli gibi aşığım. Onu bilmiyorum. Uyandığımda evde olmazsa huzursuz kalkıyorum. Erkek milleti “Bir iş toplantısına gideyim de evden uzaklaşayım” der. Ben ilk uçakla konserden dönerim. Kumarı da onun sayesinde bıraktım.

CHLOE: HAYATI YAŞAMAK İSTİYORUM

Ve ülke meselesi haline gelen soru: Çocuk!

C: Bütün Türkiye bunu istiyor sanırım ama zamanı gelmedi. Evlenmek hemen çocuk sahibi olmak demek değildir. Ben hayatı biraz daha yaşamak istiyorum. Çocuk her şeyi değiştirir. Romantizm sona erer.

İsim ne olur?

S: Göbek adı Türk olur, başı İrlanda soyadı da Ortaç.

Serdar Bey için hep “sinirli, çabuk parlar” derler ama şimdi dünya şekeri. Sizin eseriniz mi bu?

C: Buna sen cevap ver.

S: Chloe bana öfke kontrolünü öğretti. Sabah sinirli kalktığımda nefes almayı öğretti. O kolay kolay sinirlenmez. Kızdığı birkaç şey vardı, onları da yapmıyorum.

Kaynana-gelin sendromu yaşadınız mı?

C: Çok şanslıyım, hiçbir zaman kaynanalık yapmadı, hatta ikinci annem oldu. Biraz uzakta oturuyor ama sürekli telefonlaşıyoruz. Keşke daha sık görsem.

YALAN HABERLERE TAKILMIYORUZ

Aralık ayında “Boşanıyorlar” haberleri çıktı…

C: Haber nereden çıktı bilmiyorum ama biz ilk gördüğümüzde Miami’de başbaşa yemek yiyorduk ve gülmeye başladık. Sonra Serdar biraz üzüldü ve hemen bir video paylaştı, sabah programına katıldı.

“Amaaan çıkarsa çıksın” denmiyor değil mi?

C: Herkese tek tek açıklama yapmak istemiyorum. Çok haber çıkıyor. Takmıyoruz ama “Niye” diyorum!

S: O benim 25 yıl öncemi yaşıyor.

MS hastalığınızla ilgili paylaşımınıza Chloe kızdı…

C: Özel hayatla ilgili paylaşımlardan hoşlanmıyorum. Tamam, arada koy ama her şeyi değil. S: Mesela Instagram’da günde bir fotoğraf hakkım var.

Bu arada MS hastalığınızla ilgili kontroller nasıl gidiyor?

S: MS’le ilgili de gerileme var. Sağlıklı yaşam, pozitif bakış açısı ve Chloe’nin annesi…

C: Annem kanser tedavi merkezinden MS departmanına geçti. Enstitünün İrlanda başkanı oldu. Yeni çıkan tedavi yöntemlerini hemen bana söylüyor.

İnanılmaz bir şans bu!

S: Değil mi, gel de kadere inanma. Bu arada Acıbadem Hastanesi’ne ve Aksel Siva’ya da çok teşekkür ederim. Bu işin bonusu oldu.

SERDAR: ARKAMDAN DUA ETSİN YETER

Çok tatlısınız ama hayatın gerçekleri var. Aranızdaki 22 yaş günün birinde Chloe’nin yalnız kalmasına neden olacak.

S: E o da yaşlanacak. Ben 65 olunca o 45.

Siz gidince ne olacak?

S: Güzel soru, buyrun Chloe hanım…

C: Kaç yaşında olduğuma bağlı. 75 yaşındaysam dünya turuna çıkarım, yakında öleceğim diye. Ama çocuklarım neredeyse orada olurum herhalde. Büyük ihtimalle de burada, Türkiye’de.

S: Bence de gitmez bir yere, çocuklarla takılır. Benim hayalim ölene kadar ona harika bir hayat yaşatmak. Ölünce de arkamdan dua etsin, iki üç Ortaç olursa, onlarla güzel vakit geçirsin.

Bu yazı 593 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

YAZAR HAKKINDA

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde karar veremediğiniz konu ile ilgili önemsediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Değişik fikirler karşısında farklı düşünceleriniz olabilir. Ancak kararlarınızı sürdürmek için gayret göstereceksiniz. Kariyer yapmak ve sosyal statünüzü yükseltmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak harekete geçmeden önce iyi araştırın ve duyduklarınızı hemen ciddiye almayın. İş ortaklığı, evlilik ve benzeri konular gündeme gelebilir. İsteklerinizi gerçekleştireceğiniz uygun koşullar oluşuyor fakat korkularınız ile başa çıkmanız gerekiyor.
İKİZLER BURCU YORUMU
Kendinizi derin duygular içinde bulacaksınız ve sabah saatlerinde kendi içinize bakacaksınız. Şimdiye kadar yaşadığınız olayları, geçmişte yaşadıklarınızın sonuçlarını ve geleceğe yönelik yapmak istediklerinizi gözden geçireceksiniz. Daha dikkatli ve planlı davranmayı başarabilirsiniz ve arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Bugün iletişim trafiğiniz hareketli olacak ve fikirlerinizi rahat bir biçimde ortaya koyacaksınız. Ekip çalışmaları yaparken heyecan duyabilirsiniz. Çevre gezilerine çıkmak ve çeşitli organizasyonlara katılmak, keyfinizi yerine getirecek. Farklı ortamlar ve değişik insanlar ile tanışabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rahat olduğunuz bir dönem ve bugün keyfiniz yerinde. İlginç gelişmeler dönemindesiniz ve hedefinize ulaşmak için büyük arzular duyacaksınız fakat dışardan bunu yansıtmayacak ve sakin davranışlarınızı koruyacaksınız. Öğlene doğru alacağınız bazı haberler ve davetler sizi heyecanlandıracak. Yeni çevreler ve değişik insanlar ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek. Bu arada güç mücadelesi yapmayın ve kendinizi fazla zorlamayın. Daha doğrusu şansınızı sorgulamaktan kaçının. Biraz makul olursanız, projelerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.
ASLAN BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde beklediğiniz bir haber ile heyecanlanacaksınız. Parasal konulara yönelik isteklerinizin arttığı bir dönem ve beklediğiniz haberleri almanız mümkün. Özellikle ciddiye aldığınız bir konuyla ilgili gelişmeler hırs yapmanıza neden olabilir. Öğlene doğru duygularınız aniden değişebilir. Özellikle sürprizlerden etkilenebilirsiniz ve düşünceleriniz giderek özgürleşebilir. Böylece yaratıcı fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz ve çok ilginç projeler yapabilirsiniz. Farklı ortamlar ve ilginç kişiler sizi destekleyecek. İmkansız gibi görünen isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Sabırlı olun.
BAŞAK BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçireceksiniz. Sabah saatlerinde duygularınız dalgalanabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Fakat bu haliniz gün içinde değişecek. Karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler göstermeniz mümkün fakat sabırlı davranmayı başaracaksınız. Aslında verimli bir dönemde bulunuyorsunuz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için ortaya koyduğunuz kararlılık ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Büyüklerinizin ve önemli kişilerin takdirini kazanabilirsiniz. Kariyer yapmak ve statüsünü yükseltmek için uygun koşullar meydana geliyor. Ayrıca yatırıma yönelik çalışmalar içinde olabilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Bütün dikkatinizi maddeye odakladığınız bir dönemdesiniz ve gelişmeler karşısında sabırsızlık duysanız bile isteklerinizi gerçekleştirmek için duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz. Çünkü geleceğe yönelik uzun soluklu projeler yaptığınız bir dönemdesiniz. Hiç kimsenin aklına gelmeyecek stratejiler yapabilirsiniz. Bu arada beklentileriniz giderek artıyor. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve harekete geçeceksiniz. Bu arada güç mücadelesinden uzak durun ve mantığınız ile hareket edin. Yakınlarınızın sizi destekleyecek. Arkadaşlarınıza danışabilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakmayı başarabilirsiniz.
AKREP BURCU YORUMU
İzlediğiniz yolda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz fakat sorumluluklarınız nedeniyle harekete geçmeniz pek kolay olmayacak Aslında yola çıkmak ve harekete geçmek için kendinizi hazır hissediyorsunuz. Ancak çok fazla tedbirli davranmanız mümkün. İlginç gelişmeler olabilir ve sempatik tavırlarınız ile hem karşı cinsi, hem de yakınlarınızı etkileyebilirsiniz. Ancak iddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aslında düşünceleriniz ve hayata bakış açınız değişiyor. Ciddiye aldığınız konular da değişmeye başlıyor. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir.
YAY BURCU YORUMU
Güne heyecanlı başlayacaksınız ve ilginç teklifler ile karşılaşacaksınız. Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bugün ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız. Ayrıca sunmak istediğiniz projeleri ortaya koyabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz. Daha önce sizi rahatsız eden konuları fazla önemsemeyeceksiniz ve olaylara daha özgür bir açıdan bakacaksınız. Teknolojiyi takip eden kişiler ve yaratıcı çalışmalar ilginizi çekecek. Bugün sergiler, açılışlar ve ilginç tasarımların sergilendiği mekanlarda dolaşabilirsiniz ve farklı kişiler ile tanışabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU